Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyilatkozata alapján mi a...

Nyilatkozata alapján mi a véleményetek a Lázár alkalmasságáról, ideje lemondania, vagy igaza van?

Figyelt kérdés

Néhány idézet tőle:

"Engem sokat csesztetnek itt a közlekedéssel, főleg az utóbbi hetekben, és nem akarják megérteni azt, illetve lehet, hogy én nem jól kommunikálok – ami azért csoda lenne, de azért fölmerül ez a lehetőség is –, hogy ugye nem a vas a fontos, hanem az ember."


Szerintetek a közlekedésért felelős miniszternek nem a BIZTONSÁGOS ÉS MEGBÍZHATÓ, SZÍNVONALAS, GYORS ÉS KÉNNYELMES KÖZLEKEDÉS kialakítása a feladata?

Én úgy gondolom, hogy


"Abban a pillanatban, hogy ember veszélyben van, hogy ember megsérül, hogy munkavállaló megsérül, az az én felelősségem. Én pontosan tudom, minden hírrel ellentétben, hogy hol kezdődik az én felelősségem, és hogy meddig tart. Én az emberekért felelek"


Nem gondoljátok, hogy sokkal többért felelős a közlekedési miniszter?! Hogy az, ha az ember élete veszélyben van, az már az alkalmatlanságának nem csak a jele, hanem a legdurvább következménye?!



"Én egy olyan céget akarok a MÁV-ból csinálni, ami az utasokról szól, és nem a vasút műszaki részéről. Nem a vagonról van szó, és nem a pályáról, hanem az utasról […] mindig ez a legfontosabb"


Nem gondoljátok, hogy Lázár szokás szerint cinikusan hülyének nézi az embereket, és itt egy hamis dilemmát állít fel?!

Nem lehet, hogy a "vas" fejlesztése valójában emberközpontú intézkedés, hiszen biztonságosabbá, megbízhatóbbá, színvonalasabbá válik a MÁV?!


Mit gondoltok, hogy az építésért és közlekedésért "felelős" miniszter helyesen gondolkozik? Nem inkább kevesebb presztizsberuházás kéne, és több vasútfejlesztás, de nem felcsúti kisvasút, hanem olyan, amire valóban szükség van?!



A cikk itt olvasható [link]



aug. 30. 08:46
A kérdező szavazást indított:
Lázár János hülyének nézi az embereket, és nem akar semmit tenni, vagy alkalmatlan - mennie kell.
Lázár János maga hülye, nem tud semmit se tenni, alkalmatlan, mennie kell.
Lázár Jánosnak igaza van, nem kell a vasútat fejleszteni, csak az a feladata, hogy az emberek ne halnak meg, maradjon
17 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
A szavazatoknak semmi értelme, mert egy több évtizedes folyamat jelenlegi pontjánál történnek dolgok, és miért lenne mindenért ő a felelős? Ha emelik a viteldíj árát, akkor az a baj, ha meg nincs pénz, akkor meg az a baj. Ilyen egyszerű a képlet.
aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy kezdettől fogva ő a hibás, kb. 1844-ig visszamenőleg az összes dologért.


De azért igenis ő a felelős, hogy ahelyett, hogy a vasút fejlesztésén járna az esze, olyan baromságokkal eteti az embereket, hogy a vasútfejlesztés nem lényeges, csak az, hogy ne haljanak meg az emberek a vonaton. Ennyi erővel megszűntethetné az egész MÁV-ot, Volánt, az emberek járjanak csak gyalog, és akkor máris egy ember sem sérül meg a MÁV gyatra minősége miatt.


Milyen konkrét lépéseket tett 2022 óta, ami igazán hasznos volt? Ja és miket, amik inkább rontottak?


Készítetett átfogó cselekvési tervet, a vasút fejlesztésre, vagy inkább a meglévőt, amit Vitézy beszélt (cseppet se bírom az ő búráját sem, de fényévekkel jobb Lézernél) aláásta?


Nyilvánosságra hozta-e a valós helyzetet, vagy sumákol?

Kért-e négyszemközt, és ha az nem volt elég, nyilvánosság előtt az állami költségvetésből támogatást vasútfejlesztésre, vagy nem?!

Ha igen, küldd a linket légy szíves, mert én nem tudok róla.


