Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szólás és véleménynyilvánítási...

Szólás és véleménynyilvánítási szabadság, Fidesz módra?

Figyelt kérdés

Papcsák Ferenc rágalmazás címén feljelentést tett a Népszava egyik cikkéhez írt hozzászólások írói ellen:


[link]


Így akarja a Fidesz megfélemlíteni és elhallgattatni a vele szemben kritikát megfogalmazókat?



2012. nov. 10. 13:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

[link]

Probléma megoldva...

2012. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon vélemény nyilvánítási szólás szabadság és demokrácia van minden téren??????
2012. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Félelmetes! Na ez már Türkmenisztán! Ilyen véleményeket bárhol a világban tömegével olvashatunk a politikusokról. Európában ugye az a norma, hogy ezt nekik az önként vállalt közszereplésükre és az azzal járó előnyökre tekintettel munkaköri kötelességként tűrniük kell. Közép-fél-Ázsiában ez viszont már nem így van! És mi sajnos oda tartozunk.
2012. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Ha jól tudom, Bajnai Gyurcsány és más nagy vezírek is nyertek már pert hasonló címszavakkal ...
2012. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Ha jól tudom, Bajnai Gyurcsány és más nagy vezírek is nyertek már pert hasonló címszavakkal ...Ha jól tudom, Bajnai Gyurcsány és más nagy vezírek is nyertek már pert hasonló címszavakkal ..."


Itt nem közszereplők elleni eljárásról van szó, hanem olyan átlagpolgárok elleni fellépésről, mint te vagy én. Ilyet még soha senki nem engedett meg magának. Ha tudsz ilyenről, adj meg linket, vagy forrást. Egyébként "a ha jól tudom", az nem elégséges válasz.

2012. nov. 10. 14:38
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem jól tudod. Ilyen még nem volt az országban, hogy egy politikus feljelentsen őt véleményező kommentelőket! Gyurcsány és Bajnai a Magyar Nemzettel és a Nagyar Hírlappal szemben nyert pereket, nem e lapok olvasói és kommentelői ellen. Ez nagy különbség! Bár egy fideszestől nem várom el, hogy ezt felismerje.
2012. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól tudom, Bajnai Gyurcsány és más nagy vezírek is nyertek már pert hasonló címszavakkal"


Az a különbség hogy őket a nagy nyilvánosság előtt a sajtóban vádolták meg valótlan állítások alapján, és a sajtóval szemben nyertek pert. Míg ebben az esetben egy zárt közösségi oldalon beszélgetett 6-7 ember, és az is lehet hogy nem valótlanságokat állítanak a beszélgetésük során. A két eset teljesen különböző.

2012. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
14:40! Most nézem hogy te is kb azt írtad mint én. és még aztmondják hogy nincsenek véletlenek. :-)
2012. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem, hogy a fidesz ilyen ostoba hibába esne ... Egyszerűen semmi előnye nem származik ebből a hírből.. Ez ilyen formában hiteltelen.. Provokációnak erősebb fegyver, mint a lejáratásnak vélt, kommentek ellen feljelentést tenni.

Épp ésszel átgondolva a fidesznek, nincs ebből semmilyen pozitív hozadéka.

2012. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#6 és #7, pontosan ez teszi az esetet felháborítóvá, mivel egy újabb lépés a pártállami terror felé vezető úton. Most feljelentenek egy-két kommentelőt, elmeszelik őket, holnap majd belevésik az alaptörvényükbe, hogy a regnáló párt (amely Isten akaratából csakis a Fidesz lehet) bármely tagjának negatív kritikával való illetése jogi következményeket von maga után. Ezután majd kezdődnek a koncepciós perek...?
2012. nov. 10. 14:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!