Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ezért van ennyi...

Szerintetek ezért van ennyi Jobbikos kérdés/komment ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Néhány okostojásnak! A Jobbiknál nincsenek pártutasítások, azt a maszopnál szokta osztogatni a vén cenzorasszony.
2009. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ennyi "Jobbikos a neten", mert a tv-ben egy szót sem ejtenek, vagy ha igen akkor azt is negatív értelemben teszik. Szerintem ennyi oka van csak.
2009. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hogy ezért-e, vagy sem, egy biztos: a netet pár éve elözönlötték a szélsőjobbos kommentelők. Szövegeik egy sémára, ugyanazon klisékre épülnek, és őrült módon bele vannak esve a saját kedvenc pártjukba. Ezen kívül telespammelik az ember postaládáját az elvakult, fárasztó demagógiájukkal.


Sorry, engem az ilyen víruspropaganda nem hat meg, inkább csak a velük szembeni ellenérzést erősíti bennem.

2009. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért (is), mert a kuruc.info-n nincsen lehetőség a hozzászólásra (gondolom, ott senki sem kíváncsi az olvasók véleményére) ;-)
2009. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Hogy ezért-e, vagy sem, egy biztos: a netet pár éve elözönlötték a szélsőjobbos kommentelők. Szövegeik egy sémára, ugyanazon klisékre épülnek, és őrült módon bele vannak esve a saját kedvenc pártjukba. Ezen kívül telespammelik az ember postaládáját az elvakult, fárasztó demagógiájukkal."


Na ezt Lendvai Cenzor Ildikó jól berágta a szádba. Ezt tanultad napokon keresztül mire le tudtad írni?

Melyik párt tartott telefonos kampányt, melyik párt csicskásai rasszistázak megállás nélkül minden fórumon?

Nekem elegem van ebből az ostoba ballib fröcsögésből és hiába erőlködtök hazudozók szövetségesei főnökeitek nemsokára mennek a kaptárba. Követik Zuschlag elvtársatokat:-)


Sorry, engem az ilyen víruspropaganda nem hat meg, inkább csak a velük szembeni ellenérzést erősíti bennem.

2009. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:31


Látom, betalált :-))


A fent említett fórummal illetve spamekkel kapcsolatos tapasztalataim sajnos közvetlenek. A Jobbik kéretlen leveleit (újabb és újabb, gondolom fiktív küldőkkel) a viagrás, a "szerezzédiplomáttanulásnélkül", meg a "nigériaiminiszterözvegyevagyok, kűggyészázezerdollárt, kapsz hatvanmilliót" című spamekkel együtt kapom, és törlöm helyből.


Az, hogy erről is a szocik, meg Lendvai jutnak az eszedbe, az már a te bajod.

2009. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha szemügyre veszitek a történelmet egy kicsit, láthatóvá válik minden. Ugye nem ez az első gazdasági válság.. 1920-30 között is volt gazdasági válság.. Minden egyes válságkor a szélső-radikális pártok emelkednek fel. Van ahol a szélsőjobb, van ahol a szélsőbal. A kérdés, csak az, melyik a jobb, mert mindkettő "hívei" a sajátjukat vallják jobbnak :) Míg franciaországban a polgári demokratikus párt a kommunista párttal kötött szerződéseket, addig olaszországban például a fasizmus nyert nagyobb teret. :) Itt a gazdasági válság, az emberek kiábrándultak a biztonságot érezhetően nem nyújtó pártokból és az új szélsőséges pártokhoz közelítenek. Nem mondtam párneveket, nem Magyarország politikai képét kívántam lefesteni, csak gondoltam érdekel valakit. Politikai beállítottságom a választ tekintve lényegtelen. :)
2009. nov. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Jobbik főleg az interneten kampányol, mert nincs annyi pénze mint a másik 2 nagy pártnak, hogy a tvbe reklámozgassák magukat. A szélsőbaloldali cionista index még ezt is irigyli a Jobbiktól, én semmiféle utasítást nem olvastam, csupán a józan paraszti eszemre hallgatok. Őszinteség kontra hazugság, hazafiasság kontra globalizált gondolkodás stb... Nem nehéz eldönteni, hogy kire szavazzak !
2010. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!