Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lengyel tüntetők tömegei...

Lengyel tüntetők tömegei jöhetnek március 15-én Budapestre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Miért szólhat bele egy külföldi állampolgár a magyarok belügyeibe? Fizetnek Magyarországon adót, hogy a nemzeti ünnepünkön véleményt alkothassanak?


2012. márc. 10. 06:57
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
94%
a határok megszüntek, mindenki oda megy ahová csak akar
2012. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
65%
Kár,hogy Afrikából nem toboroznak banánszoknyás fekete fiúkat,lányokat.Úgy színesebb lenne a felvonulás nem?Jól írta valamelyik,az elmúlt 22 év alatt egyszer sem jöttek ide,most minek jönnek? Viktor mellől fogy a nép???Mert nagyon úgy néz ki.
2012. márc. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
70%

"Csak túl kellene lépni az ilyen kicsinyes marhaságokon, és nem a jóhiszeműen érkező lengyelekre kivetíteni az elkeseredettségünket, és őket utálni. "


Mindenkit utálunk, nem csak a Lengyeleket sajnos. Ha egy Kínai küldöttség jön új beruházásokról tárgyalni, és munkát adni a leszakadt térségekben akkor azoknak is a k. anyját.

1848 ünneplésén pedig ugyanúgy helyük van Lengyel megemlékezőknek, mint ahogy sok Lengyel életét adta akkor a harcokban, vagy vezette a seregeinket.

Hál Isten a többség nem csak gyűlölködni tud.

2012. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
54%

"Hál Isten a többség nem csak gyűlölködni tud.

"


Isten nem létezi. Na, most kapni fogok a semjénzsóti féle inkvizíciótól.

2012. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Ha maguktól jönnének, nem lenne problémám, de így,hogy kérik őket,már nem tetszik:-((
2012. márc. 10. 13:01
 26/47 anonim ***** válasza:

"Ma 2012-tőt írunk, és ne menjünk már vissza 164 évet. "


Akkor hagyd a megemlékezést a francba és menyj suliba helyette.

2012. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
53%

De tényleg nem értem miért akarjátok néhányan elhitetni hogy 1848 miatt jönnek mikor pontosan tudjuk hogy ők fideszes nagygyűlésre jönnek és az IMF ellen tüntetni!


Ha valóban olyan fontos nekik '48 akkor az elmúlt 22 évben miért nem jöttek soha csak most amikor a fidesz akarja?

És fogadjunk nem külön fognak felvonulni a fidesztől és még csak nem is az mszp-s rendezvényre vagy netán valamilyen civil rendezvényre hanem a fideszesre mennek el!


nem értem miért kell hülyének nézni az embert és azt hazudozni hogy pont most jöttek rá hogy 48 mennyire fontos nekik és hogy teljesen véletlen a szervezettség és hogy a fideszes rendezvényre mennek! És pláne hogy nem politikai motiváltságúak!


Utálom ha palira akarnak venni!

2012. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
83%
Ha az MSZP kormány idején hívták volna őket akkor meg az a bajod. Egyébként meg nem tök mindegy hogy itt lesznek Lengyelek is a megemlékezésen? Nem ettől lesz nekünk jobb vagy rosszabb, ettől nem fogsz kevesebb adót fizetni.
2012. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Ó édes jó istenem! Egy normális ember szerintem nem akad ki azon, hogy március 15.-én 2000 lengyel fog Budapestre menni, és Orbán mellett fog tüntetni! Ha több tízezer vagy százezer lengyel jönne, és mind tüntetne Orbán mellett, akkor azt mondom, hogy oké, de 2000 miatt ekkora hisztit csapni :)? Na neeeee!
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
45%

A kérdés fel lett téve és én megírtam róla a véleményem! ha valaki szerint ide csak az írhat aki egyetért akkor sajnálhatja hogy demokráciában élünk és nem töröltetheti ki a kommentet!

és egy normális ember nem akad ki azon hogy valakinek más a véleménye mint az övé...

2012. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!