Megakadályozta a túlárazott vasútfelújításokat, hogy több mindent lehessen felújítani ugyanannyi pénzből, vagy semmit nem tett ellene netán még segítette is a NER-maffia gazdagodását?


Ezekben mind van felelőssége.

aug. 30. 13:18
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Bevezették a vármegye és országbérleteket. Ezzel jelentősen olcsóbbá vált sokak utazása. De ennek sajnos ára van.


Az emberi hibákért viszont valóban nem tehető felelőssé. Ha valaki rosszul vált egy váltót, az mennyiben érinti pl. az ő tevékenységét?


Igen, vannak elvégzendő feladatok. Bőven. De ahogy én látom, pedig én nem régen utaztam vonattal, annyira nagyon nem rossz a helyzet. Persze késések sajnos előfordulnak, ami sokaknak gondot okozhat, ha dolgozni mennek, részemről ezért támogatnám inkább a buszokat, mert azok sokkal rugalmasabban tudnak közlekedni helyi, vagy rövidebb távokon helyközi szinten. A vasútnak a nagyobb távolságok megtételében lenne inkább jelentős szerepe.

aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Bevezették a vármegye és országbérleteket. Ezzel jelentősen olcsóbbá vált sokak utazása. De ennek sajnos ára van."

Bevezették. Nagyon helyes. A kieső bevételt azonban egy az egyben az ország költségvetéséből pótolni kellene, sőt! Ezen felül még rendkívüli összegeket kellene fordítani vasútfejlesztésre, hogy a megemelkedő forgalom mellett is tartani lehessen a színvonalat... vagy inkább emelni, mert azért a xx. századi jelenleg már egy kicsit ciki.


Ehelyett rendeletekkel csökkentették a jegybevételt, de nem pótolták azt, így csökkent a MÁV költségvetése, még veszteségesebbek lettek, és még kevesebb pénz jutott a karbantartásra, veszélyeztetve az utasbiztonságot.

Itt tehát tetten érhető, hogy Lázárnak az utasbiztonság lenne az első. Lázár ebben is hazudott.


Egyébként mielőtt még annyira egekig magasztalnád a Fidesz jegyár csökkentését, hadd emlékeztesselek arra, hogy a szocializmus nagy hülyeségét a gyors vonat (sebes vonat) pótdíját a Fidesz vezette vissza. Ez már csak azért is baromság volt, mert az semmi extra szolgáltatást nem adott, csak annyit, hogy kevesebb, vagyis a forgalmasabb helyeken állt meg. A szegényebb emberek kivárják a "lassú" vonatot, hogy ne kelljen plusz díjat fizetni, de ennek köszönhetően azok túlzsúfolttá válnak. Ja, és helyjegyet is bevezették, szóval van bűvészkedés az árakban, szóval hadd ne ájuljak el. Ráadásul ezeket azoknak is teljes árban ki kell fizetni, akik amúgy korábban kedvezményesen utazhattak, pl. nyugdíjasok, rokkantak stb., tehát összességében ők rosszabbul jártak.


"Az emberi hibákért viszont valóban nem tehető felelőssé. Ha valaki rosszul vált egy váltót, az mennyiben érinti pl. az ő tevékenységét?"

Nagyon. Nyilván alaposan ki kellene vizsgálni, elfogulatlan, leginkább külföldi közlekedési szakértőkkel, akiket nem tudnak befolyásolni sem Lázár, sem Orbán. Ha Lázárnak az utasok biztonsága lenne az első, ezt kérné. Kért ilyet?! Lehet, de én nem tudok róla, tudsz linket adni?

Többek között ki kéne vizsgálni azt, hogy a dolgozónak milyen munkakörülményei vannak, mennyire van túlterhelve, elegendő dolgozó van-e, elegendő-e a fizetés... Igen, ez is befolyásoló tényező lehet, és nem csak azért, mert ha kevés a pénz, akkor link lesz az ember, hanem azért, mert kiég a rengeteg stressz miatt, és a kiégett ember könnyebben hibázik. Továbbá vizsgálják-e a dolgozók egészségi állapotát, koncentrációs képességét rendszeresen, magyarul az alkalmasságukat, vagy nem?


