Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyilatkozata alapján mi a...

Nyilatkozata alapján mi a véleményetek a Lázár alkalmasságáról, ideje lemondania, vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Néhány idézet tőle:

"Engem sokat csesztetnek itt a közlekedéssel, főleg az utóbbi hetekben, és nem akarják megérteni azt, illetve lehet, hogy én nem jól kommunikálok – ami azért csoda lenne, de azért fölmerül ez a lehetőség is –, hogy ugye nem a vas a fontos, hanem az ember."


Szerintetek a közlekedésért felelős miniszternek nem a BIZTONSÁGOS ÉS MEGBÍZHATÓ, SZÍNVONALAS, GYORS ÉS KÉNNYELMES KÖZLEKEDÉS kialakítása a feladata?

Én úgy gondolom, hogy


"Abban a pillanatban, hogy ember veszélyben van, hogy ember megsérül, hogy munkavállaló megsérül, az az én felelősségem. Én pontosan tudom, minden hírrel ellentétben, hogy hol kezdődik az én felelősségem, és hogy meddig tart. Én az emberekért felelek"


Nem gondoljátok, hogy sokkal többért felelős a közlekedési miniszter?! Hogy az, ha az ember élete veszélyben van, az már az alkalmatlanságának nem csak a jele, hanem a legdurvább következménye?!



"Én egy olyan céget akarok a MÁV-ból csinálni, ami az utasokról szól, és nem a vasút műszaki részéről. Nem a vagonról van szó, és nem a pályáról, hanem az utasról […] mindig ez a legfontosabb"


Nem gondoljátok, hogy Lázár szokás szerint cinikusan hülyének nézi az embereket, és itt egy hamis dilemmát állít fel?!

Nem lehet, hogy a "vas" fejlesztése valójában emberközpontú intézkedés, hiszen biztonságosabbá, megbízhatóbbá, színvonalasabbá válik a MÁV?!


Mit gondoltok, hogy az építésért és közlekedésért "felelős" miniszter helyesen gondolkozik? Nem inkább kevesebb presztizsberuházás kéne, és több vasútfejlesztás, de nem felcsúti kisvasút, hanem olyan, amire valóban szükség van?!



A cikk itt olvasható [link]



aug. 30. 08:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10


Te mennyire vagy hálás a dolgaidért?


Szerinted az L M 8 T Q támogatása keresztény szemmel nézve jó dolog?


Szép hétvégét és sok szeretetet kívánok!

aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Ezeknek a kérdéseknek mi köze az én kérdésemhez?

Hahó, közlekedésügyet miként kapcsolod az LMBTQ-hoz?! Kérlek, írd le a logikai láncolatot, mert nekem egy kicsit magas. :D

És a hála szintén miként kapcsolódik a közlekedéshez, ill. közlekedésfinaszírozáshoz, közlekedés szakpolitikához stb.?


Ha annyira őszintén érdekel az LMBTQ-val, hálával kapcsolatosan a viszonyom, tegyél fel esetleg arról egy külön kérdést, de ne ezt offold szét. Tudod, ez is csak egy retorikai hiba, de mivel szándékos, ezért kimondható, hogy sunyi kommunikáció.


A sikkasztás, felesleges beruházások, túlárazás, presztízsberuházás... odakapcsolható a közlekedéshez, mint ahogy az általam felvetett többi hiba is. Ezekre nem annyira válaszoltál élénken, nem foglaltál erkölcsi állásfoglalást.

Vajon miért?


Én is szép hétvégét és szeretetet kívánok. Ja és még "időt", erőt, bölcsességet, alázatot, bátorságot és gerincet a kérdéseim egyenes megválaszolásához! :)

aug. 31. 16:34
 13/19 anonim ***** válasza:

Kettőnk közül melyikünk tért ki az egyházra, és annak a szapulására?


Egyébként minden összefügg mindennel.


Igaz, hívő emberek esetében nem lenne szebb és jobb a világ?


További áldott szép hétvégét kívánok és ismét sok szeretetet! :-)

aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

"Kettőnk közül melyikünk tért ki az egyházra"

Direkt visszaolvastam... Kettőnk közül te tértél ki először erre a témára tegnapelőtt 15:16-kor egészen pontosan. :D Én nem hoztam volna szóba a vallást.

Ezzel kezdted: "Plusz: Amire célzott támogatást kaptunk ez Eu-tól (pl. sok stadion felújítása), azt hogyan költhetné bárki is másra? A baj nem itt kezdődik, hanem az Istentől való elfordulásnál. Ahol nincs hit, ott nincs erkölcs, és minden bajnak ez az alapvető forrása."


"Igaz, hívő emberek esetében nem lenne szebb és jobb a világ?"

