Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Egy hónapja elhunyt az Apukám. Itthon történt,hosszú ideje beteg volt. Minden nap láttam,végignéztem ahogyan tönkrement. A halála napján nem voltam képes megnézni őt ,amikor már az 'ünneplő' ruhájában volt. A temetésén sem voltam hajlandó,be sem mentem,ameddig szegényem nem volt letakarva. Viszont,nem kerülhettem el,hogy ne szembesüljek vele,ugyanis anyukám és a testvéreim lefotózták,a gépeket pedig a számítógépen láthattam,ezután a telefonomon is,mert küldözgették egymásnak. (nem direkt hagyták a telefonomon persze (azért az enyémen volt,mert másképp nem lehetett megoldani,de ez mindegy is )).

A kérdésem tulajdonképpen az,hogy ti mit szóltok ehhez a fotózkodáshoz ? Teljesen kiakadtam rajta. (Az meg egy másik-elfogadhatóbb-dolog,ha a sírhelyet fotózzák le,mert vannak külföldön élő rokonok és nekik kellett megmutatni)

Köszönöm a válaszokat!



2012. szept. 9. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég beteg dolog volt.
2012. szept. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is,nagyon kiakasztott,össze is vesztem hirtelen mindenkivel,hogy amikor szegény megpihent a sok fájdalom után,zaklatják... :(
2012. szept. 9. 02:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég beteg dolog, egy rokonomnak szokása ez, csak ő még videókat is csinál, aztán mutogatja mindenkinek...

Egyáltalán nem tartom normálisnak.

2012. szept. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták,ez így szokás... De nem hiszem el,hogy 17 évesen több eszem van,mint nekik.
2012. szept. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!