Látod, kapásból csak néhány dolog, aminek a bevezetésével sok probléma megelőzhető lett volna.


Na meg nem mellesleg "vas központúsággal" pl. biztonságtechnikai fejlesztéssel rengeteg emberi hibát lehetne érzékelni, és ha bekapcsolna egy riasztó jelzés, még a figyelmetlen ember is korrigálná a hibáját.


De Lázárnak csak a széke fontos, se a "vas" se az ember, és nem látja, vagy el akarja hitetni, hogy nem úgy van, hogy a kettő ok-okozati alapon összefügg.


"gen, vannak elvégzendő feladatok. Bőven. De ahogy én látom, pedig én nem régen utaztam vonattal, annyira nagyon nem rossz a helyzet."

Hogy te egy jobb vonatot fogtál ki, az egy dolog.


Az, hogy a MÁV-ot felejtsük el, és helyette busz, hát ennek ötlete is elég gáz. Kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy hát rossz a csatorna, és a szennyvíz tisztítás, de nem baj, mindenki kakáljon vödörbe, és öntse ki az utcára, mert az utcaseprők még dolgoznak. Valóban így kéne gondolkodni?!


"A vasútnak a nagyobb távolságok megtételében lenne inkább jelentős szerepe."

Az is baj, hogy jelenleg az állami támogatású (khm) MÁV és VOLÁN rengeteg esetben egymás konkurenciái, párhuzamosan járnak így egyik sem működik úgy, ahogy igazán működhetne.

Ha a Volánnak a MÁV gerincvonalakra csak ráhordó szerepe lenne, és nem lenne világvége-Budapest járat (legalábbis párhuzamosan nem), ellenben a vasútak minőségét, járatsűrűségét, pályaminőségét, kocsik, mozdonyok minőségét, stb. akkor egyből sokkal gyorsabb lenne a vonat.

Ebben az ügyben milyen konkrét lépéseket tett Lázár az elmúlt két év alatt?


És hadd jegyezzem meg, már 14 éve Fidesz kétharmad van, igazán sok dologra futhatta volna, ha ez lett volna a prioritás. Ok, Lázár csak két éve közlekedési miniszter de előtte is Fidesz volt, mit csináltak?


Ja... százmilliárdokat költöttek propagandára, megint százmilliárdokat stadionokra, élsportra...


Tedd a szívedre a kezed: kapj azon nyomban infarktust, ha nem mondasz igazat! Melyik a fontosabb?!


Csak ebből a kettőből az egész közlekedést az utolsó csavarig felújíthatták volna. Ja, hogy nem lett volna gyűlöletkeltő óriásplakát közpénzből?! Fú de nagy tragédia. Oké, ezért mondjuk, Orbán a felelős, de Lázár nyilvánosság előtt kijelentette-e, hogy Orbán elvtárs, költsük inkáb a világ legdrágább tűzijátékának költségét inkább a vasútfelújításra, a népnek meg monduk azt, hogy nekünk az emberek a legfontosabbak, és ezért beáldozunk egy megalomán vágyunkat?! Hol a link erről, ha volt ilyen?!

aug. 30. 14:49
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Amit nem tudunk alátámasztani számadatokkal, mi értelme leírni?


Plusz: Amire célzott támogatást kaptunk ez Eu-tól (pl. sok stadion felújítása), azt hogyan költhetné bárki is másra? A baj nem itt kezdődik, hanem az Istentől való elfordulásnál. Ahol nincs hit, ott nincs erkölcs, és minden bajnak ez az alapvető forrása.

aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Plusz kifelejtettem, hogy a jegyrendszer ilyen mértékű átalakítása pontosan ezért nem jó dolog. Az önkormányzatokat akarják bevonni a finanszírozásba, amiknek helyi adókat kell kivetniük, de adókat inkább nem emelnek ideiglenesen. Pedig az SzJA emelése, és több sáv bevezetése 1-2 évig, az most megoldást jelentene a bajokra.
aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Idézd kérlek, az EU ezen támogatási keretét, feltételét, ami azt fejti ki, hogy csak célzottan stadionfelújításra (hopp, akkor mi van az új stadionokkal) kapjuk! Tudod, semmi másra, csak kizárólag stadionfelújításra! De ne a kormány által elferdített akármit, hanem az eredetit! Csak mert ennyire nem igazán szokták beszabályozni, max. hogy sportlétesítmény, vagy ilyesmi.

