Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ahogy a cigányok képtelen...

Ahogy a cigányok képtelen integrálódni a többségi társadalomba, úgy mi is az európai normákhoz. Mi lennénk Európa "cigányai"?

Figyelt kérdés

2013. aug. 23. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kijelentést már mástól is hallottam, de nem nagyon tudta megmagyarázni, hogy miért gondolja így. Szóval pontosan mire gondolsz? Milyen normákat nem vagyunk képesek betartani?
2013. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha arra gondolsz, hogy a kormány nem képes igazodni az európai normákhoz, akkor igazad van.
2013. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

A helyzet az, hogy nem. Akik kivándorolnak, egész jól be tudnak illeszkedni a célországokban. Megvannak az idegen környezetből fakadó nehézségeik, de alapjában véve elég gyorsan megszokják az új környezetet és az ottani viselkedési normákat.


Maga az ország tényleg nem tud beilleszkedin az Európai Unióba, de az ilyen vezetés mellett nem is csoda.

2013. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Igen, pontosan ezt mondják ránk sajnos. :(
2013. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Magyarország a cigánysor Európa falujában.
2013. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Valaki le tudná írni, hogy miért gondolja így?
2013. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
Hát nemtom, én például ugyanúgy nem szoktam az asztalra szarni mint Angela Merkel. Vagy ő szokott és ezért térek én el az európai normáktól?
2013. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos!
2013. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
És akik ezt fröcsögik definiálják már azt is mi a kórság az az "európai norma"!
2013. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

"mi a kórság az az európai norma"


Pl. befizetjük az adókat, nem alkalmazunk feketén, minimálbér alatt embereket, nem korlátozzuk a sajtószabadságot, nem használjuk a közszolgálati médiát kormánypropagandára, tiszteletben tartjuk az emberek magántulajdonát (pl. nem nyúljuk le a magánnyugdíj-megtakarításokat), nem osztogatunk haveri-politikai alapon trafikokat stb.

2013. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!