Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok erről? Engem...

Mit gondoltok erről? Engem teljesen lesújtott.

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=9N2oviuhMVc

Szörnyű ez az egész. Attól tartok elfajulnak a dolgok és majd tehetetlenek leszünk. Igaz már most is. Valamit tenni kell az ügyben. A kormány is csak hallgat, nem foglalkozik velünk.

[link]

Elnézést ha rossz helyre raktam a kérdést, de ezt most úgy gondoltam mindenképp meg kell kérdeznem.


2013. márc. 9. 13:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tíz év múlva (a KSH adatai alapján) lesz ebben az országban 2.131.724 gyermekvállalásra alkalmas korban lévő nő. Ha a cigány lakosság száma az eddigi ütemben növekszik és növekedni fog, 2030-ra minden második 50 alatti nő cigány lesz háromszor, négyszer akkora gyermekvállalási hajlandósággal, mint a magyarok
2013. márc. 9. 13:36
 2/19 tetro ***** válasza:
26%

"cigány lesz háromszor, négyszer akkora gyermekvállalási hajlandósággal, mint a magyarok"

muti már a statisztikát ami szerint a cigányoknál 3-4szer annyi gyerek van.

2013. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
[link] Csak olvass. Egyébként neked nem tűnt fel, hogy egyre több a cigány? Főleg a puják.
2013. márc. 9. 13:50
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

Tetro.

Figyelemmel kísértem több hozzászólásodat is ezen az oldalon.Nem állt másból mint , cigány , zsió védelemből és , magyar gyűlöletből.


Az ilyen hiperliberális , magyargyűlölők mint te soha nem , fognak semmit tenni a magyarságért.


Sőt még támogatod is ezeknek a szaporodását.


A helyedben nagyon szégyelleném magam ,gondolom első helyen állsz az anti-patriota mozgalmak között.

2013. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Nekem ezen ment fel nemrég a pumpa, nem kicsit:

http://www.youtube.com/watch?v=Bct_zPqQxZ4

http://www.youtube.com/watch?v=5OJ-sszzAC4


http://www.youtube.com/watch?v=n76sdQwmANI

Az utolsó résznél 1:45-nél a gyerek biztos teljesen "ártatlan", a légynek nem tudna ártani. Hasznos tagja lehet társadalmunknak.

2013. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
ennyi baromságot...
2013. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Valaki árulja már el, hogy nekünk kicsodáink a cigányok, hogy pénzt, időt, energiát, munkát kell fordítanunk arra, hogy megtanulják kitörölni a seggüket, meg ehhez hasonlókra?
2013. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 tetro ***** válasza:
21%

Nem, engem egyszerűen csak zavar a mérhetetlen butaság. Mint amikor valaki tényként azt írja, hogy a cigányoknál négyszer annyi a gyerek. Ez egy ökörség. Ahogy a linkelt cikk is. Teljesen félreértelmezi az adatokat.

A legdurvább becslések szerint is a cigányok gyermekvállalási hajlandósága 50%-kal magasabb a magyarokénál. A legtöbb szociográfiai tanulmány viszont olyan 33% körüli teszi. Viszont a cigányok többsége falvakban él, ahol a magyarok születés száma is jóval magasabb, és itt már nem éri el a különbség a 10%kot sem.

Persze lehet fröcsögni, meg engem szidni, de attól még a tények makacs dolgok.

[link]

2013. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Azért az nem semmi hogy kikapcsolják az áramot a faluban, kapnak egy rakás anyagi segítséget az államtól (a mi pénzünket) amit ellopnak, majd még több pénzt kérnek! Komolyan ilyen egy normális országban hol fordul elő?
2013. márc. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
38%
Mit tehetünk ha a mocskos cionista banda vissza tartja az egész országot ilyenekkel mint az mszp csak jobban tönkreteszik az országot plusz a fidesz cigány védő banda mellet ez az ország lefele tart mert ahelyett hogy megszüntetné a segélyt inkább fizessen a Magyar úgy is mindenért nekünk kell fizetni.
2013. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!