Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt az én pártom?

Melyik párt az én pártom?

Figyelt kérdés
Ha a Jobbikkal ellentétben pont azt szeretném, hogy az EU-nak inkább USA-jellege legyen (nagy államszövetség, egységes költségvetéssel, nyelvvel, hagyományokkal). Tehát ne legyen jelentősége annak, hogy Magyarország, Hollandia, Németország, stb. Szóval ne legyen jelentős szerepük a nemzetállamoknak, hanem egy egységes irányítás legyen, elvéve az országok szuverenitását.
2012. ápr. 4. 17:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nee... :D Én gazdasági jobboldali és liberális vagyok
2012. ápr. 5. 08:38
 22/26 anonim ***** válasza:
71%
Micsoda meglepetés... :))
2012. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát ilyen sose lesz remélhetőleg, nagy államszövetség - már megvan EU,egységes költségvetéssel - ettől se állunk messze,nyelvvel - na ez sose lesz, azt el is felejtheted,hagyományokkal - ilyen nincs nem is lesz, USA se egységes.Egyébként ha ilyen vágyaid vannak ne kezd inkább politikai karrierbe.
2012. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező: végre valaki, akinek ilyen nézetei vannak! Azt hittem, egyedül vagyok ezzel :) Örülök, hogy más is gondolt erre a lehetőségre.

Azért a kultúra és a nyelv ne fonódjon teljesen össze, az már durva lenne. De közös igazgatás, közös gazdaság, közös költségvetés, stb. nagyon jó lenne.

2012. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ja, hát a közös gazdaság az már most is nagyon jól működik, egyes megyék kiadózzák a belüket, pénz meg alig jön vissza a közös költségvetésből. Tiszta üzlet...
2012. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
60%

Senki nem mondta, hogy a mostani európai rendszernek nincsenek hibái.

Egyébként a közös gazdaságot én úgy értem, hogy egy központi kormányzat lenne, és Magyarország - természetesen más országokkal egyetemben - valamiféle régió, tartomány, autonóm terület lenne (mint mondjuk az USA-ban az államok). Vagyis a sikeres gazdaságpolitika közös érdek lenne.

2012. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!