Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért 386 ember dönt egy...

Miért 386 ember dönt egy olyan növény tiltásáról, amit többen védenek és támogatnak ebben az országban, mint a hóvirágot? Konkrétan a cannabisra gondolok.

Figyelt kérdés

Tessék itt egy link: [link]

az itt leírtak elméletileg nem fals állítások.

Akkor milyen érvekkel tiltanak be egy olyan növényt, amit az aszpirin feltalálásáig gyógyszertárban írtak fel fejfájásra, hányingerre, depresszióra és amit nagyon sok országban felhasználnak a rák elleni harcban(könnyítve ezzel a szenvedéseken és az étvágytalanság ellen)

Van erre a kérdésre egyáltalán logikus válasz?


2009. nov. 2. 10:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
Ja, állami monopólium a fűre meg a prostitúcióra. Az állam lenne hivatalosan is a legnagyobb dealer meg a legnagyobb strici. S dőlne a lé. Irjátok meg a Jbobiknak XDDD
2009. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%

gyökér fü ellenes banda! kinek ártok ezzel? miért kell most emiatt neki esni az emberrel lenéző szöveggel? Mehetek kocsmába is, de akkor ne szóljon be senki, ha lek.rvázom az anyját, vagy ha agyon akarom verni egy baseball ütővel, mert annyit ittam, hogy az alkohol elvette a békességem és full agresszív lettem tőle! mert én például ilyen vagyok, ha vedelek. néha még rosszabb. nem iszom, hogy nehogy megint hülyesége csináljak részegen, és sittre kerüljek azért, mert néhány órára kikészülök pár nagy jégertől.

Mert vagy ezt kapod tőlem részegen, vagy pedig a bemókázva a mindig mosolygós emberkét aki tök békés és a légynek sem bírna ártani, de viszont parázna annyira a dolgoktól, hogy ne merjek kocsiba szálni.


.

.

. Nálam nem kérdés melyik a biztonságosabb számomra. én tépek tovább és évente, egyszer ha nagyon muszáj berúgok.

Azt meg senki se várja, hogy elnézzem, ahogy más butíthatja magát alkohollal, mert részegen nagyobb önuralma van, mint nekem olyan állapotomban, de viszont betépve biztosan tudom, hogy tökéletesen tudatában vagyok a tetteimnek és bátran merném vállalni a felelősséget a betépve megtett cselekedeteimért. jobb is, meg kevésbé megterhelő a szívás mint az elmémnek, mint a testemnek. másnapos sem lesz tőle az ember és nagyon jó a hangulat akkor is, amikor nincs fű. nem vágyom rá jobban, mint egy milka csokoládéra, mikor nincs füvem. Nem értem az embereket. Miért ne érezhetné ezt az érzést mindenki? ezt az életérzést, ami jó, és nem árt senkinek. Döntöttem, választottam, amíg dohányoztam 15 ezret költöttem cigire. Most csak 12 költök fűre egy hónapban..

boldog vagyok, élem az életem, nem okoz függőségi rohamot , vagy depressziót, ha nem jutok hetekig fűhöz, mert előbb vagy utóbb úgyis szívok majd, ha eljön a megfelelő idő. Van jó nőm, van jó kocsim, jó állásom, szívok ha ugy alakul naponta vagy hetente és mégsem érzem magamat kevesebbnek és egyre többet tudok nyújtani az életemben mindenki számára. akiről nem akarom, hogy tudja, hogy szívok, az nem tudja meg.

hagyjál békében szívni, csak erre kérlek.

2009. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%

"gyökér fü ellenes banda! kinek ártok ezzel? miért kell most emiatt neki esni az emberrel lenéző szöveggel? Mehetek kocsmába is, de akkor ne szóljon be senki, ha lek.rvázom az anyját, vagy ha agyon akarom verni egy baseball ütővel, mert annyit ittam, hogy az alkohol elvette a békességem és full agresszív lettem tőle! mert én például ilyen vagyok"


Túl büszke ne legyél rá. Az alkoholtól csak az lesz agresszív, akivel egyébként sincs minden rendben. Az alkohol hatására ugyanis egészséges ember általában feldobott, vidám, barátságos, gondtalan szokott lenni. Ehhez képest neked baseball-ütő és lekʊrvázás jut az eszedbe az alkoholról. Persze egyből gyökér bandának nevezed azokat, akiket zavar a füvezők arrogáns szövegelése. Eléggé problémás ember lehetsz a beírásod alapján, valószínűleg a füvezés csak tünet nálad, mint sorstársaid nagy részénél. Fordulj pszichiáterhez.

