Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ahogy a cigányok képtelen...

Ahogy a cigányok képtelen integrálódni a többségi társadalomba, úgy mi is az európai normákhoz. Mi lennénk Európa "cigányai"?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

13:04

akkor az általad felsorolt normákat ánblok MI nem tartjuk be?

2013. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, csak a magyar vezetés és a nép jelentős része nem.
2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem azok a franciák.Azoknak sem jó semmi.

Ahol a magyar megjelenik,rögtön jön a széthúzás.

2013. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azok a görögök
2013. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azok csak szeretnénk lenni,olyan múlttal.
2013. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Látom, mint minden téren, ebben a dologban is elég nagy a megosztás.

Konkrétan olyasmikre gondolok, mint:

-Európa nyugati felén teljesen hétköznapi dolog egy melegfelvonulás, itt óriási botrány van belőle

-Európában egy színházi darab a színházon belül marad, itt hatalmas patália van belőle

-Európában relatíve kulturált a közlekedés, itt autós, gyalogos, kerékpáros megy, amerre lát

-Európában egy kormány sem mer nagy gaztetteket végrehajtani, mert garantált, hogy még a híveik is elsöprik. Itt meghunyászkodás, beletörődés van.

-Ha külföldön nyaralok és egy kisebb társaságot látok, simán megmondom, melyik a német és melyik a magyar vagy orosz.

Összességében én úgy látom, hogy a magyarok mentalitásban sokkal közelebb állnak a balkáni népekhez, mint Európa nyugati feléhez.

2013. aug. 24. 11:18
 17/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha neked az az európai norma, hogy szó nélkül hagyunk egy provokáló, megbotránkoztató melegfelvonulást, vagy nem hunyunk szemet NÉHÁNY olyan színházi darab felett, ami kigúnyolja a magyar kultúrát, jelképeinket, akkor elég ostoba ember vagy. Ezek nem normák, hanem ez egy agyrém. Azt hittem valami értelmes alapja van a kérdésednek, és képes rávilágítani valamire, de most csalódtam, növessz még egy kis IQ-t, és kevesebb tv-t nézz.
2013. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "szó nélkül hagyunk"; "nem hunyunk szemet"?

Te most kinek a nevében beszélsz? A magyarok nevében? A nemzet nevében? Esetleg hatökör vagy, ezért használod a királyi többest?

Provokáció? Érdekes, én még az 1-2 perces tévés beszámolókon kívül egyszer sem láttam a felvonulást, így nem is provokál.

Egy színházi mű tömegtüntetést vált ki? Elképesztő! Arról nem is beszélve, hogy kié a darab? Ha a két szerző (Szörényi-Bródy), akiké valójában a darab, nem érzi "nemzetgyalázásnak", megcsúfolásnak, akkor mások honnan veszik a bátorságot ilyen megállapításokhoz?

Sokan még csak nem is látták, csak szidják! Vidnyánszki elmondása szerint az utolsó három percet(!) látta, de mégis véleményt formál! Hiteltelen.

2013. aug. 24. 13:27
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem igazán értelek. Most jöttem haza Horvátországból és kicsit örültem, hogy magyar vagyok. A horvát nem indexel, elgázol a zebrán akkor is ha rajta vagy már középen, a stop táblát nem ismerik. Úgy vezetnek mint egy vidéki aki nulla rutinnal Pesten akar vagánykodni. Kedves emberek, de nem tisztábbak vagy koszosabbak mint mi. Az olaszok úgyszintén. Hangoskodó, kapkodó egy népség. Bezzeg ha sorban állsz mögötte akkor belassít, akkor nem sürgős. Ha előtte akkor hadonászik, rád mászik. Szép belőtt fekete séró, de a lábuk egytől egyig sárgásan rohadtak a fiatal digó srácoknak. Éjjel kettőig hokedlin ülve üvöltöztek az utcán. Alig tudtam beparkolni a helyemre. A hollandok sem az előzékenység mesterei. Simán kitúrta a németet a beparkolásból egy záróvonal átlépéssel megfordulást színlelve. Úgyhogy ne általánosíts, mert akkor még nem jártál külföldön! Szerintem a magyar igenis kisebbségi komplexusokkal küzd külföldön és csendben van. Van egy vékonyka proli réteg aki kijut nyaralni és hangosan viccelődik félmeztelenül sörrel a kezében, vagy tolakszik a pénztárnál az árinformációért, de még az is belefér a fentiekhez képest.
2013. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Te nyugati embernek a németet, osztrákot és a svédet véled, mert a többit nem láttad. Ők akkor is tudnak 40-el hajtani a városban, ha a legújabb legdrágább autó van a fenekük alatt. Egy ukrán ebben az esetben eltapos mint egy tetvet. A spanyol vagy francia is nyugati, de ők is elég erőszakosak. Olaszok úgyszintén. Mi valahol a kettő között vagyunk a lengyelekkel, csehekkel egy szinten. Talán a szlovákok és románok lógnak ki egy kicsit, ők valahogy túlmozgásosabbak.
2013. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!