Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországnak nincs jövője,...

Magyarországnak nincs jövője, befellegzett?

Figyelt kérdés

Több emberrel beszéltem, és mondák, hogy ennek a országnak annyi. Nincs jövője.A magyarok elköltöznek, kihalnak, a cigányok szaporodnak, 60-70 év múlva itt nem lesznek magyarok. A kormánynak nincs pénze, az embereknek nincs munkája, pénze se a kormány több adóval akarnak pénzt, = embereknek kevesebb pénz marad.Azt mondják jobb, elköltözni külföldre, ott még van lehetőség élni. Azt mondják tanuljak amíg tudok, és költözzek el innen, mert nehéz lesz itt az élet.

Tényleg ilyen rossz a helyzet, és nem lehet megmenteni ezt az országot, kérdeztem tőlük, a válasz annyi volt lényegében, hogy ha lehetne, akkor már megmentették volna...

Tényleg ez a helyzet, Magyarországnak lassan, de biztosan befellegzik?


2010. nov. 15. 22:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Távolban egy fehér tivornya.
2010. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
74%

Talpra fog állni az ország előbb utóbb akárhogy is mantrázzák az ellenkezőjét. Jönni fog 1 új kormány akiknek nem rokonuk nem ismerősük a rengeteg közszférában dolgozgató nép.Ott kell rendet rakni először. Aztán az állami vállatok kerülnek sorra amik csak veszteséget tudnak termelni.Nem fognak völgyhidat építeni oda ahol nincs is völgy, alagutat se ahol nincs is hegy.

Ha ezek a terhek lekerülnek az adófizetők hátáról akkor fellélegezhetnek mert mindjárt kevesebbe kerülne az ország és adót csökkentenek vagy munkahelyteremtés céljából azokat az ágazatokat fejlesztenék amelyiket érdemes.

A társadalmi kohézió is meglesz mert amikor tényleg bajban van az ország csak az mentheti meg.

Én optimista vagyok legalábbis szeretnék az lenni:)

A semmirevaló cigóknak is lehet adni olyan elfoglaltságot ami tényleges hasznot hoz és ha nem ízlik nekik akkor jön a kényszermunka. Nem ám lájtosbörtön ahol vigyáznak a jólétükre.

2010. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Az elégedetlenség lassan mozgolódást, tüntetéseket szűl.

A mozgolódás leverése diktatúrát szűl.

A diktatúra majdan liberalizmust szűl.

Az ál-liberalizmus korrupciót szűl.

A korrupció elégedetlenéséget szűl.

.......

.......

.......


Jó munkát kedves "hatalmi elit" !

2010. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Márt mér ne lenne jövője.A hit él, még ha általánosságban nem is ugy irányitja a napi politika ahogy ezt érezzük.A pártoknak a kocsit egy irányba kellene tolni.Mintha a fidesz ugy gondolja,hogy megtalálta a helyes utat,de érzésem szerint nem ők lesznek a Nóbel dij várományosai.
2010. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!