Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ez lesz az MSZP kampánya a...

Galamb András kérdése:

Ha ez lesz az MSZP kampánya a stadion meg az atomerőmű építése akkor ez igen silány kampánya lesz vagy van más is ki, hogy gondolja?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 23:05
1 2 3
 1/24 tetro ***** válasza:
37%
Volt már az országban olyan, akinek a negatív kampány bejött.
2014. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dávid ***** válasza:
55%

A stadionépítést öncélú pénzkidobásnak tartom, egyre kevesebb ember jár mérkőzésekre. Romániában templomokat építenek adóforintokból, annak sincs értelme, kb 10% jár templomba.


Az atomerőmű építését kampánytémává tenni természetesen marhaság, az nem presztízsberuházás, hanem gazdasági kérdés.

2014. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Rohadt idegesítő elolvasni a kérdésedet, a szemet bántja az, hogy nincsen semmi tagolás, vessző, és a kérdésed is tök érthetetlen.
2014. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Marad ez a silány kampány, mert semmibe másba nem tudnak belekötni, mivel egész okos dolgokat csinált eddig a Fidesz.

Ha meg megpróbálnának a szokásos nyugdijemeléssel vagy a Létpénzzel kampányolni, azt már a kutya se veszi be.

2014. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

A szavazók közt akinek van esze,rég észrevette,hogy a törekvés,a kormányt megdöntő szándék nem érte van,csupán önérdek. A lecsúszottak önérdeke. Bármit bármely arcpirító tisztességtelenséget is vállalnak érte,még azt is,hogy szavazatot kunyerálni menjenek Romániába azokhoz a magyarokhoz akik ellen kampányoltak.

Azt is hogy csúfosan meghurcoljanak egy embert; szobrot csinálnak,hogy, ledöntsék,fejét rugdalhassák ettől remélve a rájuk szavazást. Akik az ö szintjükön vannak azok meg is teszik. Remélem az kevés lesz. Ezek hülyének nézik az embereket.Gondolták ily módon sikerül Orbánt,és kormányát egy szintre degradálni Sztalin személyével.- - Melléfogtak

Nem tudhatni mekkora aljasság van még tarsolyukban... az eddigi aljasságaikat tekintve bármi,még megdöbbentőbb aljasság is várható. De legyen bármi,még ha el is érik céljukat,a tettkövetkezmények törvényét nem kerülik el ők sem. Ezért hát,még győzelem esetén is hiábavaló lenne az öröm.

Itt nem átkozhatom meg őket - és szimpatizánsaikat - (akik....) annyit azonban minden jó érzelmű ember nevében mondhatok amit Toldi Miklós mondott bátyjának: "Jól tudom mi lappang bokrodnak megette, Úgy szeressen Isten,ahogy engemet te."

2014. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Az egészhez csak annyit. Azt remélem lesz még Juhász Péternek követői akik kilépnek Bajnai mögül. (Novemberben én is megtettem.)
2014. jan. 17. 14:35
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Van ott barátom rengeteg kampánytéma. Hála orbán ámokfutásának!
2014. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy silányabb lenne mint a Fidesz "rezsicsökkentés"-e.. ugyanis abból a sok okos dologból amit állítólag csináltak, még ezen az egy parasztbutító szövegen kívül mást nem hallottam... hol az a sok okosság?

Juhász Péter kilépett a koalícióból... brühühü... ki a k...va anyja az a Juhász Péter? Melyik csatornából kaparták elő? Újabb "díszmagyar" - mint a többi - aki esélyt lát arra, hogy most közel araszoljon a mézes bödönhöz... egy újabb csiga, aki azt játsza, hogy van gerince... ilyen már volt, meg most is ilyen ül a bársonyszékbe. FELEJTŐS!!!

2014. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A stadionok és az atomerőmű nem elég nagy horderejű téma? Mégis mivel kéne kampányolni egyebek mellett? Talán azzal hogy nem tetszik orbán nyakkendője? Ne vadíts!
2014. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Az egészhez csak annyit.Azt remélem lesz még Juhász Péternek követői akik kilépnek Bajnai mögül. (Novemberben én is megtettem.)"

Ne búsulj. A rothadáshoz is idő kell. Minden röfögő így jár majd idővel. Egyszer majd csak feltámad azon emberszabásúakban is a lelki ismeret akik most csak röfögnek. Nem akarnak emlékezni,mert akikbe bele vannak gárgyulva azokhoz csak rossz emlék fűződik.

2014. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!