Ja, hogy akkor akár lehetne egy rakás uszoda a köznépnek vagy tornatermek azokban az iskolákban ahol nincsenek, netán egy halom helyen fittpark, futópálya stb.? Mennyivel élhetőbb lenne az élet, csak hát a sok kis beruházásban sokkal nehezebb elsikkasztani a pénzt, az nem nagy üzlet Mészárosnak se, és a Fidesz-ner-maffia pont egyszerre szeret nagyokat szakítani. Hát ezért. A keretet a hazaáruló Orbánbanda bürokratái szabályozták ennyire túl, hogy ez kell nekik, erre kell költeni, és végül szabályozták a közbeszerzést konkrét nyertesre.


DE tegyük fel egy pillanatra (nem, nem eresztem el, csak akkor hiszem el, amit mondtál, ha alá is tudod támasztani hiteles forrásokkal), hogy úgy van minden szóról szóra, ahogy te mondod, és csak stadionfelújításra kaptuk a pénzt, még az utolsó csavart is leszabályozta Brüsszel (haha), hogy mire költhetjük. Jobban jártunk volna, ha nem vesszük fel azt a pénzt, ha azt mondjuk, hogy kell a fenének a stadion.

Miért? Egyrészt mert nem kevés önrészt (közpénzt) is bele kellett fizetni, ami már tényleg mehetett volna a vasútfejlesztésre, másrészt meg ezek a stadionok veszteséggyárak. Egyszerűen soha nem termelnek annyit, hogy megtérüljenek.


Részben ezért is kell állami cégeknek szponzorálniuk. De miért nem kórházat Szponzorálnak? Miért sportra mehet a TAO, kórház helyett?!


Ki vele, számodra hány élet ér meg egy gólt?! Vallj szint az értékrendedben!


"A baj nem itt kezdődik, hanem az Istentől való elfordulásnál." - hát ez a te véleményed. Azért elárulom, hogy a báránybőrbe bújt farkasok sokkal rossabbak, mint a sima farkasok. Érted, a lelkészi ruhában mutatkozók, akik 30 ezüstért elárulják Jézust, egy tál lencséért eladják a nagy értéket. csakúgy, mint akik nagy kereszténynek vallják magukat, közben meg minden egyes tettükkel szembe mennek Jézus tanításával, Isten parancsolatával. Előre kitervelten szervezetten, bűnszövetségben aljas indokból megbánás nélkül követnek el hatalmas bűnöket az


Orbán letette a nagy eskűt, hogy betartja, és betartatja a törvényt, az alkotmányt stb. Kimondod-e erre, hogy ámen?! Szerinted áldás lenne, vagy átok?


"Gyümölcséről ismerszik meg a fa." Nem tudom, hogy ismerős-e neked ez a mondat.

Vajon tudod-e, hogy az egész átkos negyven évben kevesebb ember fordult el Magyarországon a keresztény vallástól, mint a Fidesz 12 éve alatt?! Vajon nem annak köszönhető, hogy a Fidesz megkisértette az egyházakat, és azok elbuktak?!


A becsületes egyházat, amelyik nem feküdt le neki, meg tönkretette.


"Ahol nincs hit, ott nincs erkölcs, és minden bajnak ez az alapvető forrása."

Akkor a nagyon sok egyházban sincs hit.


Ki vele, mi az állásfoglalásod a gyermekeket molesztáló papokról, ill. azokról, akik eltusolták az ügyeiket?!

Mi az állásfoglalásod a pedofiltmentegető mentő Balog Zoltánról, és mindhazokról, akik nem marasztalták el őt?

Ha végignézed a református tisztségviselők eskűkit, akkor ő még presbiter sem lehetne.


Mit ír a Biblia? "A ki pedig megbotránkoztat egyet e kicsinyek közül, a kik én bennem hisznek, jobb annak, hogy malomkövet kössenek a nyakára, és a tenger mélységébe vessék."


Az én állásfoglalásom az, hogy talán majd akkor van némi esélye megtisztulnia a református egyháznak, ha pl. az összes ember, aki erkölcsileg támogatta Balogot, eltiltják minden tisztségtől, és többé egy szavuk sem lehet. De a katolikus egyházban sem más a helyzet.


