Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok a mostanában...

Mit gondoltok a mostanában folyó diáktüntetésekről?

Figyelt kérdés
Az én iskolám is tüntet, itt megnézhetitek a videót!! http://www.youtube.com/watch?v=SkLradYNP8o
2012. dec. 17. 19:39
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Jól teszik, nem értem az elsőt, ha az ember nem csinál semmit csak nyavalyog hogy szar neki az a baj, ha már tenni akar ellene az is?? akkor mégis mit kellene csinálni?
2012. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
mi ellen is tüntetnek?
2012. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
második kommentelőnek köszönöm, hogy legalább ő értelmesen válaszolt. első. hát nem tudom, hogy lesz jobb az ország, ha te a seggeden ülsz, és hisztizel, hogy milyen szar a helyzeted. nekünk igenis vannak álmaink, jövőképünk, amit véghez akarunk vinni. nem látom be, mitől lennénk hülyegyerekek. Gondolkozz egy kicsit! A fiatalok jelentik a jövőt. Ők tehetnek a hazájukért, és megérdemlik, hogy ne legyenek ennyire kötöttek és szűkek a lehetőségeik!!
2012. dec. 17. 19:59
 4/14 A kérdező kommentje:
harmadik, te nagyon el vagy tévelyedve ebben az országban. mégis hol jársz?? hány éves vagy? még én is tisztában vagyok a dolgokkal, komolyan veszem, és igenis szeretnék majd én is tenni valamit az országomért, tizenöt éves fejjel!
2012. dec. 17. 20:01
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
Oszt tanúni meg én fogok?
2012. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Komplikato ***** válasza:
100%

"mi ellen is tüntetnek?" - Hááát, csak tippelek a 66 milliárdos "kis" közoktatási elvonás okán, az iskolák leépítése, egyházi kézbe játszása okán, a keretlétszám csökkentés okán, amit most a kormány átbuherált kicsit, de ugyan az pepitában? Az anyagi és emberi háttér nélküli iskola államosítás ellen? A teljesen értelmetlen közoktatási átszervezések ellen?


Ja meg ugye ma már volt másért is tüntetés, rövid kis lista miért:

[link]

2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 bumbi02 ***** válasza:
100%

Mit gondolok róla?


Azt hogy jól teszik. És talán az első tüntetés-sorozat, aminek eredményét is látni. (talán, várjuk ki végét)


Másrészt pedig üzenném a 2006-os tüntetőknek: Így is lehet tüntetni. Így is lehet petíciót beolvastatni.

2012. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy nem lakom egyetemi városban, ott lennék most én is a tiltakozókkal, hiszen ha eredménye sem lesz(mert nem lesz, szerintem), akkor is vannak olyan dolgok, amiket meg kell tegyünk, és nem hagyhatunk szó nélkül.
2012. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a tüntetők mellett vagyok!


Egy értelmes és becsülendő cél!


Hmmm... talán mégis van értelem Magyarországon?


Ha így haladunk, az új generáció eléri hogy érdemes lesz hazajönni? :)


Mondjuk jó lenne egy komplett oktatási reform és a finnekhez hasonló rendszer de az esélytelen a jelenlegi rendszerben...


A világban a tanulmányok és példák azt mutatják hogy még egy rosszabbul szervezett ingyenes rendszer is hasznosabb a gazdaság és a társadalom számra is mint egy közepesen szervezett fizetős!


Maximum egy halál alaposan és több év alatt kompromisszummal megtervezett fizetős rendszer lehet jobb de az tényleg hosszú évek egyeztetése kellene! És még életemben nem láttam olyan javaslatot a fidesztől amit alaposan megterveztek...


Szóval sok sikert!

2012. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ekkora országnak felesleges ennyi diplomás,ez egy új divat diploma kell a gyereknek ,és 45 SZÁZALÉK egy pár év után kimarad,ez így tovább nem mehet.
2012. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!