Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lengyel tüntetők tömegei...

Lengyel tüntetők tömegei jöhetnek március 15-én Budapestre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Miért szólhat bele egy külföldi állampolgár a magyarok belügyeibe? Fizetnek Magyarországon adót, hogy a nemzeti ünnepünkön véleményt alkothassanak?


2012. márc. 10. 06:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
31%
1848-ban nem volt baj, hogy a lengyelek is velünk voltak a csatamezőn?
2012. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Ma 2012-tőt írunk, és ne menjünk már vissza 164 évet. Ma élünk itt Magyarországon, a gondjainkat is ma érezzük.
2012. márc. 10. 07:18
 3/47 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jöhetnek mert ők is EUs tagok...
2012. márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Nem a "jogi"oldalt kérdőjeleztem meg, hanem az erkölcsi oldalát.
2012. márc. 10. 07:33
 5/47 anonim ***** válasza:
46%

Lehet,hogy a katolikus egyház szervezi! A lengyelek nagyon vallásosak! Orbán meg az egyházat nagyon támogatja.

Különben is kell a "bizonyíték",hogy mekkora támogatottsága van a nagy Vezérünknek.

2012. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon jó lesz. Eddig csak a románok jöttek most már a lengyelek is...Jó, hogy az összes külföldi tudja, hogy mi a jó NEKÜNK, ITT ÉLŐ, ADÓZÓ ÁLLAMPOLGÁROKNAK, akik elszenvedik az orbán-féle politikát.
2012. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
67%
Le a Fidesszel!
2012. márc. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
74%

Hogy beindult a gyűlölködés! Mennyire boldog lesz minden magyarellenes média!


Kicsit gondolkodjatok emberek!


Idejön 2000 lengyel, szervezett csoportban azzal, hogy hajrá Magyarország, hajrá Orbán, meg Lengyel-Magyar két jóbarát, meg lengetik majd a magyar zászlót.


Az ilyen emberkék miatt, mint a föntiek, meg szépen készíthetik majd a csodás képeket és videókat a "véletlenül" ott lévő nemzetközi újságíró csoportok, és élő egyenesben adják, ahogy "magyar hazafiak" ellentüntetnek, vagy akár rá is támagnak a békésen vonuló, magyarpárti jelszavakat skandáló és magyar zászlókat lengető lengyelekre.


Hagyjuk már ezt és gondolkozzunk kicsit, mi a jó nekünk.


Jöjjenek, fogadjuk őket kedvesen, pálinka, virág, lengyel-magyar két jóbarát, Bem apó, szolidaritás, stb...

Aztán másnap hazamennek, minden szépen lement, Magyarországon jól érezték magukat a magyarország sorsáért aggódó lengyel felvonulók, aztán öröm bótották.


Minek szítani az indulatokat?

Próbáljatok már egy kicsit össznemzeti érdekekben gondolkodni, ha már a pártjaink nem is teszik.


Hozzáteszem, nem Fidesz szavazó vagyok!

2012. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
40%

"Próbáljatok már egy kicsit össznemzeti érdekekben gondolkodni, ha már a pártjaink nem is teszik.

"


Én nem vagyok egy nemzetben sem a románokkal sem a lengyelekkel. Én sem megyek Lengyelországba csápolni olyan dologért amihez semmi közöm sincs. Azt várom teljes szívemből, hogy mikor kezdik el a népnemzetiek üldözni a normális, nacionalizmustól tartózkodó embereket mert akkor lesz lehetőség itt hagyni ezt a nemzetiszínű börtönt ahol csak éhen dögleni lehet de ez ugye nem baj mert örülünk a szabadságunknak meg a zorbánviktronak.

2012. márc. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
40%

Húzzanak el! Egy tegnapi ugyanilyen kérdésnél már leírtam, hogy abszurdnak tartom a kormánypárti tüntetés műfaját magát, de azon belül a külföldi kormánypárti tüntetők érkezését különösen. Még azt is megérhetjük, ha így haladunk, hogy majd új barátaink (Kína, Irán, Türkmenisztán, Azerbajdzsán) küldenek tüntetőket Orbán védelmére, az EU ellen. Mert ugye most Európa lett a fő ellenségünk.


Azért van itt fejlődés! Egy éve még fizetett hazai bértapsolókat alkalmaztak, de lebuktak vele. A lengyelek bevetése újabb látványos píár akció. A FIDESZ mindig is nagyon értett ehhez. Pár értelmesebb ember ugyan lefikázza ezt a dolgot, de biztos van egy nagyobb tömeg, aki lelkesen csettint: Lám, még a lengyelek is velünk vannak!

2012. márc. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!