Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki nyeri a 2014. évi országgyű...

Ki nyeri a 2014. évi országgyűlési választást és miért?

Figyelt kérdés
A Fidesz, mert tré a baloldal, de ez csak az én véleményem. Másokéra is kíváncsi vagyok.

2014. jan. 11. 22:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%

Az emberek többsége számár a Fidesz még mindig a kisebb rossz, mint a baloldal, ezért.A kérdés az, hogy lesz-e kétharmad, nem az, hogy a Fidesz fog-e nyerni.

Jelen helyzetben nagyon így néz ki, egetrengető dolog kellene ahhoz, hogy a baloldal nyerjen.

2014. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
31%
Magyar Hajnal-MKKP-Munkáspárt-koalíció.
2014. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2-es, a kedvedért nem fogok a jobbikra szavazni..Igaz én orbánékra sem fogok, sem a baloldali már egyszer bukott arcokra sem. Arra fogok, aki ezeken kívül esik.
2014. jan. 11. 22:53
 4/28 anonim ***** válasza:
79%

Ahol én élek, ott a Fideszre nem szavazna senki. De azok sem fognak rájuk szavazni, akiknek sokkal rosszabb lett az életük ebben a 4 évben. Akik munkanélküliek lettek, vagy a családtagjaik külföldre kényszerültek dolgozni.

Csak ők nem mondják meg, hogy kire akarnak szavazni, vagy szavaznak- e egyáltalán.

2014. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszadó ismét egy 2bites jobbikos? :D
2014. jan. 11. 22:56
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
A Jobbik fogja nyerni. Miért? Mert a Fidesz csúfos bukása után az emberek többsége már nem szeretné viszontlátni az MSZPt, másrészt pedig egyre több a tanult embert az országban, és ezt épp a kormányok cseszték el, maguk alatt vágva a fát. De ez nekünk csak jó. :)
2014. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

"Ahol én élek, ott a Fideszre nem szavazna senki."


Nem csak ott máshol sem. A Fidesz annyit nem fog tudni összegyűjteni, hogy a választási lapra felkerüljön.

2014. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
11-es inkább te vagy az szerintem. Tipikus jobbikos megszólalás: ha valakivel nem értünk egyet, az zsidó, libsi, cigány, hazaáruló vagy hülye..Ezért nem fog soha nyerni a pártocskád, hisz a saját szimpatizánsai járatják le, hiába az egyes Jobbikos politikusok néhol szimpatikus hozzáállása.
2014. jan. 11. 23:02
 9/28 A kérdező kommentje:
Kevés értelmes jobbikos van, aki bármit is megtud indokolni. Persze a többség csak kritizálja azokat (indok nélkül), akiknek más az állápontjuk.Ismerek értelmes jobbikosokat is (számuk kevés), de az nem te vagy 11-es.
2014. jan. 11. 23:13
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

A Fidesz fog nyerni, de nem csak azért mert tré a baloldal.


Az én környezetemben pár volt tanácstag meg tanácselnök és a hozzájuk hasonlókon kívül senki nem szavaz a baloldalra, (ők MSZP szimpatizánsok). Épp a múltkor hallottam, hogy az öregek Gyurcsányt szidták, hogy micsoda gátlástalan, erőszakos embernek tűnik.


A Jobbik nem nyer, nem találták még meg a tőkéjüket.Ugyebár minden pártnak vannak tőkései, kül és belföldiek, akik anyagilag támogatják őket.A Jobbik még nem talált ilyet.Elég fiatal pártról van szó, még érnie, fejlődnie kell és tőkéseket találni.

A Fidesz is ilyen kis pártként indult, az 1-2 választáson épp, hogy bekerültek a parlamentbe.

2014. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!