Az a komikus és egyben tragukus, hogy a hozzád hasonló nagy hívők azzal vannak elfoglalva, hogy elitéljenek másokat, akik nem keresztények, miközben Jézus tanításáról totál megfeledkeznek, hogy inkább magukkal kéne foglalkozni.


Miről szól neked ez? Jelent neked bármit is, vagy csak viccből van benne a Bibliában?!

„Miért nézed a szálkát a másik szemében, mikor a magadéban még a gerendát sem veszed észre?! Hogy mondhatod másnak: »Barátom, hadd vegyem ki a szálkát a szemedből«, amikor a saját szemedben lévő gerendát nem látod? Képmutató! Vedd ki előbb a saját szemedből a gerendát!"


A kereszténység és az erkölcs nem következik egymásból, és ugyanúgy lehet ateista is messze erkölcsösebb egy kereszténynél. Szerintem legyél egy kicsit alázatosabb. De ne úgy, mint Orbán, aki vigyorogva pökhendi módon köpte oda egy újságírónak, hogy "ember, most jövök a templomból" - ő konkrétan akkor se tudná jobban megszentségteleníteni azt, ha a miseborba, vagy szenteltvízbe hugyozott volna röhögve meztelenül, az oltárra pedig szarral keni tele.


Tehát mi a válaszod, miért fordultak el az egyháztól ilyen hirtelen ennyien? Fogadni merek, hogy vannak tuti válaszaid, de egyik se egyházon belüli szembenézésről szól.


"Plusz kifelejtettem, hogy a jegyrendszer ilyen mértékű átalakítása pontosan ezért nem jó dolog."

Háááát ha jól emlékszem, először azzal kezdted, hogy milyen jó.


" Az önkormányzatokat akarják bevonni a finanszírozásba, amiknek helyi adókat kell kivetniük, de adókat inkább nem emelnek ideiglenesen."

Ez nem korrekt. Ha a kormány hoz egy döntést, konkrétan ad egy kedvezményt, akkor az úgy erkölcsös, hogy az állam finanszírozza az ellentételezést, ne az önkormányzatokkal fizettessék meg azt.

De előbb keressék meg a fenntartható forrást, de a változatosság kedvéért ne más faszával verjék a csalánt, majd amint tudják finanszírozni, akkor hozzák rendeletbe a kedvezményt.


Jaaaaa, hogy visszatérhetünk oda, hogy Lázár alkalmatlan? Ha nem az ő hatáskörébe tartozott, akkor már csak azért is le kellett volna mondania, mert nem bír erkölcsi felelősséget vállalni olyan dologért, amiért a pártja a szakadékba dobja a MÁV-ot.


De Lázár mint tudjuk az erkölcs mintaképe, majdnem olyan szinten, mint az ereszakrobata családbarát totálextrakeresztény Szájer, ugye.


Jézus mit mondott a képmutatókról? És az alázatról? Nincs itt az önvizsgálat ideje?!

aug. 30. 20:52
 8/19 anonim ***** válasza:

#7


Bocsi, te jársz templomba? Amúgy nem kötelező. Aki jár, annak ez egy választható opció. És Isten nem az anyagi érdekek, hanem a szellemi értékek mentén működik a vallásgyakorlók szerint, és mivel a Biblia szerint bűnpártolás is bűn, ezért csak olyan politikusokra szavazhatnak, akik fontosnak tartják a keresztény értékeket, még akkor is, ha ők maguk nem azok. De ide már bölcsesség kell. Ez egy lehetőség a keresztények számára, hogy a hitük szerint élő Istenről beszéljenek, hirdessék az örömhírt, és ezáltal abban a reményben éljenek, hogy az emberek jó útra térnek.


Neked egyébként van bármi az életedben, amiért hálás tudsz lenni?


Hiszed, hogy a változást magunkon kell elkezdeni?


