Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek könnyű lesz...

Szerintetek könnyű lesz Orbánt legyőzni 2014-ben?

Figyelt kérdés

Az ellenzék szerintem töketlen és mintha nem is akarnának győzni. Róna Péter szerint azonban gyerekjáték lesz a kormányváltás, mert a miniszterelnöknek már senki előtt nincs hitele. Ti hogy látjátok?


KÉRLEK, MARADJATOK A KÉRDÉSNÉL, NE VIGYÉTEK EL A BESZÉLGETÉST MÁS IRÁNYBA!



2013. dec. 11. 20:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
59%

heteske,tizeske:


egy szóval nem mondtam,hogy baloldali vagyok,de ti,ha olyan kommentet írást láttok,ami nem ezt a mostani csodálatos kormányt dícséri,máris mondjátok a " 8év " anekdotáitokat.. igen,ez akkor sem volt máshogy de most sincs máshogy,és szerintem 3 és fél év alatt lett volna idő megváltoztatni ezt a szokást. Mégsem tették meg. És aki pedig egy olyan kormányt támogat,akik folyamatosan arról skandálnak milyen jól megy minden,miközbe sorra kimegy mindenki külföldre az ismerőseim közül mert különben éhenhal,mert nincs itt munka,annak csak gratulálni tudok! szerinted nagyon jól van,hogy folyamatosan növekszik a korrupció, szerinted nagyon jól van az,hogy a NAV eltekintett százmilliárdos adócsalásokat, a kormányfő pedig erre közölte,ez köztudott. A közbiztonság helyzete egyre rosszabb. Azt az egyet aláírom,hogy szigorodott a Btk.. de az sem hozta meg az eredményt. Ha szerinted ez mind frankó,akkor szavazz csak akire akarsz,te reménytelen eset vagy,neked úgyis mindegy ;)

2013. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
59%
21:53! a fütetlenül maradt egyetemek az éhező gyerekek a kritikán aluli egészségügy vagy a kényszermunában vergődők a Magyarországról elüldözöttek vagy a gazdagok zsebének kitömése esetleg a számtalan adó kivetése az amit ez a fideszes banda olyan jól csinál?????
2013. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
46%

11eske:)

pár hónap múlva kiderül mi lesz, és utána majd lehet jönni még 4 évig ide írogatni és siránkozni, h jaj de rossz így meg úgy nem jó!

a baloldal leszerepelt, még a jobbik is jobb lesz sztem a választásokon...

ENNYI!

2013. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
73%

hetes,tizes


Nem tudni,mi lesz,mindenesetre a Fidesz sem mondhatja magát győztes helyzetbe ( szerencsére)

ugyanakkor a Fidesz olyan esélyt kapott,amit sose fog még egyszer bezsebelni magának. Amit nem is kell bánni, mert elvesztették sok ember bizalmát,nagyon sokét.És ezt ők is tudják,mégis foggal körömmel küzdenek, bár már késő.. Ami pedig a Jobbikot illeti,talán ők azok,akik még bizonyíthatnának,én adok nekik egy esélyt. Üdv!

2013. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

13-as. Ha a Fidesz csalásokkal nyerni fog, és marad még 4 évig, akkor már nem sokan maradnak, akik itt síránkozhatnának.

Vagy éhen halnak, vagy elmennek külföldre.

A kérdésre: Nem lesz könnyű a megváltoztatott választási törvények miatt. Sőt, még a választásokig hazhatnak újabb, nekik kedvező törvényeket is.,

2013. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
58%
Könnyű. Esélye sem maradt már szerencsétlennek. Majd megy megint kezeltetni magát Ausztriában, mint a legutóbbi csúfos bukása után. Hahaha..
2013. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tűnik Mesterházy lesz a kihívója, szerintem esélytelen.

Bár ki tudja, még a Medgyessinek és a Gyurcsánynak is sikerült.

2013. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anti paladin ***** válasza:
68%

# 13


Ha már a hazugságokat emlegeted, sztem jobb ha tisztában vagy Orbánék hazugságaival is.

2012. januárig összegyűjtve, forrásokkal:

[link]

2013. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
58%

Orbán mit tett?

Ellopta a nyugdíjakat, közel 300 ezer közmunkás dolgozik a semmiért szinte, megalázó módon, mindenki, aki teheti távozik külföldre. Az itt maradottak nagy része szó szerint éhezik, és csak azért nem megy, mert nem tud.

A jó ismerősök és maffiózok pedig élik a világukat, meg az ügyeskedők.

Egészségügy, oktatás romokban.

8 év alatt nem tud semmit felmutatni.


Viszont jobb alternatíva sem nagyon van. Nekem a Jobbik kizárt, MSZP?

Nem tudom, nagyobb kárt ők sem tudnak okozni.

De Viktorból ennyi nagyon elég volt. Az annó rászavazó ismerőseim is utálják már.

2013. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%
Ha a k.kutatásokat nézem hajszálnyi esély sincs erre. Még egy rezsicsökkentés és a Fidesz háromharmaddal nyer.
2013. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!