Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha alakulna egy olyan párt...

Ha alakulna egy olyan párt hogy MKM és ez felkérné Bajnai Gordont Miniszterelnök jelöltnek támogatnátok?

Figyelt kérdés
Ha alakulna egy olyan párt hogy MKM (Magyar koalíció Magyarországért)és ez felkérné Bajnai Gordont Miniszterelnök jelöltnek támogatnátok? akár úgy is hogy Bajnai nem lenne ennek a pártnak a tagja, ő egy szakértői kormányt alakítana és a párt a háttérből támogatná de nem szólnának bele a szakmai döntéseibe.
2012. júl. 10. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:
Ezt honnan veszed? Ilyenről én nemtudok.
2012. júl. 11. 15:33
 52/74 Pro Patria ***** válasza:
63%
Kategória toplista - kattints rá, ha a szavamnak nem adsz hitelt.
2012. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 A kérdező kommentje:
átnéztem hát téged jól leértékeltek, -14 ?
2012. júl. 11. 15:56
 54/74 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező az azt jelenti hogy 14-szer értékelt a virtuális többséggel szemben,nem az hogy ennyiszer pontozták le.


Hogy ne csak offoljak ha Bajnai egy normális csapatot összeszed maga köré akkor rászavaznék.És miért ne lehetne szerencsétlen egy párt tagja?

2012. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:
16:00! azt kérdezed hogy miért ne lehetne Bajnai egy párt tagja? a válasz egyszerű mert nem biztos hogy ő párt tag akar lenni.
2012. júl. 11. 17:00
 56/74 Pro Patria ***** válasza:
63%
Ahogy a másik válaszoló is írta, ez annyit jelent, hogy a kapott pontjaim alapján a 14. helyen állok a felhasználók között.
2012. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 Sz1u ***** válasza:
34%

15:27 Pro Patria


"Aha, akkor Sz1u sem az, aki bevallottan liberális, és bár válaszadásra csak kb. 200 pontot kapottt, de pirospacsira 1000 pontja van...?"


Volt ez másképp is, de manapság erősen visszavonultam (egy-két villongástól eltekintve). Asszem' egyelőre meguntam a szájkaratét, így marad a passzív részvétel és csak pontozgatok... ez az oldal tudtommal erről is szól.


Egyébként nem csak a pirospacsira van ezer pontom, hanem a zöldre is (ha a többség úgy értékelte a választ).


Különben érdekel valakit, hogy hány pontja van? Mert engem egyáltalán nem foglalkoztat. Ha érdekelne, akkor pl. a Humor kategóriában kommentelgetnék és nem a Magyar politikában.


De miért pont engem találtál meg??? :) :) :)

2012. júl. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 Pro Patria ***** válasza:
62%
A pontozótáblázatot nem a "versenyszellem" jegyében, hanem az aktivitás és a elfogadottság/elutasítottság figyelemmel kísérésére használom.
2012. júl. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 Pro Patria ***** válasza:
63%

nevet pedig szándékosan nem akartam írni, hogy ne legyen belőle sértés, de az szemmel látható, hogy nagyon fürge a keze a liberális tábornak, ha pontozgatásról van szó - ami nem tükrözi a létszámukat.


Bár általában ha erről a jelenségről írunk, mindig az a válasz, hogy "szerintem meg épp a fideszesek meg jobbikosok pontozgatnak", de a tapasztalat mást mutat:

[link]

(Gyurcsányról rosszat szólni, úgy tűnik, nem kifizetődő ezen az oldalon.)

[link]

Aki jobbikos, az mínusz, aki LMP-s, az plusz.


És ezt most csak gyorsan kapartam elő, ugyanez notóriusan megfigyelhető Trianon, a cigányság, a határon túli magyarság, a szlovák-román-szerb kapcsolatok, és minden egyéb témában is.


Nem hiszem, hogy ez a liberális felhasználók nagy száma, inkább aktivitása miatt van így.

2012. júl. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként az is közre játszik hogy ennyire le vagyunk pontozva mi normálisan gondolkozó magyarok a liberálisokkal szemben hogy például tőlem elvették a szavazás lehetőségét ebben a kategóriában. Ugyan a kéz ott van de a százalékokon nem tudok változtatni.
2012. júl. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!