Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok erről? Engem...

Mit gondoltok erről? Engem teljesen lesújtott.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9N2oviuhMVc

Szörnyű ez az egész. Attól tartok elfajulnak a dolgok és majd tehetetlenek leszünk. Igaz már most is. Valamit tenni kell az ügyben. A kormány is csak hallgat, nem foglalkozik velünk.

[link]

Elnézést ha rossz helyre raktam a kérdést, de ezt most úgy gondoltam mindenképp meg kell kérdeznem.


2013. márc. 9. 13:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És még mennyi minden van, ami lesújtana, még jobban is. Nincs ezen mit csodálkozni, akinek fogalma sincs a dolgok mibenlétéről, lépten-nyomon lesújtó dolgokkal találkozik. És vannak, akik nem lepődnek meg, mert tudnak mit kezdeni minden helyzettel. Ez már csak így van.
2013. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A segélyezési rendszert olyanná kellene alakítani , hogy csak az kap segélyt aki le is tett valamit az asztalra.

Így ki lennének szűrve.


A rendőrségnek pedig több jogot kellene adni.

2013. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tetro ***** válasza:

"A helyedben nagyon szégyelleném magam ,gondolom első helyen állsz az anti-patriota mozgalmak között."


Igen, én egy mozgalom vagyok... :D Gondold már át ezt a mondatot még egyszer. Értem én, hogy sértegetni akarsz, meg arra utalni, hogy én nem vagyok igazi magyar (te meg nagyon), de csináld már elegánsan.

2013. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Komlót meg Miskolcot el lehet könyvelni Jobbikos településnek.


Idő kérdése és több ilyen település lesz.


Azért mert az MSZP,Szdsz sz@rt az emberek fejére évekig , a Fidesz meg ugyanezt csinálja.

A cigány kérdéssel egyáltalán nem foglalkoztak , ki sem engedték mondani hogy cigány.


Miféle pártok vagy politikusok ezek?!

2013. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De könyörgöm. Nem értek egyet azzal, hogy nem többszöröse a cigányok gyermekválallási hajlandósága a magyarokénál. Magyaroknál jó, ha 1-2, max 3 gyerek van egy családban. Cigányoknál viszont már minimum a 7-8. Nyáron láttam strandra menni őket és csak 1 család állt vagy 10 főből. Nem is tudom akkor miről beszélünk. Aztán ott a másik dolog, hogy azért csinálnak annyi gyereket, hogy minnél több segélyt kapjanak amiért MI dolgozunk meg. Ők csak ülnek és várják a sült galambot. Az ég világon semmit nem tesznek, ami nekünk jó lenne. Csak rosszakat tudok: rengeteg lopás, emberölés és még lehetne sorolni. A legrosszabb az egészben, hogy tehetetlenek vagyunk. Sorra jönnek be az országba, úgy terjed mint a pestis. Rettegésben tartanak minket. Az egész ennek a rohadt gyurcsánynak meg orbánnak a hibája. De igaz orbán is egy büdös cigány.
2013. márc. 9. 14:33
 16/19 tetro ***** válasza:
Erről beszélek. Nem igaz amit állítasz. Ott a statisztika. A cigányoknál nincs 8-10 gyerek családonként. Átlagban három sincs. Persze te lehet mást tapasztaltál, mint a kutatások. Mekkora csoportból is vetted te a mintát?
2013. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"De könyörgöm. Nem értek egyet azzal, hogy nem többszöröse a cigányok gyermekválallási hajlandósága a magyarokénál. Magyaroknál jó, ha 1-2, max 3 gyerek van egy családban. Cigányoknál viszont már minimum a 7-8."


Azért ez túlzás. A magyar nők átlag 1,2 gyermeket szülnek életük során, a romák 3,1-et, de ez körükben is lassan csökken. És régiónként is van eltérés, a nyugat-magyarországi, budapesti romáknál 2 gyerek az átlag, Borsodban 4. A romák száma reálisan 700 ezer körül van, 2050-re 1,2-1,3 millióan lesznek, de (egyelőre) messze vannak attól, hogy országosan többségbe kerüljenek.

Az országban 90 ezren születnek évente, ebből 20 ezer gyermek a roma családból származó.

2013. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azert a 90 ezerbol 20 ezer egy eleg komoly atlag.
2013. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
El kell menni innen, azt tudod tenni.
2013. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!