2009. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%
Gorombaság helyett, át kellene nézni a válaszokat, előttem már leírták, a világon számos helyen nincs tiltva. Kimutatható ott valamiféle mutáció? Az alkoholnak is lehet valaki szenvedélybetege! Itt az a probléma, hogy akkor elesne az állam az adótól. A fű ingyen megterem, aki most, magát, a családját, viszi a tönk szélére az tisztességesen élhetne a családjával és mosolyogva türné a világ baromságait.
2009. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Én láttam már részegeket, minden féle fázisban, nem is egyet, hanem rögvest 40-et, egyszerre, különböző kábultsági szinten az alkoholtól.

Ugyanígy láttam füveseket is különböző erősségű kábultságban.csak nem 40 net, hanem csak 13-a egyszerre. ennyi a különbség.

+ szemmel látható viselkedés különbség van a beszívott és a részeg emberek között.

Na szerintetek, melyik csoportról alkotna az ember pozitívabb véleményt, ha látná őket egy felvételen, anélkül, hogy tudná, melyik csoport milyen befolyásoltság alatt áll?

én tudom, a választ, és mindenki más is tudja, aki már látott beszívott embert és részeg embert is.

A társadalom 2 különböző, de lényegében hasonló rétege.

a füvesek a nyerők, csak abból semmi haszna sem származna az államnak, ha normális emberek mászkálnának az utcán.

2009. nov. 11. 09:08
 16/26 anonim ***** válasza:
51%

"Az alkoholtól csak az lesz agresszív, akivel egyébként sincs minden rendben"


Ez így igaz, ezért kéne Magyarországon BETILTANI. A sok szerencsétlen, csóró, egyik napról a másikra élő 3 gyereket eltartó szülő szted normális lelkiállapotú?? Kétlem.


Mennyivel könnyebb lenne minden ebben az isten háta mögötti kis putrifészekben ha az alkohol lenne illegális és a fű a legális. De ezt a gondolatsort is csak azok az emberek érzik át akiknek van a végsőkig elkeseredett, gondokban fuldokló alkoholista rokona, aki esetleg a családon vezeti le az idegrohamot. Ez az amit nem kellett volna évekig tűrnöm a gyerekkorom helyett ha apám és anyám be lett volna szívva az elfogyasztott 2literes tabszos helyett. Ha be lettek volna szívva, boldogan mosolyogtak volna és nem vágnak nyakon azért is ha nem eszem meg a szaros lencsefőzeléket. Túrták volna ők kétpofára..

2009. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%

Teljes mértékben egyet értek! Az alkoholt kellene betiltani.

Persze a füvet, pedig nem kellene adóztatni.

A tiltott dolgok jobban megmozgatják a gyerekek fantáziáját.

Aki ellene van fogadom egy se próbálta. Kevés fűtől letisztulnak a gondolataid, az igaztalan bántások sértések, nem érintenek meg, szeretettel és okosan tudod megválaszolni őket. Mintha kívűlről látnád önmagad.

2009. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Tényleg fijjuk kire milyen hatással van? Nekem sajnos hányingerem van tőle!
2009. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Aki olyan nagyon tiltakozik és azt se tudja megmondani miért kicsit utánanézhetnek? Szakirodalmakat kéne olvasni dokumentufilmeket nézni ha már olyasmiröl akartok vélemény formálni amiröl nemis tudtok semmit mert nekem meggyőződésem hogy aki probálta nem ellenzi. Pár tény , hogy tisztábban lássatok és ne szüküljön be a gondolkodásotok a kérdéssel kapcsolatba:

-A marijuananál több gyógyhatással bíró növény nem létezik a világon.

-többek között AIDS,rák és a Sclerosis multiplex tüneteit enyhitik vele

-az államnak évi 60 milliárd dollárt jelentene a megadóztatása

-fájdalmat csillapit ami bizonyos betegségekkel jár

-mit gondoltok miböl volt a hírhedt békepipa?

-egyébként az emberek kb. 2000 éve használják


De minek is pazarlom gondolataimat eltökélten ellnzöknek


youtube-keresés- legjövedelmezööb haszonnövény, the union a szövetség

Meg kell nézni és okulni

Be lehet ezt szoritani tisztességes keretek közé!

ráadásul a dílerek nagy része eltünne az utcákról

2010. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
A gyógyszergyártóknak ártanánk.
2010. júl. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!