Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki nyeri a 2014. évi országgyű...

Ki nyeri a 2014. évi országgyűlési választást és miért?

Figyelt kérdés
A Fidesz, mert tré a baloldal, de ez csak az én véleményem. Másokéra is kíváncsi vagyok.

2014. jan. 11. 22:46
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
18 mert azóta már kitiltattam az ipsét, aki oda kommentelt :-) az ő iq fighter szövegére ìrtam ezt :-)
2014. jan. 14. 11:57
 22/28 anonim ***** válasza:
9%
Egyértelmű Fidesz végre van valami munkám. :)
2014. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Majd meg látjuk,de nekem a Jobbik programja szimpatikusabb..félek ha marad a Fidesz választás után jön a fekete leves....
2014. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
A Fidesz nem nyerhet. Miért várjunk tőlük jobbat, ha az elmúlt 4 évben, sőt azelőtt sem tettek jót az országgal. Egy másik pártnak kell megadni a lehetőséget.
2014. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Baloldal vagy a fidesz. Nekem igazából mindegy. Csak nyugati politikával haladjunk előre. A baloldal kompromisszum képesebb az EU val,és számomra az egyetlen normális párt. A fidesz is az volt régebben, de a lepaktálunk az oroszokkal döntés számomra felfoghatatlan. A közpénz elherdálása stadionra meg gyomorforgató,vérlázító. Kész agyrém ami itt folyik...
2014. ápr. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A kérdező egy aberrált állat, neki van egy véleménye, de másokét nem tartja tiszteletben. Annyira azért ne verd a mellkasod, mert van egy diplomád. (Azt szinte már bárki szerezhet, ráadásul amilyen a felsőoktatás...)
2014. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Az ország jó úton halad!Külföldi oldalakat is böngészve az országunk mutatói kezdenek a pozitív irányba haladni.


Én még megszavazok nekik 4 évet (mondom ezt volt mszp fanatikusként).


4 év alatt nem lehet szarból várat építeni, 8 évet megéremelnek.


És undorítónak tartom, hogy mindenki a stadionokkal támadja a fideszt (nincs más fogáspont).


A stadionok 50 milliárdba kerültek és ez a magyar államadósság kamatának az 1 százaléka!!!!!


Szóval csepp a tengerben.És végre épül valami ebben a kva országban.+ Ez egyben befektetés is, a románok 80 milliárdért húzták fel a nemzeti stadionjukat és ebből 2 év alatt a háromnegyede már megtérült.


+ A fidesz a kisebb rossz.


Jó pár idióta meg 4 évente másra szavaz, nem veszi észre hogy 1 ciklus alatt nem lehet helyrehozni semmit.


Az előző kormány kiásott egy gödröt amit a fidesz most betömött és remélem lesz még 4 évük építeni.


Mellesleg az mszp miatt vesztettem el az előző munkám pedig rájuk szavaztam...Csak volt olyan aki nagyon benyalta magát és én ezért estem ki a kosárból....

2014. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Elvette a magánnyugdíjpénztárat, trafikokkal rabolta ki az embereket, nőtt az államadósság.

Statisztikai bűvészkedés az egész!

Nőtt a munkahelyek száma: közmunka+külföldön dolgozó magyarok (így ki is jött)

Csökkent a bűnözés: szabálysértést 20ezerről 50ezerre felemelte, persze hogy csökkent! Hiszen ha 30ezerért loptál 5éve, az bűncselekmény, most már szabálysértés.


Hiába emeli a minimálbért, ha a nettó ugyanannyi. Gondolom a közgép véletlenül nyer pályázatot mindig.


És tisztelt előző, igen is sok mindent lehet tenni 4 év alatt 2/3-AL!!!


Egy jobbikos szavazó!

2014. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!