Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol tudom megnézni hogy ki...

Hol tudom megnézni hogy ki finanszírozta a pártok kampányát?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam , hogy ezek bárki számára elérhetőek, de semelyik nagy párt oldalán nem látom őket.

Persze tudom , hogy a negyede sincs bevallva de kíváncsi lennék.



2012. jún. 26. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy a Fideszt azok a cégek finanszírozták, akik megnyerik a pályázatokat és több állami támogatást kapnak.
2012. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kár utánanézni. Az összes pártot az adófizetők pénzéből finanszírozzák. :S
2012. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a pártvezetőknek, meséljenek, vagy utasítsák a könyvelőt. Mindenki más csak részleteket tudhat.
2012. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Fidesznek és a MSZP-nek volt rá pénze a Jobbiknak tudtommal néhány szavazó adta a pénzt, az LMp-ről fogalmam sincs
2012. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem egy bizonyos összegig ezek nyilvános adatok de akkor tévedtem.

Igazából nem a spekulációra voltam kíváncsi csak a tényekre. Mostanában azt veszem észre nem is nagyon dugják el előlünk az adatokat mivel úgy se néz utána senki.

A KSH oldalán pl olyan adatokat néztem csak dülledt a szemem.

De akkor ezek szerint ezekhez nincs hozzáférésem, köszönöm mindenkinek a válaszokat, esetleg ha valaki még tud információval szolgálni írjon még.

2012. jún. 26. 11:17
 6/10 A kérdező kommentje:

Most lehet hülyeséget fogok kérdezni de nem erről (is) szól az az üvegzseb törvény?

Mármint , hogy ezeket kötelesek nyilvánosságra hozni?

2012. jún. 26. 11:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"A Fidesznek és a MSZP-nek volt rá pénze a Jobbiknak tudtommal néhány szavazó adta a pénzt, az LMp-ről fogalmam sincs"


Volt rá pénze??? Néhány szavazó adta a pénzt???

Ember, tudod te, hogy mennyibe kerül egy normális kampány? Mindegyik párt mögött üzleti körök állnak, akik egy választási győzelem után benyújtják a számlát...

2012. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem is ámítom ,hogy az igazságot és reprezentatív adatokat fognak feltenni de kíváncsi vagyok , főleg ha tényleg kötelességük.

Utolsó válaszadóval teljesen egyetértek (sőt állatába ugyanazok a körök ), de ne kezdjünk bele olyan vitákba amik nem kapcsolódnak a kérdéshez , nincs kedvem még egyszer feltenni.

2012. jún. 26. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A honlapjukon megtaláltam mindnek, kivéve a Fideszét. Most vagy én vagyok vak, vagy nagyon jó eldugták, vagy szimplán valami nem legális. :D


[link]

[link]

[link]

2012. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ VÉGRE :D

Nem hiába hívom a GYIK-es embereket elit osztagnak. :D

2012. jún. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!