Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök, Dr Áder János az új...

Örültök, Dr Áder János az új köztársasági elnök?

Figyelt kérdés
Biztos őt is támadják majd azok, akik ott sem voltak a választáson.Remélem a doktorija az valódi!
2012. máj. 2. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valódi, mégegyszer ezt a hibát nem követik el.


Egyébként majd akkor örülök, ha bizonított.

2012. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Akkor sem örültem volna, ha más párt tesz meg egy, a versenyszférában sosem bizonyított, és a pártpolitikán kívül sehol sem jegyzett volt lakásügyi előadót elnöknek. Se tudományos munkássága, se művészeti, vagy sporteredményei.
2012. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök, de ettől függetlenül remélem, hogy jó elnök lesz.
2012. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Rühellem a mostani kormányt, de Áderrel nekem semmi bajom (eddig). Véleményt majd a hivatali idő lejárta után tudok mondani a teljesítményéről.
2012. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Persze, végre a kormánytól teljesen független köztársasági elnökünk van, aki nem pártérdekek szerint írogatja alá a törvényeket :DDD
2012. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%
Göncz Árpád: író, máfordító. Mádl Ferenc, Sólyom László: jogtudósok. Schmitt Pál: olinpiai bajnok. Ezután most egy lakásügyi előadóból lett pártkatona...
2012. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
73%
én csak arra emlékszem, régen parlamenti közvetítéseken mindig mutatták az Ádert, h jó keményen odamondogat, gúnyosan nevetgél stb hát nem volt vmi szimpatikus. Másra nem emlékszem vele kapcsolatban, pozitívra meg egyáltalán nem, énszerintem nyugodtan maradhatott volna Brüsszelben. Vizi E.Szilvesztert vagy hasonlót kellett volna inkább, akinek nemcsak pártmúltja van, hanem komoly jogi / tudományos...
2012. máj. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

17:26-nak:

azt elfelejtetted leírni,hogy mindegyik pártkatona volt..

2012. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Most minek kellene még örülni?

Még csak ma iktatták be.

Akkor célszerű ítélkezni, ha már csinált is valamit, addig felesleges hisztizni, hogy "pártkatona".

2012. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
gúnyosan nevetgél.Ő az egyetlen fapofa a parlamentbe aki sohasem mosolygott,legalábbis ezt terjesztik róla.
2012. máj. 2. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!