Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kit tudnátok ajánlani miniszte...

Kit tudnátok ajánlani miniszterelnöknek, ha valaki erre kérne titeket?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a választások előtt nem tud az ellenzék egy normális minden ellenzéki pártnak megfelelő jelöltet állítani. Külön-külön nem mennek semmire. Gordora azt mondják libatolvaj, Gyurcsány már le csengett, Mesterházi tapasztalatlan. Akkor kit?

2012. szept. 26. 12:32
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
30-as! Kit javasolnál?
2012. szept. 26. 16:08
 32/45 Sz1u ***** válasza:
61%

Nálam a Nr.1 az Bajnai! Persze volna még egy pár ötletem...


Aki pedig "libázik":


[link]

2012. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
17%

A bíróság hogy tudja megítélni, illetve bebizonyítani, hogy az a 9 ember mit érzett, amikor megölték magukat? SEHOGY! Annak a 9 embernek a családja mit érezhetnek a mai napig?

Ahogy a cikk is leírta, nem volt kártérítés sem. Miért nem?

Azért szerintem azt se utolsó megnézni, hogy azok, akik döntöttek az ügyben melyik párt szimpatizánsai voltak...

2012. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Két kollégám is van akit ajánlani tudnék erre.
2012. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 gabor9 ***** válasza:
49%
Vona Gábor!!! Kíváncsi lennék hogy csinálna is valamit vagy csak a szája nagy.
2012. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
31%
Bajnait felejtsétek el örökre. Az egy utolsó mocskos libatolvaj és sorozatgyilkos. Utcasöprésen kívül semmit sem szabad rábízni, mert ott csak az eldobált csikkeket tudja ellopni.
2012. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
9%

"Bajnait ajánlanám. Ahogy mondták: a libás ügy egy felfújt ügy. Egyszerűen mással nem tudják sokan azóta se támadni, csak ennyivel."


Igazad van, hogy "csak" ennyivel, mások ellen ezer dolgot fel lehetne hozni, viszont azok összesen sem olyan súlyosak, mint bajnai milliárdos sikkasztása és sorozatgyilkossága.

2012. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

Nálam a három úriember akkor jöhetne számításba, ha befektetéseim lennének Magyarországon.

Az én jelöltem: Dr.Thürmer Gyula http://www.youtube.com/watch?v=IrbS0RsMC-E

2012. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 bumbi02 ***** válasza:
100%

mondjátok a szemébe annak a 9 öngyilkos ember családjának, hogy a libás ügy csak fel volt fújva


Na ez a pletyka. Először 30 öngyilkos volt, később 13, aztán most már csak 9... Ami pedig a valóság hogy egy öngyilkos volt. Valószínüleg ő se emiatt lett öngyilkos. (legalábbis ez édeskevés szerintem ahhoz, hogy megöljük magunkat).


Persze jó kiabálni hogy 9 ember öngyilkos lett, de utána is kéne nézni kicsit előtte..És mint máshol is írtam: titeket se érdekelne a hír hogy csődbe ment egy cég, és emiatt sokan munkanélküliek lettek, nem tudnak mit kezdeni a libáikkal, ha csak nem hozható összefüggésbe valaki politikussal.

2012. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
5%
Uristen, hogy lehet vedeni az ilyen embereket, akik milliokat sikkasztanak es semmit nem tettek az orszagert, csak pusztitottak meg rohadtul nem erdekli oket mas, csak a hatalom meg a penz? Szarbol nem lehet varat epiteni...rajuk kell nezni es sikit, hogy folyamatosan hazudik a pofajuk! Vagy maradjon a mostani kormany, vagy jojjon a Jobbik, es nezzuk meg, hogy ok mit tudnak!
2012. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!