Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak 2010-ben, ha a...

Kire szavazzak 2010-ben, ha a szocik belebuknak ebbe a cusi-ügybe?

Figyelt kérdés
de komolyan...fideszre biztos nem, minden más pártra meg fecnipazarlás, vagy ne szavazzak senkire?
2007. okt. 4. 18:44
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
97%
Ezért nem nyilt a szavazás.De ha már itt tartunk mindegyik párt rossz.Ez az egész már rég el lett rontva.Most csak nehezebb megoldani mindent.Az a baj hogy pont mi vagyunk ebbe a rossz korszakban és kis embereken csattan az ostor.
2008. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom kire, de mindenképpen menj el szavazni! Az én véleményem az: aki nem szavazott, az ne is keseregjen, hogy ilyenek vagy olyanok "ezek".
2008. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%
én is azt mondanám, hogy igenis van alternatíva csak ne gondolkozzatok úgy hogy kicsire minek ha úgyse jut be,mert akkor gondoljatok bele hogy jutna be ha mindenki így gondolkozik?? konkrétan mindenki jelölje majd be hogy ki a szimpatikus párt számára és akkor korrektül működik a választás dolog. minden fecni számít és majd meglátjuk. a szélsőbb nézeteket nem javaslom szubjektive senkinek, abból még sosem sült ki semmi hasznos egy országnak de mindenkinek maga dolga. béke
2008. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
91%
szerintem te döntsd el ez a te gondolatodszerint kell
2008. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
29%
SZAVAZZATOK A FIDESZRE! GYURCSÓ MIT CSINÁL AZ ORSZÁGÓBÓL??
2008. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
22%
Nyolc év kemény "baloldali- liberális" kormányzás után valószínűleg sokan szavaznának egy "jobboldali" fordulatra, szerintem ez most is így lesz. De az idézőjeleket se véletlenül raktam ki, egyik nagy párt sem teljessen az aminek mondja magát, nekem talán az MDF- a leg szimpatikusabb, ők talán nem változtak annyit.
2008. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
82%

Egyik párt sem jó, mindegyik szar.

De ha már muszáj választani, és két rossz közül kell választani(jobb, baloldal), akkor válaszd a kevésbé rosszat, vagyis a JOBBIKAT.Győzzön a JOBBOLDAL!

2008. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
15%
Centrum!
2008. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17%
Ez a te személyes választásod, másnak nincs köze hozzá, de én személy szerint nem járok szavazni, mert nincs értelme.
2008. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"minden más pártra meg fecnipazarlás"


Ezért tart itt ez az ország, gratulálok. Te és a hozzád hasonlóak megszavazzák a "kisebbik rosszt" vagy el se mennek szavazni, mert minden más úgyis csak "fecnipazarlás". Aztán meg 4 évig megy a hőbörgés, hogy ez nem tetszik meg az nem.


Nekem most a legközelebbi választásra jelenleg egyetlen szempontom van, éspedig: Nem szavazok olyanra, aki jelenleg is hatalmon van. Amennyire ezek tudják csinálni, annyira bármelyik másik is. Nem állítom, hogy jobban, de egy próbát megér. Ugyanígy a kopogtatót is majd valamelyik szimpatikusabb kispártnak adom. Ha nem sikerül elindulni, hát nem sikerül... én ennyit tehettem. (És ez utóbbit mindenképp javaslom másoknak is. A kopogtatón még semmi nem múlik. A nagy pártoknak úgyis meglesz a kellő számú cédulájuk nélküled is, úgyhogy ezen ne aggódj. Viszont színesebbé teheted a felhozatalt, hogy azoknak is legyen kire szavazniuk, akik egyébként otthon maradnának, mert tudják, hogy nincs a szavazólapon olyan, aki nekik tetszene.)

2008. dec. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!