Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért 386 ember dönt egy...

Miért 386 ember dönt egy olyan növény tiltásáról, amit többen védenek és támogatnak ebben az országban, mint a hóvirágot? Konkrétan a cannabisra gondolok.

Figyelt kérdés

Tessék itt egy link: [link]

az itt leírtak elméletileg nem fals állítások.

Akkor milyen érvekkel tiltanak be egy olyan növényt, amit az aszpirin feltalálásáig gyógyszertárban írtak fel fejfájásra, hányingerre, depresszióra és amit nagyon sok országban felhasználnak a rák elleni harcban(könnyítve ezzel a szenvedéseken és az étvágytalanság ellen)

Van erre a kérdésre egyáltalán logikus válasz?


2009. nov. 2. 10:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

Minek mindenáron valami tudatmódosító szer, emberek? Miért nem lehet normális állapotban eltölteni az időt? Se alkohol, se drogok, se gyógyszerek.

Akiknek ilyen kell, hogy jól érezze magát, az szánni való.

2010. júl. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:

Mondom!

Utána kell olvasni annak hogy mindez mire jó. Kinek tesz ez jot és miért nem itélkezni. Szerintem az emberek rohadtúl szeretnek előitleteket gyártani de mindennel kapcsolatban.

Bőrszin, vallás, drogok. Miért kell bárkitöl számon kérni hogy hogyan is éli életét. mindekinek a saját dolgával kéne foglalatoskodni. Tudjátok: élni és élni hagyni

2010. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"Minek mindenáron valami tudatmódosító szer, emberek? Miért nem lehet normális állapotban eltölteni az időt? Se alkohol, se drogok, se gyógyszerek.

Akiknek ilyen kell, hogy jól érezze magát, az szánni való."

Azért mert nem vagyunk egyformák! Van aki, „ahogy esik, úgy puffan” éli az életét, van aki meg nem erre a világra született. Azért mosolyogva (belülről) könnyen elviseli, sőt még hasznos is lehet a társadalomban. A művészek igen nagy százaléka él vele!!!

2010. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

a lényeg az , hogy szerintem a következő 4 évben sem fogják legalizálni. Ezzel a szabad akaratomat sérthetnék meg. Ha egy nap elkap a rendőr betépve , tudom , hogfy lazán fogom kezelni a szitut , az idegeskedés sosem segít , de a lazább , nyugodtabb hozzáállás szerencsére nem olyan tulajdonság , amiből a rendőr egyből reszűri , hogy be vagyok tépve :d ezt tapasztalatból mondhatom . Köszönöm a válaszokat . Remélem egy nap engedélyezik törvényes kereteken belűl történő fogyíasztását , de addig csak várni lehet és terjeszteni az igét , hátha egy nap valaki majd mer változtatni .

Azt mondják kapudrog. ez baromság , mert inkább az alkohol adja meg a kezdő löketet , mint a fű.

De szerencsére van jó abban is , hogy illegális :D bárki hozzáférhet , aki szán rá egy kis időt , hogy felkutasson valakit , aki tud neki szerezni :d akár a 14-15 évesek is :D ez engem már nem érint , mert betöltöttem a 20 at is :D , de attol függetlenűl nap mint nap látok embereket , akik élnek vele , könnyen beszerzik , de az ellenörzött legális piac kialakulásától erre nekik nem sok esélyük lenne . mindegy állambácsi majd leszoktatja őket a heroinról , amiért a fiatal fejüket megzavarta az alkohol és a könnyen hozzáférhetővé vált könnyüdrogok. ( ami nem történne meg , ha legalizált és ellenörzött és megadóztatott formában lehetne hozzájutni a felnőtt korosztálynak .

2010. aug. 3. 09:49
 25/26 anonim ***** válasza:

"Itt az a probléma, hogy akkor elesne az állam az adótól. A fű ingyen megterem"


Ez édes. És a dohány, az nem nő magától? Aztán mégis legális. Meg a szilva is magától nő, a sufniban főhetsz is pálinkát belőle az sem tilos.


Jaj, ezek az összeesküvés elméletek...

2012. szept. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, mint pár országban a mákot.
2017. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!