Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lengyel tüntetők tömegei...

Lengyel tüntetők tömegei jöhetnek március 15-én Budapestre?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Miért szólhat bele egy külföldi állampolgár a magyarok belügyeibe? Fizetnek Magyarországon adót, hogy a nemzeti ünnepünkön véleményt alkothassanak?


2012. márc. 10. 06:57
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
57%

Kedves gpotter!


Március 15-én NEM Orbán Viktort ünnepeljük. A lengyelek viszont őt jöttek ünnepelni.

2012. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
84%

Írhattam volna azt is: "az ilyen emberek, mint a föntiek, meg a lentiek..." :-D


Menjetek és verjétek meg a lengyeleket!

Biztos sokat fog használni az országnak, aztán meg majd lehet panaszkodni, hogy mekkora nácik ezek a magyarok.

Gratulálok minden kedves gyűlölködőnek.

Miattatok van ott az ország, ahol van.

Kiváló az erkölcsi érzéketek...

2012. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
51%

"Gratulálok minden kedves gyűlölködőnek.

"


Én nem gratulálnék Orbán Viktornak.

2012. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

Március 15-én elvileg a magyar összefogást ünnepeljük, aminek ugye a forradalom, majd a szabadságharc lett az eredménye.

Ahol ugye lengyelek is harcoltak mellettünk.

Az, hogy Orbán Viktort jönnek éltetni, rohadtul másodlagos kérdés.

Hangsúlyozom ismét: NEM vagyok Fideszes, sőt...

Csak túl kellene lépni az ilyen kicsinyes marhaságokon, és nem a jóhiszeműen érkező lengyelekre kivetíteni az elkeseredettségünket, és őket utálni.

Sokkal nagyobb probléma lesz abból, ha valami atrocitás éri őket, mint abból, hogy azt kiabálják: "Hajrá Viktor, Hajrá Magyarország!", lengyel létükre.

Kicsit el kellene gondolkozni, de sajnos ez annyira nem erőssége egyeseknek.

2012. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
91%

Én sem gratulálnék neki, de nem szítanám az érzelmeket sem teljesen fölösleges melldöngetésből, mert rohadtul nem hiányzik megint az, hogy a nemzetközi média a magyarokon csámcsogjon, mert a nemzeti ünnepükön megvertek pár békés lengyel tüntetőt, akik ősei lehet hogy a szabadságharcban együtt véreztek a magyarokkal.


Aztán lehet megint Orbánt anyázni, mert még rosszabb a helyzet, csak arról fog mindenki nagyon gyorsan és csendben elfeledkezni sunyi módon, hogy miért is lett rosszabb a helyzet...

Abba már nem gondol bele senki, hogy ezzel nem Orbán alatt, henam saját maga alatt vágja a fát, de majd ezért is lehet Orbán ellen hőbörögni.


Mondom ezt én, aki messze nem Fidesz-fan, csak nem szeretném, ha az ország még mélyebbre süllyedne a sz.rba.

2012. márc. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Én ahhoz gratulálnék, hogy egy ilyen politikai hazárdjátékkal sikerül bomlasztani a két nép tradicionális barátságát!
2012. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
38%

" pár békés lengyel tüntetőt"


Meg fogsz lepődni, amikor a buszokról leszállnak a habzószájú, kopasz, lengyel focihuligánok. Csak keresik maguknak a bajt azzal, hogy olyan politikai (!) rendezvényen vesznek részt, amihez semmi közük. De nem baj majd a fidesz rendőrsége megvédi őket. Azon sem lepődnék meg, ha az adófizetők pénzén szállásolnák el őket.

2012. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
Milyen megverésről beszéltek? Én nem megverni fogom őket, legfeljebb kiröhögni.
2012. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Azzal hogy Márc 15-én idejönnek semmi bajom ,hiszen a szabadságharcban is sokat segítettek ,megérdemlik hogy itt legyenek.


Az hogy Viktort éltetik az ünnepet kisajátítja a Fidesz az nevetséges ,de én emiatt nem a lengyelekre hanem Viktorra pikkelek emiatt...


Amúgy Viktor leszarná a lengyel-magyar barátságot,ha neki ebből semmi haszna nem származna.De akkor fényezheti itt magát hogy még 2000 lengyel is egyetért vele.

2012. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
64%

Bakker az elmúlt 22 évben egyszer nem jöttek ünnepelni velünk!!!!!!


Náluk károsabb embereket el sem tudok képzelni mert politikai okból jönnek egy NEMZETI ünnepre! Eddig is utáltam hogy lealacsonyítják a nemzeti ünnepünket egy politikai naggyüléssé!

ha egy aprócska gerinc maradt volna bármelyik fideszesben akkor meghagyta volna nemzeti ünnepnek és nem csinál belőle egy világellenes demonstrációt!


Az egész politikától és az őket kiszolgáló emberektől hányingerem van!

Ők nem hazafiak csak vacak pártaktivisták!


A legtöbben már azért nem mennek ki az ünnepünkre mert mindenhol politikai balhék vannak rendes ünnep helyett!


Mint a fociban ahol lassan a rengeteg focihuligán tönkreteszi magát a focit!!


Tünjenek el a politikusok az ünneptől és aki csak a tüntetés miatt megy ki az inkább húzzon haza!!!!

2012. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!