Az igaz, hívő emberekkel nekem semmi bajom. A farizeusokkal, a képmutatókkal, a megátalkodott bűnösökkel CINKOSKODÓKKAL, a gyűlölködőkkel, az oltárt óriásplakát lelki szintre lealacsonyító "lelkészekkel" és ezt megengedőkkel ill. ezzel egyetértőkkel stb. annál inkább van.

Miattuk van egyre kevesebb hívő, ahogy ezt már sokadjára említettem, annak ellenére, hogy tolják bele ezerrel a pénzt, és nyomják a propagandát.

Mi lenne, ha az egyház nem az LMBTQ-val foglalkozna, hanem önmaga megtisztításával, azzal, hogy kivesse magából a szennyet? Tudod, ahogy Jézus is mondta, és idéztem is.


Miért van az, hogy az egyenes konkrét kérdéseimre nem válaszolsz, csak tereled a témát? ;)

Áldott hétvégét és gerincet az egyenes válaszadáshoz!

Talán majd visszaolvasod a beszélgetésünket, ahogy én is tettem a kedvedért, hogy egyenes választ adjak, és mégis pótlod amit eddig ki tudja, milyen okból nem válaszoltál meg. Pedig bizonyára érdekes lenne, ha elgondolkodnál rajtuk, engem mindenesetre érdekelne a válaszod, állásfoglalásod.


szeretettel


"Nem mindenki megy be a mennyek országába, aki ezt mondja nekem: Uram, Uram, hanem csak az, aki cselekszi az én mennyei Atyám akaratát."

Orbán szerinted az Isten akaratát teljesíti Isten azt mondja, hogy hazudj?

Isten azt mondja, hogy gyűlölködjetek?

Isten azt mondja, hogy rójátok fel a rosszat?

Isten azt mondja, hogy ne fizessétek meg a tartozásotokat?

Isten azt mondja, hogy legyetek gőgösek?


Soroljam még? És ez nem csak Orbánra, hanem az egyházakban rengeteg lelkészekre is vonatkozik.


Akkor tuti, hogy bejut a mennyek országába, de én mintha mást olvastam volna.


Kiálltál-e Iványi Gábor mellett?!

Ki jót cselekedhet, de nem teszi azt, bűne az annak. Ismerős?

szept. 1. 18:19
 15/19 A kérdező kommentje:

Még egyszer kérlek... Ha valóban szeretsz, akkor mutasd ki azzal, hogy nem tagadod meg tőlem az egyenes kérdéseimre az EGYENES, korrekt választ!


Például arra a kérdésre, a közlekedéspolitika miként kapcsolódik nálad össze az LMBTQ-val, nem egy frázissal szúrod ki a szemem, hogy minden mindennel összefügg, hanem kérlek, írd meg az ok-okozati összefüggést, hiszen akkor ugyanazzal a lendülettel a hitvitában korrekt válasz lenne a rakott krumpli receptje, csak annyit kéne mondani hozzá, ha furcsán néznek, hogy "minden mindennel összefügg".


Mindezeket azért kérem tőled, hogy tanulhassak tőled, és bölcsebb legyek.

Előre is köszönöm!

szept. 1. 19:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Lézerjankónak lámpavason kéne lógnia a komáival együtt, akikkel egyébként kölcsönösen gyűlölik egymást.
szept. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 17:13-i válaszolónak!

Köszzönöm a sok szeretetet, főleg, ha az tettekben is megmutatkozna, mert úgy lenne hiteles, és nem csak egy fennhéjázó maszlag.

Pl. odafigyelsz arra, amit mondtam, elgondolkoznál azon, amit mondtam, és érdemben, őszintén, frázisok nélkül, egyenesen válaszolnál a feltett kérdéseimre.

Persze azt is megértem, ha nem válaszolsz, csak hát az ugye megvan, hogy bűnösök közt cinkos, aki néma. Jó, ez nem a Bibliából van, hanem Babitstól, de szerintem Jézus egyetértene vele. Nem gondolod?

szept. 2. 19:32
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves #17


Elnézést, kicsit sok a dolgom...


A kérdésem a következő:


Szerinted hogy függnek össze azok a dolgok, amiket írtam. Kíváncsi vagyok, hogy te mit gondolsz róla. Őszintén érdekel.


Szép estét kívánok!


Sok szeretettel #18

szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"Szerinted hogy függnek össze azok a dolgok, amiket írtam. Kíváncsi vagyok, hogy te mit gondolsz róla. Őszintén érdekel."

Az LBTQ és a közlekedés ügye sehogy. De örülnék, ha nem visszakérdeznél, hanem válaszolnál, mert eddig csak elvétve sikerült ez, és az is csak harmatgyenge szinten.

Szép napot kívánok, na meg egyenes válaszokat, mert most hiába vártam hosszan, és kérted és kaptad az elnézésemet, nem jött egy szál se.


Sok szeretettel! :)

szept. 4. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!