Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha alakulna egy olyan párt...

Ha alakulna egy olyan párt hogy MKM és ez felkérné Bajnai Gordont Miniszterelnök jelöltnek támogatnátok?

Figyelt kérdés
Ha alakulna egy olyan párt hogy MKM (Magyar koalíció Magyarországért)és ez felkérné Bajnai Gordont Miniszterelnök jelöltnek támogatnátok? akár úgy is hogy Bajnai nem lenne ennek a pártnak a tagja, ő egy szakértői kormányt alakítana és a párt a háttérből támogatná de nem szólnának bele a szakmai döntéseibe.
2012. júl. 10. 17:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
57%
Minden további nélkül támogatnám.
2012. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
55%

Bajnai ki tudná rángatni az országot a szarból de nem volt rá ideje a fidesz meg még jobban a szarba tolja


IGEN szavaznék Bajnaira

2012. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy nem. :)))
2012. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
42%
Én támogatnám, mert ő tényleg ki tudna minket hozni a szarból..
2012. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Akikkel beszélgetek szinte mindenki szóba hozza Bajnait, van akinek szimpatikus van akinek nem, de egy dologban szinte mindenki véleménye megegyezik nevezetesen hogy ő egy igazán jó gazdasági és pénzügyi szakember.
2012. júl. 10. 18:13
 6/74 anonim ***** válasza:
48%
Ez így is van, és neki hiszek is, amikor azt mondja, hogy jót akar az országnak. Meg nekem amúgy is szimpatikus pasas, csak azért imádkozom, hogy tényleg alakuljon egy ilyen párt.
2012. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:
Engem a 2009 es kormányzása győzött meg róla hogy nem egy kis stílű ember, szerény őszinte nyugodt szerintem is szimpatikus pasas.
2012. júl. 10. 18:24
 8/74 anonim ***** válasza:
70%
Bajnai FTW!
2012. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
35%
engem is a kormányzása győzött meg, meg a gondolkozásmódja is: http://www.youtube.com/watch?v=DLXH6I9avkI
2012. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
42%
Látszik rajta, hogy nem egy hazudozásban és manipulációban vérprofi politikus, aki a hatalomra és a pénzre gerjed, nekem nagyon szimpi a Gordon. Meg az is tetszik, hogy nem vett fel egy forint fizetést sem, amikor miniszterelnök volt (tekintettel arra, hogy megszorító intézkedéseket hozott, nem érezte fair-nek az emberekkel szemben), Orbánnak ilyen eszébe sem jutna...
2012. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!