Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Bilderberg...

Agnetha kérdése:

Mi a véleményetek a Bilderberg összeesküvésről?

Figyelt kérdés

2012. jan. 6. 16:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%

ma 00:23


ilyen a piacgazdaság

Nem tartozik minden mindenkire.

Amúgy Bokros nem baloldali, hanem neokonzervatív.

2012. jan. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
47%

ma 02:24

Liberális retekklubbutított macskajancsi!

2012. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
31%
Az Endgame című baromság mit bizonyít? Előjön egy vén konzervatív, republikánus ipse a listájával, amin rajta vannak a NEVEK. De könyörgöm, ez alá van támasztva valamivel vagy csak az ismerősöm ismerősének az ismerőse szitu?! Na ugye! Én is jöhetek ilyen mondvacsinált listákkal. Amúgy meg a kedves Alex Jones az összeesküvéses hiszti után lett híres rádiós műsorvezető, talán véletlen? Biztos keveset keres vele...
2012. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%

"Liberális retekklubbutított macskajancsi!"

Megfigyeltem, hogy az ilyen jelzőkkel rendszerint az aluliskolázott, minimálbéres emberek dobálóznak. Vajon véletlen?

2012. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
66%

"Előjön egy vén konzervatív, republikánus ipse a listájával, amin rajta vannak a NEVEK."


Látszik, hogy nem láttad a filmet, nem olvasol utána a témának, csak követed szolgamód a mainstream mantrát. A nevek le is vannak kérlek filmezve, amint összegyűlnek, miközben a szupertitkos találkozóról még a helybeliek sem tudnak semmit. Ahogy a magadfajta mondaná másféle esetben: "előítéletes vagy" a filmmel.

2012. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
66%

"Megfigyeltem, hogy az ilyen jelzőkkel rendszerint az aluliskolázott, minimálbéres emberek dobálóznak."


Három beszélt nyelv és egy diploma az aluliskolázottnak számít? Te tán az MTA professzora vagy? A magadfajták által igenelt mainstream mantrát pedig csak a gazdag apuci pozícióba betett sudribunkó csemetéje löki oly magabiztos pofával, ahogy azt te teszed. Művelődj többet, de ne a retekklubból!

2012. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
10%

ma 21:46


Képzeld el, láttam a filmet, de úgy baromság ahogy van. Sőt szerintem ez is propaganda, csak a másik "oldalról".


"A nevek le is vannak kérlek filmezve, amint összegyűlnek, ..."

Aha, értem. Tehát, ha hozok magammal egy operatőrt és lefilmeztetem, ahogy rákerülnek a listámra a nevek, akkor igazabb lesz. Jó, rendben.


"...miközben a szupertitkos találkozóról még a helybeliek sem tudnak semmit."

Nem tudom, te tudtad, hogy az XYZ tudományos kör találkozót hívott össze Budapesten?! Nem?! Micsoda összeesküvés!


"Ahogy a magadfajta mondaná másféle esetben: "előítéletes vagy" a filmmel."

Elmondom neked rengeteg ilyen filmet láttam, a cájtgájsztól kezdve a köztársaság bukásán keresztűl szinte mindent.


ma 21:51


"Három beszélt nyelv és egy diploma az aluliskolázottnak számít?"

A három nyelv az dicséretes, de a három diplomádról megvan a véleményem... A diploma megszerzésének követelménye a következetes és logikus gondolkodás, kritikus ítélethozatal. Úgy látszik, hogy te biztos valami büfé- és könyvtár szakon végeztél.


"Te tán az MTA professzora vagy?"

Nem. A dimploma kézhezvételének követelményeit már fent leírtam.


"A magadfajták által igenelt mainstream mantrát pedig csak a gazdag apuci pozícióba betett sudribunkó csemetéje löki oly magabiztos pofával, ahogy azt te teszed."

Aha, ha te mondod...


"Művelődj többet, de ne a retekklubból!"

A "Retekklub" kifejezést eddig még csak antiszemita, összeesküvés-rettegőktől hallottam. Egyébként már legalább 7 éve nem kapcsoltam arra a csatornára. De te ezt is nagyon jól tudod.

2012. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
7%
*egy diploma
2012. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Sz1u ***** válasza:
24%

18:38


Beszarás! Még mindig ezen röhögök! Istenkirály vagy! :)

2012. jan. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
33%

"Liberális retekklubbutított macskajancsi!"


aki liberális az nem néz reteklubot.

sőt aki retekklubot néz, az általában semmilyen oldali, csak bunkó.

te viszont csak ezzel tudsz érvelni, hogy aki nem azt gondolja, mint te, az valószínűleg csak a kereskedelmi tévéket nézi (egyébként talán ezen az oldalon én utálom a legjobban a valóvilágot és társait, de mindegy) és liberális.

Sajnos ebből is látszik, hogy agyhalott vagy.

2012. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!