Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan közületek aki eddig...

Van olyan közületek aki eddig fideszes volt de áttért a jobbikra? Miért?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg meg jött az eszük, a Fidesz és az MSZP már bizonyított, így ne maradt más lehetőség csak a harmadik út a Jobbik! Szebb jövőt!
2013. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én.

A Fidesz politikai korrektsége , megfelelési kényszere miatt.Ebből pedig nemfog tudni kitörni.


Vannak számomra pozitív dolgok a Fidesz részéről, de összességében nem vagyok elégedett.


Nem olyan..., hogy is mondjam igazi jobboldali párt.(nem gazdaságpolitika alapján)

Nem attól lesz jobboldali, hogy a vallást erőlteti.


Nincs meg bennük a tenni akarás, olyan korlátoltak.

Meg még bennük is fellelhető ez a liberális örökség , a múltjuk miatt.

2013. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Én is, nagyrészt azért, amit a 2. írt. A Fidesz nem hajlandó tudomást venni olyan problémákról, amikről a Jobbik igen, és nekik is fontosabb az EU, a cigányok és a zsidók, mint a magyarok.
2013. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Cseberből-vederbe?

Egyik kutya, másik eb.

Kik vezetik a nagy nemzetinek mondott gyülekezeteket?

A kérdés nagyon összetett, de aki veszi a fáradtságot és nem csak a main-stream médiákat bámulja, annak az igazságra is fény derül, de mint tudjuk, az igazság fájdalmas és sokan félnek is tőle, ezért inkább tovább alusszák csipkerózsika álmaikat, amivel a magyarságnak csak ártanak.

Úgy érzitek, hogy nektek még van időtök és levegőtök?

Ezt a szavazósdi színházat megint kezdik jól előkészíteni, hogy elhidd és akard azt, amit a szádba rágnak, ami nem is magyar és nem is nemzeti, mint ahogyan a mutyis nemzeti sem az.

2013. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Én életemben egyszer szavaztam a fideszre mert akkor még azt vallották" hogy ők a fiatalság pártja vagy valami ilyesmi...ez volt 12éve először mehettem szavazni úgyhogy hajrá!Akkor sem azt csinálták amit ígértek,amelyik párt meg egyszer is hazudik annak ott az én szememben vége!Ott van a baloldal,nekem ők sosem voltak szimpatikusak,valahogy olyan érzésem van velük kapcsolatban hogy idegen hatalmakat szolgálnak,nem állnak ki a Magyarság mellett,nekik minden,mindenki fontosabb csak az átlag dolgozó magyar ember nem!Aztán elkezdtem szimpatizálni a jobbikkal,nézegettem a programjaikat,a dolgokhoz való hozzáállást stb,és nekem ők lettek a legszimpatikusabbak 90%-ban egyet értek velük!Vannak hibáik nekik is ezt aláírom de kinek nincsenek??Szép napot:)
2013. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is fideszes voltam eddig de szavazni még nem mentem, csak rájöttem hogy a fidesz nem igazán törődik a magyarokkal,ezzel szemben a jobbik legalább a legnagyobb tragédiánkra trianonra megemlékezik ünnepélyesen,míg a fideszesek ünnepelnek egy gyásznapon ez már tényleg szánalmas tőlük, és még arról nem is beszéltem hogy az autonómiával sem foglalkozik egyáltalán a jobbik pedig ezt próbálja kicsikarni a környező országoktól. Na ezért és még más ok miatt is jobbikos vagyok és az is maradok,és a ki azt mondja hogy a jobbik amagyarokkal meg amúltunkkal nem foglalkozik az már tényleg hülye. Hajrá Jobbik, igazságot a magyaroknak!!!
2013. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akinek megjött az esze és rájött, hogy MSZP = FIDESZ az előzőek az idegen érdekek kiszolgálói, második elsősorban a saját érdekének előrébb helyezése a polgáraikénál, (szegényektől vesznek el, a gazdagokat támogatja) másodsorban ők is az idegen érdekeket szolgálják, csak nem vallják be, színjátékot játszanak
2013. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!