Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van még mindig fix 1...

Polarbeer kérdése:

Miért van még mindig fix 1 millió szavazója a Fidesznek?

Figyelt kérdés

Ennek az 1 millió embernek hogy tudott jót tenni a Fidesz? Mit támogatnak, az egykulcsos adókat? Akkor 1 millió nagyon gazdag ember él MO-n! Vagy azt, hogy csökkentsék az államilag támogatott férőhelyeket az egyetemeken? Vagy az, hogy nő az euró ára? Vagy az, hogy rossz a közhangulat, és mindenki egy csődbe futott országban érzi magát?


Mikor ébred már végre fel a törzsfideszes szavazótábor?


Mikor ébred már fel még több millió magyar, hogy igenis, EL KELL MENNI SZAVAZNI!!! Mert minden egyes otthonmaradás +1 szavazat a narancsos pártnak!!

Értem én, h nincs alternatíva, de valakire szavazni KELL!!



2012. jún. 29. 00:31
1 2 3 4
 1/36 nem dávid ***** válasza:
54%
kizárt dolog hogy legyen ennyi szavazó. átvert mindenkit...
2012. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
82%
Közalkalmazottaknál elég ismert tény, hogy nem árt, ha az éppen regnáló kormánypárttal szimpatizálnak. Magyarán ha a titkárnőt megkérdezik valamelyik minisztériumban a főnöke, hogy kire szavazna, jobban teszi, ha a FIDESZ-t mondja. Az már más kérdés, hogy lehet, hogy a fülkében esze ágában se lenne ezt a pártot beikszelni.
2012. jún. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

00:36-nak:

Igen, nyilván, ugyanezt tenném :)

Másrészt az ilyen főnököt, aki ilyen magánügybe belekérdez, ki kéne rúgatni! De ki meri megtenni?.....

2012. jún. 29. 00:37
 4/36 anonim ***** válasza:
41%

Például nekünk végtörlesztéssel megmaradt 700 000 Ft, az egyetemi ösztöndíjak a mi karunkon félévről félévre magasabbak (most kb 3x-osa a 2009 évinek; nem, nem büfészak). Persze, nem felejtettük el, hogy emelkedett az áfa és minden létező kiadás, de még így is jól megélünk. Ami komolyabb nehézséget okoz, az az időjárás következménye leginkább (tavaszi fagyok idén és tavaly is), arról pedig egyik párt sem tehet. Az gyenge forint kedvez az exportnak, ezáltal nekünk is. A közhangulat nem érdekel. Ráadásul július közepétől lesz egy elég jól fizető diákmunkám is. Semmi okom panaszra.

Ez csak három az egymillióból. A többiről én nem nyilatkozok, de ne hidd, hogy mindenki elvakult fideszes és azért szavaz rá. Azért pedig, mert másnak rossz, nem fogom a saját szavazatom elajándékozni.

2012. jún. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem még a Fidesz tagok jó része sem szavazna már a Fideszre, nekem soknak tűnik az egymilliós adat.
2012. jún. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
"amíg sz@r van, addig légy is akad", tartja a mondás. Ahogy ferikének is megvan a maga rendíthetetlen szavazótábora, úgy viktorkának is megvan a maga tömegbázisa, akiket egyszerű lózungokkal fanatizálhat. A vak hit ellentétes a józan gondolkodással, mert gátolja azt. Az egymillió szavazó még enyhe túlzással reális is lehet, bár érdmesebb lenne egymillió viktor-hívőről beszélni.
2012. jún. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
54%

Olyanok,mint a 4/6-os. Azért mert ő jól jár Viktorka egykulcsos adójával, a végtörlesztéssel, van protekciója, nem törődik másokkal,csak saját magával!

Emberileg szánalmas az ilyen.

2012. jún. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
50%

"Miért van még mindig fix 1 millió szavazója a Fidesznek?"


Mint ahogy más, akár abszolút lecsúszott pártoknak is van támogatása, egy popularitásra épülő pártnak is van.


"Vagy az, hogy rossz a közhangulat, és mindenki egy csődbe futott országban érzi magát? "


A mindenki az túlzás. Én például egy csődből éppen kievickélő országban érzem magam. Úgyhogy attól, hogy te szarul érzed magad, más még köszöni szépen, jól van. Ha én is magamból indulnék ki, akkor viszont mindenki boldog ebben az országban. A boldogsághoz nem (csak) pénz kell.


00:36: a közvéleménykutatás névtelen, sokszor mégcsak nem is személyes, tehát a példabeli titkárnő akármit is mondhatna, nem a főnökének kell éppen benyalnia.


"Igen, nyilván, ugyanezt tenném :) "


Ezzel meg semmivel sem vagy több vagy jobb ember, mint egy átlag-fideszes seggnyaló. Sőt...


"nem törődik másokkal,csak saját magával! Emberileg szánalmas az ilyen."


Akinek rosszat tett a Fidesz, azt sem érdekli az, hogy másokkal meg jót tett, te is itt szidod azt, aki egy kicsit is jól járt. Emberileg tehát ugyanott vagytok, a szánalmas szinten. És azért a szánalmas szinten, mert nem a saját életed jó dolgait keresed és építed, hanem azt nézed, hogy a másiknak jobb mint neked, ezért ő a rossz.


"Vagy az, hogy nő az euró ára?"


Mi van, ha azt mondom, hogy NEKEM 300-305Ft-os euró az optimális? Egyébként tendenciáról nem beszélhetünk. Az átlagára valóban nőtt 2010 óta, de az átlag 290-nél nagyon feljebb nem megy. Amikor valaki sokat akar keresni a nyomorunkon, akkor megugrik 320-ra, aztán szépen visszatér. Jelenleg meg pont azt lehet mondani, hogy az elmúlt fél év legtöbbet erősödött valutája az pont a Forint.

2012. jún. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

megkapom majd hogy valami kommunista antimagyar vagyok stb


a magyar nép 1 BIRKA ezt ígérte a viktor így lesz

ezt ígérte a feri így lesz stb stb


az ország 5-10% rohadtul jól jár ezzel a rendszerrel mert eddig sem éhezett most meg dőzsöl

és ott van a 90% aki kínlódik szenved de ők meg ugye fidesz szemszögből le vannak sza.......

2012. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

07:21-nek:

"Akinek rosszat tett a Fidesz, azt sem érdekli az, hogy másokkal meg jót tett, te is itt szidod azt, aki egy kicsit is jól járt. Emberileg tehát ugyanott vagytok, a szánalmas szinten"


Igen ám, csak hogy van egy különbség! Az államnak kötelessége gondoskodni az állampolgárokról, és megadni nekik a demokratikus jogokat, még akkor is, ha kis faluban beszélünk egy parasztasszonyról. Én meg azt mondok, amit akarok (szólásszabadság), és úgy kritizálok mindenkit, ahogy én akarok, nincs kötelességem az állampolgártársaimmal szemben! Ami van: törvénytisztelet, becsületesség, egymás segítése, azt meg jó cserkészként megteszem! :D

2012. jún. 29. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!