Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen (enyhén kifejezve)...

Milyen (enyhén kifejezve) "butaságokat" művelt eddig az Orbán-kormány vagy maga Orbán, (mert ugye az hírlik, hogy másnak nem nagyon van beleszólása), amióta hatalomra került?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok híreket nézni/hallgatni (bár ugye most már minek...) és úgy érzem, hogy az események pörögnek én meg lemaradok és nem tudok vitába szállni fanatikusan fidesz-es apósomékkal. Fizikai fájdalmat érzek, amikor nagy néha szóba jön a dolog és még mindig istenítik Orbánt és sajnálják szegényt, hogy mit művelnek vele.

Ilyen "apróságokat" írjatok, mint pl. a sajtószab., diplomához nem kell nyelvvizsga, munka törvénykönyve, jegybank kisajátítása(?) stb.

Szeretnék tőlük ilyeneket megkérdezni, hogy ezekhez mit szólnak.

Ne hurrogjatok, előre beismerem, hogy mindig utáltam a politikát, de most kénytelen vagyok belefolyni, és már engem is érdekel, hogy mi lesz itt. És tudom, hogy egyik egyik kutya másik eb, de úgy néz ki mégis van különbség...


2012. jan. 17. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Hogy tudsz ilyen butaságokat leírni?

Bevetted a liberális média hazugságait?

2012. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Sok ostobaságot csinált Orbán,ami nem részleteznék mert mindenki ismer.


Viszont rávilágítanék az egész elv, alapjára.


Orbán azt hitte hogy a válság hamar lecseng és ismét lesz egy minimális növekedés, amire rálehet kapcsolni az országot, és a pénzpiac befektetői kedve is megnő.



Onnan hogy ez nem így alakúlt, már csak bukás lehetett belőle, a gazdasági sajátosságok miatt!

2012. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha vitába akarsz szállni apósoddal, olvass, téjékozódj, alakíts saját véleményt, ne másokét hangoztasd, csak mert az úgy kényelmesebb.
2012. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nem akarok vitatkozni, de ha szóba jön, szeretnék kérdezni. Amúgy szerintem ez is a tájékozódás egy formája. A média meg pont azért nem érdekel annyira, kedves első, mert nem hiszek nekik (nem csak politikával kapcsolatban). Az ATV is a maga oldalára hajtja a malmot, a Hír TV is, az RTL Klub és a TV2 híradóját meg nem minősítem. Persze tudom, hogy az itt írók nagy része is onnan veszi az infóit, de konzekvenciát csak le vonhatok. Vagy nem?

És mint írtam vitatkozni nem akarok!!! Egy fanatikus emberrel nem lehet, legyen bármilyen témában az. Aki találkozott ilyennel, az maga is tudja. Ha meg ezért leszóltok, akkor vagy nem találkoztatok fanatikussal, vagy ti is azok vagytok. :)

2012. jan. 17. 10:02
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsi! vizet! :))
2012. jan. 17. 10:02
 6/11 A kérdező kommentje:

Túró rudi!

Bele mehetnénk filozofálásba a saját véleményről. Ha olvasok, tájékozódok (bár ki mondta, hogy nem csinálom, attól, hogy a médiát nem szeretem), akkor az sem a saját véleményem, nem? Az is más véleménye. Csak éppen a számodra szimpatikus mellett teszed le a voksodat és azt "szajkózod". Ezt miért zárja ki a szóban való informálódás? Attól még van saját véleményem. Tudom, hogy mindenki lop, csal hazudik, ki ennyit, ki annyit, de mégis inkább az Orbán stílusát, cselekedeteit nem komálom. Ez szerintem nem azért van, mert más véleményét szajkózom, hiszen majmolhatnék úgy is másokat, hogy az Orbánt komálnám.

2012. jan. 17. 10:08
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt a lámpavasat a férjem is írhatta volna, de ő épp autóban van.

Komolyan mondom, már én is kívánom, hogy ez legyen és akkor kíváncsi lennék, hogy utána mit hajkurásznátok, mikor úgy is sz...ban lenne az ország!

Ne idegeljetek már, hogy minden jólétünk ezen múlik!!!! Annak ellenére, hogy a férjem is ezt szajkózza :(( azt kell mondanom, hogy szerintem ez iszonyú primitív.

2012. jan. 17. 10:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Amit még elfelejtettem: tipikus jellemzője a lámpavasra lógatást szajkózóktól. SHOA nem a kérdésre válaszolnak! :) Úgy érzik ez mindenre válasz. Ez a jolly joker! :)))
2012. jan. 17. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

véleményem szerint, Orbánék keze meg van kötve, nem mondanám hogy rosszat akartak ök azzal, hogy probáljunk meg távolodni a hitelezöktöl- visszafizetni nekik amit csak tudunk, erre persze ök is rájöttek, mindenhol lejáratták Országunkat, IMF..... próbálják bedönteni a Forintunkat, pusztán azért hogy ne veszítsék el felettünk a teljes uralmat. Na most pl a nyelvvizsga eltörtlése(diplomához nem kell), ezzel magam sem értek egyet, hozzáteszem Egyetemista vagyok!, 1 nyomósabb szakon mint pl mérnöki, jog, orvosi..... tehát nem salátakészítő büfészakrol beszélek ahova bemennek decemberben 3xor és kiosztják az 5ösöket majd zsebre rakják és hazamennek. Közülük sokan 1 nyelvvizsgát sem képesek szerezni, pedig az 1 igazi Egyetem 1 zh hullámjával sem ér fel.

Tehát én ott kezdenék bizonyos megszorításokba, mint a fecsendülö tandij-állami ösztöndíj...... Nem korrekt, nem lehet kollektívan szorngatni


Nem nevesítek, méltóan alátámasztja, hogy nálunk már 2,5 töl nagyon szép ösztöndijakat lehet szerezni, amit szinte lehetetlen elérni.....

Ez csak 1 kitérő volt, a véleményem az elején leírt!

2012. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Komolyan mondom, már én is kívánom, hogy ez legyen és akkor kíváncsi lennék, hogy utána mit hajkurásznátok"


Óóóóó, abból van még...


"Amit még elfelejtettem: tipikus jellemzője a lámpavasra lógatást szajkózóktól. SHOA nem a kérdésre válaszolnak!"


Jelen kérdésre igenis válasz: elég nagy butaság, hogy még mindig nem tette meg, pedig ezt is ígérte.


"a férjem is ezt szajkózza :(( azt kell mondanom, hogy szerintem ez iszonyú primitív."


Harmonikus párkapcsolat lehet, ha ilyeneket gondolsz róla.

2012. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!