Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt az én pártom?

Melyik párt az én pártom?

Figyelt kérdés
Ha a Jobbikkal ellentétben pont azt szeretném, hogy az EU-nak inkább USA-jellege legyen (nagy államszövetség, egységes költségvetéssel, nyelvvel, hagyományokkal). Tehát ne legyen jelentősége annak, hogy Magyarország, Hollandia, Németország, stb. Szóval ne legyen jelentős szerepük a nemzetállamoknak, hanem egy egységes irányítás legyen, elvéve az országok szuverenitását.
2012. ápr. 4. 17:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
35%
New World Order
2012. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9%

"New World Order"

Akkor az összes nemzet is NWO, rohadtak, elvették a törzsek szuverenitását! Pedig milyen jó lenne ma is Keszi vagy Megyer törzs polgáraként élni... De ez a rohadt NWO, már akkor...

2012. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ma 18:01


A páneuróai szélsőjobbnak mi köze a páneurópai eszméhez? Azt sem tudják eszik-e vagy isszák...

2012. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
[link] beszéltek?
2012. ápr. 4. 18:16
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem Neked a gondolkodásoddal nagyon nagy problémák vannak.Írásodból látszik, hogy történelmi műveltséged elég hiányos, egyébként tudnád, hogy a USA sincs összefésülve mai napig.

Válaszul: tömören azt szeretnéd, ha gyermekeid német/francia esetleg angol anyanyelven beszélnének, német autóval(te ezt hazainak hívnád) járnának, szlovák tejet, cseh tésztát, dán sertést, holland gyümölcsöt, spanyol zöldséget vásárolnának egy angol(tesco), esetleg francia(cora) áruházban.

Egyébként, ma ezt teszi rengeteg magyar ember és a Jobbik ezt szeretné megállítani.

A hagyományokat (wtf?)meg nem értem, lehet ironizálni próbáltál.

2012. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:16


Én nem, nem vetted észre az iróniát az írásomban? Csak a tanulatlanok hisznek NWO-ban! Az egész társadalom fejlődik: régebben családok voltak, akik klánná szerveződtek, a klánok aztán törzzsé fúzionáltak és végül a törzsek nemzetté. Itt tartunk ma, illetve Afrikában még mai is sokszor a törzsi identitás a meghatározó, lásd Kaddhafi-ellenes támadás. Erre írtam, hogy akkor biztos az a "rohadt" NWO vette el a klánok, törzsek szuverenitását. De egyébként "ezekre" jellemző, hogy semmilyen fejlődésben nem hisznek: aki nem keresztény az sátánista, a nemzetek csak úgy voltak, csak úgy istenke megteremtette őket, és egyéb mérhetetlen baromságok.

2012. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
hú de mázli hogy névtelen oldal ez...
2012. ápr. 4. 19:43
 18/26 Sz1u ***** válasza:
100%

Kérdező!


Töltsd ki az alábbi tesztet!


(lehet meg fogsz lepődni!)


[link]

2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%

Én kitöltöttem kíváncsiságból, és nem lepődtem meg. :))


24, -34

2012. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

"gy egységes irányítás legyen, elvéve az országok szuverenitását."


Ez általában azzal szokott járni, hogy egyes régiókat szabadon kizsigerelnek az olcsó munkaerő miatt és magas adókkal, regionálisan erre jópár példát lehet látni Romániában, de akár Magyarországon is.


"egységes költségvetéssel, nyelvvel, hagyományokkal"


Aham, és melyik lenne az az egységes? A német, francia, angol, és mindenki önként és dalolva lemondana mindenről, hogy ős is német, francia vagy angol legyen? Azért ezt gondold át újra.

2012. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!