(If you wanna' make the World a better place, take a look at yourself and make the change! /Michael Jackson/ )


Szép hétvégét és sok szeretetet kívánok! :-)

aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 readymix ***** válasza:
Orbánnak, ha nem is nyíltan, de régtől fogva az ellenlábasa. Amióta elvesztette Hódmezővásárhelyt, azóta Orbán csak sakkozik vele. Lázárnak nem kell érteni semmihez, nem ez a cél. Lázár egy figura Orbán sakktábláján és a manipulatív, róka természetének köszönhetően a ráosztott, meglehetően "sokoldalú" szerepeket megfelelően ellátja. Bárhol "megállja a helyét", ahol leépíteni, bezárni, korlátozni, felfüggeszteni, megszüntetni, elvonni, központosítani, embereket le- és kiosztani, fenyegetni kell. Érdemi pénzt ő sem fog kapni bármire is, így a szakmaiságára sincs szükség. Egy NER-róka.
aug. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Bocsi, te jársz templomba?"

Jártam. Hallottam elég propagandát, sőt még fideszes papírzászlókat, és más politikai anyagot is láttam.

"Jézus bement a templomba, és kiűzte onnan, akik a templomban adtak-vettek. A pénzváltók asztalait és a galambárusok padjait felforgatta. „Meg van írva – mondta –, hogy az én házamat az imádság házának fogják nevezni, ti pedig rablók barlangjává teszitek."

Ami a templomban van, annak már nem sok köze van Jézus tanításához, és amit Orbán csinál, ahhoz pláne.


" Amúgy nem kötelező."

Köszönöm, ezzel most megnyugtattál.


De azért az rohadtul felháborító, hogy a maffiakormány mindenféle előnyben részesíti azokat, akik templomba járnak, pl. at egyházi iskolák több állami támogatást, mint az állami iskolák, és ez csak egy. Szerinted ez igazságos?! Mit mondana erre Jézus?!


Cserébe viszont a papok a rengeteg állami támogatásért tolják a propagandát. Erre mit mondana Jézus?! (Szerintem azt mondana, és tenne, amit fent idéztem)


"És Isten nem az anyagi érdekek, hanem a szellemi értékek mentén működik a vallásgyakorlók szerint, és mivel a Biblia szerint bűnpártolás is bűn, ezért csak olyan politikusokra szavazhatnak, akik fontosnak tartják a keresztény értékeket, még akkor is, ha ők maguk nem azok. De ide már bölcsesség kell."

Akkor ezek szerint két biblikus lehetőség van választáson: tartózkodás, vagy érvénytelen voks. Vagy szerinted van megfelelő párt? Melyik?


" De ide már bölcsesség kell."

Kéne. És van neked?

Mivel a szakpolitikai témát nem tudtad megcáfolni, valami hibás retorikával egészen másra terelted a témát és már hitvitázol bár abban se vagy nyerő.


"Érdemi pénzt ő sem fog kapni bármire is, így a szakmaiságára sincs szükség. Egy NER-róka."

Az egész Fidesznek semmi se számít, csak a hatalom és a pénz. Ez lenne a keresztényi értékrend?!

Persze álszent modony kereszténykednek, de annyi kereszténység van bennük, mint mackósajtban a brummogás.


Az egész kormány csak "NER-rókákból" áll.


És mikor fognak kormányozni?!


És ez a keresztény egyházaknak is rossz, mert bár pénzt többet kapnak, de eladták magukat, és eltávolodtak Istentől. Ezért csappant meg a hívők száma 12 év alatt jobban, mint a szocialista 40 éve alatt.


Az előny se igazán jó, mert rengetegen csak az előnyökért játszák meg magukat, felhigítva a valódi, őszinte és igaz hitet. Mintha ivóvízbe mérget öntenének.


Orbán a Sátán egyik legjobb szolgája a maffiatársairól nem is beszélve.


Közben meg akik a valódi hitet keresik, azokat meg eltántorítják, elrettentik a farizeusok. Ők is megfizetnek majd, ez is meg van írva a Bibliában.


De visszatérve a kérdésre, ha jól értem, akkor te most elismered, hogy Lázár alkalmatlan, ill. nem végzi azt a munkát, amire felesküdött, hanem rombolja a közlekedést, ill. ehhez asszisztál?


Egyenes lenne, ha ezt így nyiltan kimondanád. Köszi.

Ja és ki a felelős azért, hogy nem kap pénzt a közlekedésügy? Az egészségügy, az oktatásügy?

aug. 31. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!