Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Csináld magad temetés", na,...

"Csináld magad temetés", na, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Mi jöhet még ezek után??

Szerény véleményem szerint, aki ezt az elmebeteg, embertelen tervezetet kitalálta, annak illene példamutatóan gödröt ásnia, a 10 körmével,saját magának.

Talán a szegényebbek még nagyobb megalázása a cél?

[link]


2013. máj. 29. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

"Akkor ne építsünk stadiont se. Ennyi.


Focizni kell valahol a VB nagy lóvét hoz az országnek

2013. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Én komolyan mondom, mindet felkötném, aki még arra is lusta, hogy a saját hozzátartozójának sírt ásson."


Én tarkón lőném.

2013. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Jó, majd például 40 kilós, lelkileg amúgy is összetört asszony családtag fog sírt ásni, mondjuk a két kisgyermekével, ha épp nem talál erős embert, aki "egy kanna borért" megcsinálja, ahogy valamelyik "jó érzésű" válaszoló mondta, igaz?Vagy lőjük tarkón, ha még erre sem képes, sem száz ezreket kapásból mellényzsebből kifizetni a temetkezési vállalatnak minimálbérből, vagy segélyből, ahová "jó " vezetőink juttatták igaz?És a legtöbb válasz ilyen, gyomorforgató, mint akik ezt az egészet kitalálták és elfogadták!Igaz, hogy minden országnak olyan vezetése van, amilyet megérdemel!

Csak azon kéne az "okosoknak" elgondolkodni, hogy ebben az országban senkinek sem biztos a helyzete!hiába kukorékolnak most egyesek a szemétdomb tetején, mert (még) van pénzük, (még) nem nehéz nekik az élet,(még) nem látják, hogy gondjuk is lehet.Az ilyenek is könnyen zuhannak nagyot, kerülhetnek olyan helyzetbe, hogy 10 körömmel kell elkaparniuk a családtagot, na akkor megnézném, hogy a nagy gőgös hőzöngőknek nem büdös-e a munka!

Bölcs ember csak olyasmit helyesel, amit maga sem bánna, ha vele történne meg,fordulhat a kocka ugyanis!

2013. máj. 30. 07:35
 14/16 A kérdező kommentje:

19:56


Végre egy értelmes válaszoló.Igen, ha az ár korrekt lenne.De nem korrekt.Mert a mocskok úgy vannak vele, hogy ami muszáj, arra úgyis előkaparja az ember a pénz valahogy, hát akkor srófoljuk fel az árat a csillagos égig, aki meg nem tudja kifizetni, gebedjen meg!Társadalom...


"Én tényleg a költségcsökkentés, megtakarítás, felesleges kiadások lefaragása, sőt segélyek szigorítása, egyes esetekben megvonása mellett vagyok"


Majd én is amellett leszek, ha a beígért munkahelyek elő lesznek teremtve és -mindenkinek- lesz lehetősége arra, hogy normális állásban (értsd, nem közmunka) dolgozzon, aki akar!


" de szerintem nem ez az a tétel, ami hazavágja a költségvetést."


Valóban nem ez, hanem a milliárdos ilyen-olyan költségtérítések.Csak hát muszáj volt a nehéz helyzetben élőkön még rúgni egy nagyot.Azokon, akik tulajdonképpen kihúzzák az országot a szarból, mert az ő vérüket szívják legjobban.

2013. máj. 30. 07:46
 15/16 anonim ***** válasza:
Ez csak egy javaslat, mint a zsidók összeírása, nem tudom miért vannak úgy kiakadva az emberek, hiszen nem csinálták meg.
2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#5 "Mi kellene akkor?" Megmondom.

Elég volna, ha az állami temetkezési vállalatok önköltségi áron temetnének, mert az azért furcsa, hogy még Budapesten belül sem egyeznek az árak, temetőnként változóak. Vidéken meg jóval kevesebbet kérnek. Hogy is van ez?


UI: Ki ne felejtsem a jó öreg vállalkozókat,korunk hőseit, akik kórházak környékén nyitnak irodát. Annyit tesznek, hogy felveszik a rendelést, aztán továbbadják az állami temetkezésinek, persze rátesznek pár tízest a "szolgáltatásért". Ez nem mese, saját tapasztalat. Igaz még 2002-ben történt, hogy egy maszek irodánál mindent letárgyaltunk, beleértve az időpontot, csak sokalltuk a költségeket. Elmentünk hát a helyi temetőbe, ahol 40 ezerrel olcsóbban vállalták, majd mikor az időpontra terelődött a szó az ügyintéző elszólta magát: - Ja, maguk telefonáltak egy órája a "maszektól"? Mert egyezik a kért időpont. - Igen, mi voltunk...

Még így is fel kellett vennem életem első kölcsönét, mert nem volt a ládafiában fölös bankó.

Erről a kormány persze nem tehetett, úgyhogy ők csak a közjegyzői díjat, meg az örökösödési illetéket húzták ki a zsebemből. Mellesleg az "örökség" az a fél panel volt, amiben laktam - az otthonom...

2013. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!