Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavazol a Tisza pártra?

Miért szavazol a Tisza pártra?

Figyelt kérdés
Miért jobb, mint a többi párt?

aug. 14. 11:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
36%
Én azért fogok a Tisza pártra szavazni, mert nem fogok a Tisza pártra szavazni.
aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
33%
Kizárt, hogy oda szavazzak, amíg Magyar Péter ott rontja a levegőt.
aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Én évek óta most szavaztam újra. Egyik oldallal sem voltam elégedett. A régi baloldal értékelhetetlen számomra, a Fidesz pedig vegyes megítélés alatt van (szavazni rá sem tudtam). Tehát ahogy a közvéleménykutatók fogalmaznak bizonytalan szavazó voltam. Ez változott meg a Tisza felbukkanása után.
aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%

Alapvetően minden politikai tömörülés az ígérgetésből él. Magyar Péter azt ígéri, hogy eltakarítja a Fidesz 14 éves mocskát, és 180 fokos fordulatot is ígér minden téren.

A különbség csak annyi, hogy el is tudom neki hinni, hogy amit ígér, azt igyekszik betartani. Én ezért szavazok rá.

aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Halovány fogalmam nincs, hatalomra jutáskor mit tud/akar csinálni. Viszont amit a fidesz csinál, az számomra egy gyász. Jelen pillanatban úgy néz ki, a tisza tud változást hozni. Az egy nyitott kérdés, hogy ha lesz változás, az pozitív, vagy negatív lesz. Számomra a változás a lényeg.
aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

3-as vagyok, az egyetlen 0%-os :)


Mindig így járok élőben is. Egy Fideszesnek baloldali vagyok (Tiszára szavazok). A baloldailiaknak pedig Fideszes, mert nekem a régi baloldal még a Fidesznél is sokkal rosszabb.


Vicces középen lenni :)

aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
A változás, a remény és az erő miatt.
aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%
Egy új rendszer létrehozása végett.
aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
És szerintetek, egy olyan ember fogja elhozni ezt a változást, akinek, 20 évig nem volt nyilvános problémája a mai rendszerrel? Csak, mikor a volt csaját tette a rendszer lapátra pipúlt be?
aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
35%

9. 4 2/3-ad választási győzelem és autokrácia után, szerinted van rajta kívül valaki még aki reményt ad a legsötétebb időkben az országnak?

2 hónap alatt 30%-os eredményével.


Na ki vele kiben bízol még?

aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!