Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tüntessenek a kormány...

Hol tüntessenek a kormány ellen március 15-én?

Figyelt kérdés

Budapesten az összes erre alkalmas közterületet lefoglalta a KIM március 15-re 2 évre előre. Ennyire megrettentek attól a szerintük pár ezer embertől az Operaház előtt? Ez már megint olyan tipikus pitiáner dolog.


[link]


2012. jan. 18. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

"öbb sajtóorgánum is arról írt, hogy a Fidesznek ellentüntetésen kellene megmutatnia erejét és a párt március 15-re tervez erődemonstrációt,"


Mit akarnak ezek az idióták, polgárháborút?

2012. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Orbán magából és a saját csőcselékéből indul ki, de ismét csalódnia kell majd. A baloldali tüntetők -akárhányan voltak is jelen egy demonstráción az elmúlt évtizedekben-, még sosem romboltak, gyújtogattak, fosztogattak, támadtak rá az "ellenoldalra", vagy a rendőrökre.
2012. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Most méé'...!


Fideszes rendezvényen nem tudja egy 300 ezres tömeg skandálni, hogy orbántakaroggy? Ha ott is van, még jobban is hallja.

Mondjuk kétlem, hogy jelen lesz bárhol, valószínűsítem, hogy épp külföldön fog tartózkodni a családjával együtt.

Mibe fogadjunk?!

2012. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
Népszabadságot ne olvass, mert megárt az agyadnak! Én a kormány mellett tüntetek.
2012. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3: Erre nem is gondoltam. Végül is az Orbán-párti gyűlésen is lehet Orbán ellen tiltakozni.


#4: Nem csak a Népszabadságban jelent meg, több helyen is megtalálható a hír. Mondjuk a Magyar Hírlap nem hozza fő helyen...

2012. jan. 18. 19:41
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
oké tüntessenek ha akarnak de miért mindig pont ünnepnapokon kell tüntetni? ez nem orbán mellet szól ők is tüntettek október 23.án ez ugy mindenkinek szól...
2012. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

"még sosem romboltak, gyújtogattak, fosztogattak, támadtak rá az "ellenoldalra", vagy a rendőrökre."


Csípőprotézissel nehéz!

2012. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Ott legyetek, ahol a Munkáspárt 2006
2012. jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Azért vannak még helyek. Szabadság tér, 56-osok tere, Roosevelt tér, Vérmező, Városliget, Moszkva tér, Szent István körút stb.


Persze nem túl elegáns a kormányzat lépése, de nem hinném, hogy az összes lefoglalt területet fideszesek fognak megtölteni, ha mégis, akkor esküszöm, egy rossz szót nem fogok szólni rájuk, hiszen láthatóan tényleg óriási a támogatásuk. Az LMP háborgása pedig kicsit vicces, mert még mindig magam előtt látom a jelenetet, amikor október 23-án a Műegyetem előtt megtartották 25 fős nagygyűlésüket.


Szóval a Fidesznek is ciki lesz ha töküres lesz az egész város, miközben az ellenzékiek tízezrei a szűk utcákon nyomorognak.

2012. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#7: Hogy miért ünnepeken tüntetnek? Mert így szokás, ez a hagyomány alakult ki, meg nyilván mindenki szereti magát legitimálni a történelemmel is. Meg ilyenkor van az embereknek kedve, ideje.


#8: Január 2-án már nem csak a csipőprotézisesek voltak az Operaháznál, de rengeteg fiatal is. (De azért tetszett a megjegyzésed, mert korábban tényleg mindenütt ez a közönség volt a balos megmozdulásokon.)


#10: Jó ötletek, de jelzem, hogy a hősök terét (56-os tér) is lefoglalta a Fővárosi Önkormányzat. De én is azt hiszem, végül csak találnak majd egy helyet a balosok is.


Ja, és nem feltétlenül tüntetésre foglalták le a helyeket, hanem állami és önkormányzati rendezvényekre, ahol nem kritérium, hogy sokan legyenek, sőt lehet, hogy nem is kell senki. (Lásd szabd téri fotókiállítás a parlament előtt, hogy ott se lehessen tüntetni.)

2012. jan. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!