Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor fog győzni a Jobbik?

Mikor fog győzni a Jobbik?

Figyelt kérdés

Remélem,hogy a 2014-es választást végre a Jobbik nyeri meg,mert ha nem, sajnos az országtunk elveszik....

Egy szép, tiszta és rendezett országban szeretnék élni, ahol büszke lehetek Magyarságomra, és arra, hogy Magyarnak születtem! Hány db szavazóra lenne szükség, hogy győzzenek? Olyan jó lenne...az idő közeleg.

Szebb jövőt!

23/L



2013. szept. 5. 15:11
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

"Én a jobbikra fogok szavazni, de azért néha riaszt, hogy elég sötét emberek is ezt teszik"


A Fideszre is szavaznak nagyon sötét emberek, sok sok sötét ember szavaz a Fideszre. Az MSZP-re is sok sötét szavaz. Sőt oda csak sötétek szavaznak :)

Na de ez azért ne riasszon vissza, minden pártra szavaznak sötétek ahogyan világosak is...

2013. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 sni ***** válasza:
100%

"Én a jobbikra fogok szavazni, de azért néha riaszt, hogy elég sötét emberek is ezt teszik"


ne ez alapján válassz pártot! Ha egyetértesz a programjukkal, és őket akarod támogatni, akkor rájuk szavazz!

2013. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

"ne ez alapján válassz pártot! Ha egyetértesz a programjukkal, és őket akarod támogatni, akkor rájuk szavazz!

"


Azt hittem eddig, hogy hüle vagy de most kellemesen csalódtam benned sni :)

2013. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 sni ***** válasza:
a nem egyetértés még nem hülyeség, és ha átsiklottál rajta, múltkor én is rájuk szavaztam, de nem mások befolyása által, vagy elvakult ideológiai meggyőződésből! Az ő programjuk volt a legnormálisabb, hát rajtam nem múlt! :)
2013. szept. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
26%

"Mikor fog győzni a Jobbik?"


Soha. Maximum ugyanúgy bekerül ellenzéknek, mint 3 éve.


Kérdezőnek helyesírásból 1-es! A mellékneveket kis betűvel írjuk, így a "magyar"-t is!

2013. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
25%

"Soha. Maximum ugyanúgy bekerül ellenzéknek, mint 3 éve.


Kérdezőnek helyesírásból 1-es! A mellékneveket kis betűvel írjuk, így a "magyar"-t is!"


Te mondod valakinek, hogy 1-est kellett volna kapnod a hozzád hasonló BALOS embereket az oviból sem kellett volna ki engedni..

2013. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

-Mit csinál a jobbikos, ha kifogy az észérvekből?

-???

- Sérteget.

2013. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor én ovis voltam, akkor még javában kommunizmus volt. És abban a mindenki által utált rossz kommunizmusban ilyen gondolatok még csak eszébe sem jutottak senkinek, hogy bárkit bárhonnan kirekeszteni. Pláne óvodából, iskolából.

Na ez az alapvető különbség az akkor és a most között.

2013. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

- Mit csinál az antijobbikos, ha kifogy az észérvekből?

- Rasszistázik, nácizik, szélsőségesezik.

2013. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"Rasszistázik, nácizik, szélsőségesezik"


Nem emlékszem, hogy ezt tettem volna.

2013. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!