Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavazol a Tisza pártra?

Miért szavazol a Tisza pártra?

Figyelt kérdés
Miért jobb, mint a többi párt?

aug. 14. 11:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
Aki a fideszre szavaz az a háború és a pedofilokra szavaz
aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%

Én alapvetően baloldali pártra (pl. Momentum, DK, MSZP, Párbeszéd, LMP) soha nem szavaztam, mert erősen jobboldali vagyok. 22 -ben is azért szavaztam a Fideszre, hogy ne kelljen Gyurcsányékra.


Azért vagyok a Tisza pártnak a támogatója, mert ők se nem baloldaliak, se nem jobboldaliak, sőtt ha így nézzük akkor ők is inkább jobboldalra tolódnak, ami nekem mint egy konzervatív embernek szimpatikus. Ellentétben a többi baloldali párttal, aki Európai Egyesült Államokat akar, a Tisza legalább nem ilyen hazaáruló inkább szereti a hazáját.


Valamint azért az elnöke mégiscsak a Fideszben volt, mondott pár érdekes dolgot, hogy hogyan működik a korrupció. Meg még hangfelvételt is mutatott.


Nem azt mondom, hogy a teljes bizalmamat beléjük vetem, de jelenleg ők az egyetlen esély a változásra, és még én így is konzervatívként úgy gondolom, ha a Tisza párt váltja le a kormányt, akkor sokkal jobban járok, mintha ezt egy baloldali párt tenné meg.


De hát egy Fideszes szemében a Tisza baloldali, míg egy baloldali DK -s szemében a Tisza szélsőjobboldali, szerintem egyszerűen csak balközépek.

aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
59%
Sztem a Tisza inkàbb jobbközép, de kb a 22essel èrtek egyet. Ballibsi pàrtra nem szavaznèk és örülök neki h az összes hulladèk kiesett (kivéve a dk-t :( )
aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azért, mert azt tudom, hogy a fidesszel abszolút nem tudok azonosulni, az elmúlt 14 évük alatt talán 2 olyan törvény jut eszembe, amivel egyetértek, de pl. a propagandájukat gusztustalannak tartom.

Azt is tudom, hogy a meglévő ellenzék nem tudja leváltani a fideszt, függetlenül attól, hogy van köztük olyan, akit szívesen látnék kormányon.

Jelenleg a Tisza tűnik az egyetlen működőképes lehetőségnek. Lehet, hogy bennük is csalódni fogok, de a totál sz*rtól még a bizonytalan is jobb.

aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

22# a vicc, hogy te magad sem tudod, hogy milyen oldali és irányultságú a Tisza!!

Komolyan, honnan tudnád?

Nincs pártszervezet, program, egyenlőre azokról sem tudsz semmit, de konkrétan semmit, akik beültek az EP be...

Komolytalan az egész.

Bedőlt sok ilyen fotel huszár, ellenzéki ennek a one man show nak, ami ócska, populista, demagóg.

Szívből utálom Gyurcsányt, de lassan Magyar Péter rajta is túltesz!

aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szavazhatsz Guurcsànyra is ;)
aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!