Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tüntessenek a kormány...

Hol tüntessenek a kormány ellen március 15-én?

Figyelt kérdés

Budapesten az összes erre alkalmas közterületet lefoglalta a KIM március 15-re 2 évre előre. Ennyire megrettentek attól a szerintük pár ezer embertől az Operaház előtt? Ez már megint olyan tipikus pitiáner dolog.


[link]


2012. jan. 18. 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Találtam még egy témába vágó hírt. A Strasbourgi Emberi Jogi Bíróság jogellenesnek nyilvánította, hogy Gyurcsányék 2006/7-ben nem engedélyeztek tüntetéseket a Kossuth téren. Ez volt az, amikor arra hivatkozva zárták le, hogy a Kossuth tér műveleti terület. Ezt a kordont bontották le Orbánék 2007-ben. Aztán miután hatalomra jutottak, fotókiállítás címén ők is lezárták a Kossuth tér nagy részét. Akiket meg most nem engednek tüntetni, talán majd nyernek Strasbourgban 2017-ben...


[link]

2012. jan. 18. 20:25
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Ott, ahol eddig! A Playstation előtt!
2012. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

"Jó ötletek, de jelzem, hogy a hősök terét (56-os tér) is lefoglalta a Fővárosi Önkormányzat."


A Hősök tere nem egyenlő az 56-osok terével. Ott van a Műcsarnok, mint remek térelválasztó.

2012. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 szokratesz ***** válasza:
77%

ÉN javaslom Felcsút település utcáit.

Szerintem oda kell bejelenteni egy kormány nélküli megemlékezést (nem tüntetést) és majd meglátjuk.

Egyébként sztem a Fidesz rosszul csinálja mert így ha még el is mennek meberek majd az általuk lefoglalt helyszínekre akkor majd az lesz az eredménye, hogy elaprózódnak és ahithű kamerák nem tudnak egyben mutatni olyan sok embert:)

2012. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Biztos lesznek elegen,mert vidéken (nálunk) busszal viszik fel a Fidesz híveket. Már toborozzák őket.
2012. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

utolsó:


Ez nagy butaság amit írtál!

Látom gyurcsányista vagy.

2012. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!