Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Áder János köztársasági elnök...

Áder János köztársasági elnök azelőtt pap volt?

Figyelt kérdés

Mert folyton úgy beszél, mint egy hittérítő. Álljunk talpra, szeressük egymást, legyen meg a hitünk. Akár ha az új világrendről beszélne. Ugye a maja naptár ciklusa lejárt, most egy békés világ vár ránk, háborúk, harag, gyilkosságok, balesetek nélkül. (Amit a média annyira belénk beszél és beszélt 2012-ben is).


De hogyan álljunk talpra, ha mindennek emelkedik az ára?



2013. jan. 1. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt pap, de ezt az ájtatos pózt vette fel, ezzel gondolja, hogy sikeresen hülyíthet. Én nem hallgattam ugyan a beszédét, mert idegileg nem bírom, ha hülyének néznek, csak egy tudósítást olvastam róla részletekkel. Egyrészt már az is idegesítő, hogy egy ilyen semmitmondó közhelygyűjteménnyel áll elő, de az meg különösen visszataszító, hogy egy nem kis részben általuk elnyomorított országban biztat arra, hogy álljunk talpra, emelkedjünk fel, szeressük egymást és az országot, és aztán jóra fordul minden. Mintha ez csak rajtunk múlna. Mondja ezt a 4 millió létminimum alatti és másfél millió mélyszegény országában. Mintha csak azon múlna, hogy gondoljanak egy nagyot. Ez az egész atyáskodó ájtatossága mutatja, hogy mennyire lenéz, hülyének és gyereknek néz minket. E helyett érdemben kellett volna hozzászólnia az ország valós problémáihoz, különösen az egyre terjedő és mélyülő szegénységhez.
2013. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Unalmas semmitmondó beszéd volt ez az újévi, nem is néztem volna végig, ha nem állt volna ott mellette az a dögös jelbeszélő csaj. Na érte megérte :)
2013. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Pro Patria ***** válasza:
20%
19:48-as: ha nem szereted, hogy hülyének néznek, akkor minek dobsz be olyan közhelyeket, mint a 4 millió létminimum alatti? Azért azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy az ország több mint 40%-a éhezik, nyomorog. Jó hogy nem egy afrikai országhoz hasonlítjuk magunkat...
2013. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha már amerikában készülnek egy nagyjából 600 milliárd dolláros megszorító csomagra. Az magyarországra is elér, mi is megérezzük a hatását. Emelik itt a létminimumot, segélyt, de emelik az árakat is hozzá.
2013. jan. 1. 20:27
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

"Én nem hallgattam ugyan a beszédét"


Ja, neked elég ha elolvasol néhány balliberális médium által közölt cikket róla. Te nemcsak, hogy szereted, ha hülyítenek, egyenesen vágysz rá. Még véletlenül sincs saját véleményed.

2013. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a jeltolmács csaj tényleg sokat dobott a látványon. :)
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Csakis Weisz Fanni miatt, az évezred messze legjobb újévi köszöntője volt!



Áder egy kitalált karakter. A nagy nemzetegyesítő, békítő aranyos bácsi.

Brigád felkészíti, megírják a beszédeit, elmondják hogyan viselkedjen.

Ennyi.

Szerintetek Obama, Bush stb. saját maga írja a beszédeit?

Vagy Orbán Viktor, esetleg Gyurcsány Ferenc?

Fenét. Ott egy embör, rádobják az öltönyt, oszt hadd szóljon. Sokszor még fel sem tudják olvasni rendesen a papírról vagy a súgógépről a szöveget...

2013. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megpróbál lelkesítő beszédet mondani. Miért baj ez a kérdezőnek? Ő mit mondott volna? Az új év még szarabb lesz, akasszátok fel magatokat, k.csögök?
2013. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

"Áder János köztársasági elnök azelőtt pap volt?"


Ez egy nagyon álszent és hülye kérdés! Nyilván a kérdező is tudja, hogy nem volt pap! Öcsém!!!!

2013. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A 4 millió létminimum alatti nem közhely, hanem a KSH 2011-es létminimum számításán alapuló, senki által nem cáfolt becslés. A létminimum nem az éhezést és az afrikai nyomort jelenti, hanem a "tisztes szegénység" alsó határát, amikor valaki még az élethez szükséges legszerényebb szükségleteit ki tudja fizetni. Ez 2011-ben 1 főre havi 83941 ft volt. A létminimum alatt élők között van kb másfél millió mélyszegény, akik már ezt a nagyon szerény nívót sem tudják biztosítani.


[link]


Az 5-ösnek írnám, hogy bizony van az úgy, hogy nem hallgatunk végig egy beszédet, de elolvasunk róla egy általunk a korábbi tapasztalatok alapján hitelesnek tartott összefoglalót. Talán még te se hallgatod végig kedves fideszes vezetőid összes beszédét, de olvasol róluk. Ettől még én nem vagyok se hülye, se vélemény nélküli ember. Nem véleménycikket olvastam Áder beszédéről, hanem beszámolót. Be is linkelem, hogy honnan. Ha van benne valami hazugság, vagy netán kihagytak valami eget verően fontosat, légy szíves, tájékoztass róla!


[link]

2013. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!