Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen (enyhén kifejezve)...

Milyen (enyhén kifejezve) "butaságokat" művelt eddig az Orbán-kormány vagy maga Orbán, (mert ugye az hírlik, hogy másnak nem nagyon van beleszólása), amióta hatalomra került?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok híreket nézni/hallgatni (bár ugye most már minek...) és úgy érzem, hogy az események pörögnek én meg lemaradok és nem tudok vitába szállni fanatikusan fidesz-es apósomékkal. Fizikai fájdalmat érzek, amikor nagy néha szóba jön a dolog és még mindig istenítik Orbánt és sajnálják szegényt, hogy mit művelnek vele.

Ilyen "apróságokat" írjatok, mint pl. a sajtószab., diplomához nem kell nyelvvizsga, munka törvénykönyve, jegybank kisajátítása(?) stb.

Szeretnék tőlük ilyeneket megkérdezni, hogy ezekhez mit szólnak.

Ne hurrogjatok, előre beismerem, hogy mindig utáltam a politikát, de most kénytelen vagyok belefolyni, és már engem is érdekel, hogy mi lesz itt. És tudom, hogy egyik egyik kutya másik eb, de úgy néz ki mégis van különbség...


2012. jan. 17. 09:13
1 2
 11/11 cirmos macskafül ***** válasza:

A legnagyobb problema Ovival h szabadsagharcot viv mindenkivel.. Pedig mindenki beket akar.

Ha mindenki ot rangatja h allj mar meg egy pillanatra, akkor lehet megiscsak vele van a gond.

2012. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!