Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavazol a Tisza pártra?

Miért szavazol a Tisza pártra?

Figyelt kérdés
Miért jobb, mint a többi párt?

aug. 14. 11:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy miért szavaztam rá, azért, hogy eltakarítsa az ellenzéki mocskot, akik miatt nem lehet kormányváltást. Ez részben sikerült, de sajnos a legnagyobb fertő, a DK, még most is itt rontja a levegőt.


Most van 2 éve megmutatni MP-nek, hogy mit is képvisel igazán, mit tesz a magyar népért.


Eddig sajnos nem vagyok lenyűgözve...

aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10, 9es vagyok, senkiben sem bizok a feleségemet leszámitva. Senkiben.
aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
44%

11, tehát, nem azért, hogy kormányváltás legyen, hanem, hogy ellenzékváltás?


aztaderohadtnagydemokráciavanitten

aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
13: ellenzékváltás nélkül nem lehet kormányváltás, mert az ellenzék tartja hatalmon a kormányt a mérhetetlen idiotizmussal, amit képviselnek...
aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert pènzt kapok érte. Gyuri bácsi fizet...
aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

14, én ezzel egy negyedrészt egyet értek, de miért egy olyan emberre akarod lecserélni a mostani ellenzéket, aki egészen tavalyig, maga is kormányon volt, ennek a rendszernek a részeként?


Nem az ellenzék hozza ezeket a döntéseket, hanem a kormány. A kormányt kell elmozditani, az ellenzék részben hibás csak a jelen állapotokért.

aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen One man ócska, demagóg populista sz@rra sosem szavaznék.... nem is fogok 🤔

Csak a Fidesz jöhet szóba egyenlőre!

aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%
Igaz roma ember csak a fideszre szavaz!
aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert jelenleg a Tisza az egyetlen párt, amelynek legalább minimális esélye van a rendszer leváltására.


Mivel azt tapasztalom, hogy a Fidesz alatt nem ment végbe érdemi fejlődés, sőt számos terület romokban hever (oktatás, egészségügy, vasút), és Magyarország folyamatosan szakad le a régió országaitól.


Igaz, már a társadalom megosztása, és a töménytelen propaganda is elegendő ahhoz, hogy megvessem a kormányt.


Azt fogom támogatni, aki alternatívát tud kínálni.

aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
46%
mert a tiszteletet és szabadságot képviselik.
aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!