Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A március 15. -ei fizetett...

A március 15. -ei fizetett tapsolók, ugyanazok akik itt a fizetett lepontozók?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Azzal pénzt is lehet keresni hogy valakit lepontozol? :o Én hülye meg ingyen csinálom:(
2012. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Hulye kerdes?
2012. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:
60%

LE???

Te jó ég, én meg eddig felpontozgattam... Akkor már tudom, miért nem utaltak!


És persze, mi szoktunk tapsolni menni mindenhova. Legutóbb például úgy két napi fizetésemet tapsoltam el a színház pénztárában is.


Pedro

2012. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pro Patria ***** válasza:
55%

Mindenki ezért nyávog. Érdekes módon én pont azt látom, hogy azok a kommentek 0%-osak, amik nem állnak be a sorba köpködni, míg a kormányellenesek (főleg a kommunizmust éltetők) százszázalékosok.


[link]


Tessék. Ezek után senki nem panaszkodjon arra, hogy a fidesz-ellenes kommenteket lepontozzák. Főleg, hogy perceken belül én meg olyan mínuszban leszek, mint a költségvetés...

2012. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem hogy akkor politikai hatása lenne a lepontozásnak ezen a fórumon... Mivel én meglehetősen rendszer-kritikus vagyok, magamnak gyanús ha sokan egyetértekenek a véleményemmel.
2012. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!