Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor fog győzni a Jobbik?

Mikor fog győzni a Jobbik?

Figyelt kérdés

Remélem,hogy a 2014-es választást végre a Jobbik nyeri meg,mert ha nem, sajnos az országtunk elveszik....

Egy szép, tiszta és rendezett országban szeretnék élni, ahol büszke lehetek Magyarságomra, és arra, hogy Magyarnak születtem! Hány db szavazóra lenne szükség, hogy győzzenek? Olyan jó lenne...az idő közeleg.

Szebb jövőt!

23/L



2013. szept. 5. 15:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"Hány db szavazóra lenne szükség, hogy győzzenek?"


Íme az egyszeri jobbikos tájékozottsága a többségi elvet illetően :)

2013. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
Egyre lejjebb csúsznak, így soha.
2013. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
86%

Mindenki mond mindenfélét, de hidd el nekem hogy a Jobbik akkor fog győzni amikor a legtöbb szavazatot kapja.

Ez ilyen egyszerű. Nincs hát más dolgunk mint elmenni szavazás napján és rájuk tenni a jelet. Te is tedd ezt én is ezt teszem, és remélem még nagyon sokan mások is.

Neked is szebb jövőt!

2013. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 sni ***** válasza:
80%
tehát, aki nem a Jobbikra szavaz, abban nem magyar szív dobog? Na látod, az ilyen kijelentések, és hozzáállás miatt nem fog nyerni! 1. Ne te mondd meg, kire szavazzak, ha rájuk akarok, majd oda ikszelek! 2. Ne te, vagy a pártotok döntse el, hogy magyar vagyok-e, vagy nem a szavazatom alapján! 2010-ben rájuk szavaztam, most már nem tudom!
2013. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 sni ***** válasza:
A pontozásból úgy látom, ismét igazam volt! Nem baj, én tavasszal fogok pontozni! :)
2013. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

"A pontozásból úgy látom, ismét igazam volt! Nem baj, én tavasszal fogok pontozni! :)"


Az, hogy a hülyeséged miatt lepontoznak az nem az igazadat jelöli hanem azt, hogy mondtál egy jókora ökörséget. ;)


A párt tagjai nem egyenlőek a szavazói bázis egy részével sem aki ennyit nem tud felfogni, hát az inkább maradjon csendben és gondolkozzon el...

2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 sni ***** válasza:
54%
nem mintha nagyon érdekelne bárki véleménye, és neked sincs közöd ahhoz, ha én zsidó náci kommunista liberális vagyok! Ti vagytok úgy beszűkülve, hogy csak az az igaz magyar, aki a Jobbikra szavaz! De legalább jól érzem magam, amikor olvasgatom a szájbarágott, nevetséges, demagóg hozzászólásokat! Elgondolkoztam, és nem akarok ilyen korlátolt lenni!
2013. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
74%
Én a jobbikra fogok szavazni, de azért néha riaszt, hogy elég sötét emberek is ezt teszik. Akik a mellüket verik, és hülyeségeket mondanak. És az a baj ez a réteg egyre butább. Lehet másra kéne szavaznom, mert félő, hogy egy kalap alá vesznek velük.
2013. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

"nem mintha nagyon érdekelne bárki véleménye, és neked sincs közöd ahhoz, ha én zsidó náci kommunista liberális vagyok! "


Látod! Ilyet ismételten nem mondott senki! Magyarul megint elkezdtél gyűlölködni és a Jobbikosokat beállítani a szarnak..de azt azért tud, hogy szánalmasok vagytok ;)

2013. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 sni ***** válasza:
az a szánalmas, hogy nem tudsz olvasni! De ha arra írtad, hogy 2010-ben a Jobbikra szavaztam, akkor isten hozott a klubban! ;) vagy te nem rájuk ikszeltél, így már értem a felénk irányuló többes számot, de akkor nem te gyűlölködsz a Jobbik ellen? :) egyébként ugyanaz a sz@r, mint a többi, addig volt értelmes párt, amíg be nem kerültek a parlamentbe, pénzközelbe! Azóta néhány zsidózáson, cigányozáson kívül nem csináltak semmi érdemlegeset, bár így is messze a leghitelesebb ellenzéki párt, de ez kevés lesz!
2013. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!