Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak 2010-ben, ha a...

Kire szavazzak 2010-ben, ha a szocik belebuknak ebbe a cusi-ügybe?

Figyelt kérdés
de komolyan...fideszre biztos nem, minden más pártra meg fecnipazarlás, vagy ne szavazzak senkire?
2007. okt. 4. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
77%

Szia!

Addig meg sok viz lefolyik a tiszan!sokminden kiderul,vagy nem!szerintem meg van idonk gondolkodni!!

2007. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
38%
Megnézem, hogy ki hazudozik ismét akkorákat, hogy leesik a légy a falról, és utána döntök!
2007. okt. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%

A régi bölcsek azt mondták: ha nincs jó, válaszd a legkevésbé rosszat!


(Annál rosszabbat pedig, hogy mások szavazata döntsön arról, hogy milyen körülmények vesznek körül négy éven keresztül, el se lehet képzelni. Mindnyájunknak el kell menni... szavazni.)

2007. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
78%
hát, igen. ezzel én is így vagyok. régen torgyánon szórakoztam suli után, ma az egész helyzet komikumát próbálom élvezni. cirkuszt kapunk, de kenyeret? én sem tudom ki másra szavaznék...
2007. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
73%
Mindegy, csak az a lényeg hogy a szocikra ne, és ez független a "cusi" ügytől!! Tönkre teszik a kisembereket,tartósan betegeket, időseket,családosokat, akiknek a túlélésükért kell küzdeni nap mint nap!!! Bár azt mindenkinek magának kell eldöntenie kinek szavaz bizalmat! Csak az a baj, hogy már legutóbb is jól melléfogtak ezzel a bizalom kérdéssel az emberek. És ha mindenki úgy gondolja, hogy fecnipazarlás a kispártokra szavazni, akkor persze, hogy soha sem lesz lehetőségük megmutatni, hogy másként is lehet ezt csinálni!! Egy kismama
2007. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
Az biztos, én most a Parlamentben lévő egyik pártra sem fogok soha többé szavazni. Már tavaly sem választottam egyiküket sem. Soha nem fogom választani a kisebbik rosszat, csak olyat, amelyikről hiszem, hogy jó.
2007. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
70%
Nem a cusi ügybe fognak belebukni. Ha meggyőződéses baloldali vagy, tarts ki mellettük. Minden más fecnipazarlás, nem elmenni meg annyit jelent, hogy nem érdekel, mi lesz veled, és nem élsz egy joggal, amiért sokáig küzdöttek sokan.
2008. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
16%
Eggyikre se egyik kutya másik eb!
2008. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
Egyik sem jobb a másiknál, színjáték az egész.Különben(MIÉP,JOBBIK)A többi hazudik. [link]
2008. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Jobbik
2008. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!