Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek ezért van ennyi...

Szerintetek ezért van ennyi Jobbikos kérdés/komment ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Megint az index...

Szimplán csak azért van ennyi Jobbikos kérdés, mert inkább a fiatalok körében ismert ezaz az oldal, s az ő korukban jóval több a Jobbikos, mint például a középkorúaknál.

2009. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Ez hülyeség!! Én Jobbikos vagyok és senki nem mondtam, hogy védjem akármilyen fórum vagy ilyesmi.
2009. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg nyilvánvaló, hogy ezért IS. A Jobbik, bármi is a véleményem az értékrendről, amit képvisel, bravúrosan használja ki a kor adta lehetőségeket: az internetet, a feltámasztott politikai humort, a pártzenét (FankaDeli), az aláírásgyűjtést.

A csapból is ők folynak, bizonyára azért, mert alapból is elhivatottak, de a "pártutasítás" is közre játszhat.

2009. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Index.hu...

Sokáig gondolkodtam, hogy mit írjak ide. Az előbb írtam egy egész regény de csak annyit mondok, hogy fel vagyok háborodva...

2009. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Azért van ennyi Jobbikos mert a jelenlegi parlamenti pártok hitelüket vesztettek és képtelenek az ország helyes, becsületes irányítására.
2009. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Okos cikk ez!Montam az annyjuknak,hogy mondogassa Marcsának,hogy több tejet,több tejet.Osz't büdös tehenje nem hissze el,akkor levágjuk!

erre azt mongya az anyjuk,hogy hüje vagy te Jozsi!Osz't mit iszunk akko'dobozos tejet?

Jozsi bá'

2009. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen és mert sok a fiatal szavazó akik ráérnek netezni illetve van lehetöségük ingyen nethez juttni.
2009. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Az Indexnek semmi nem kell elhinni, tipikus baloldali oldal.
2009. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

. Egyszerű!

Sokan vagyunk Jobbikosok.

Okosan és ügyesen 2014-után mi fogunk kormányozni.

2009. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Ez részben hülyeség. Ugyan tényleg ad tanácsot a Jobbik, hogy hogyan segíthetnénk a netkampányban, de hát ezt nem kell mondani! Anélkül is örömmel fejtik ki a véleményüket a Jobbikosok.
2009. nov. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!