Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit élveznek a magyar nácik a...

Mit élveznek a magyar nácik a Mein Kampf-on, amikor abban Hitler világosan leírja, hogy gyűlöli a magyarokat?

Figyelt kérdés

Idézet a műből:


"Undorító volt számomra a fajok elegye, amelyet a birodalmi főváros (Bécs) mutatott, undorító ez a csehekből, lengyelekből, magyarokból, ruténekből, szerbekből, horvátokból stb. álló népkeverék, mindezek között viszont az emberiség örök rákfenéje, zsidók és megint csak zsidók.


Számomra ez a hatalmas város maga a megtestesült vérfertőzés."


2010. okt. 30. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
100%
Az lényegtelen, az osztrákok és a bajorok közt nincs nagy különbség.
2010. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
65%
Német-osztrák, nem ugyanaz. Szerintem ennyi erővel én is felvehetem a német állampolgárságot, és alapíthatok pártot Németországban, aztán verhetem a mellem, hogy mekkora német vagyok.
2010. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
39%
Mindegy, nem vitatkozom.
2010. dec. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
82%

Persze, végülis mindegy.

Én mindig csak arra próbáltam rájönni, hogy Hitler most utálta, vagy sem a magyarokat.

2010. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
90%
Én nem találtam semmit ami alátámasztaná az állítást. Amit a kérdező beidézett azzal meg egyet tudok érteni, pedig nyilván én sem utálom/gyűlölöm a magyarokat.
2010. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, ebben igazad van.

De ez a Hitler amúgy fura figura. Vérfertőzésről ír, miközben bele volt habarodva a saját unokahúgába.

2010. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
100%
Név szerint Angela Raubal, de erre nincs bizonyíték ami alátámasztaná.
2010. dec. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 nemkötömorodra ***** válasza:
100%
Az idézetben az olvasható, hogy a keveréket tarja undorítónak nem a magyart. Amúgy meg lényegtelen, mert hitler mindenkit utált, aki nem árja faj tiszta német. és ebbe a magyar is beletartozik. A magyar nácik, sztem meg csak az ideológiát, a feljebbvalóságot tisztelik benne nem magát hitlert. amugy meg ez a fajelmélet nem a németektől, hanem az angoloktól ered, csak ők nem hirdeték annyira fenhangon. Tőlük vette át hitler. Nincs ebben semmi baj, ez minden nemzetben benne van. inkább nemzeti öntudatnak nevezném, csak egyesek kicsit tulságosan felnagyítják.
2011. febr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 nemkötömorodra ***** válasza:
0%

2010 10 31 20:59


"Akkor vagy náci, ha magadat magasabb rangúnak tartod a születésed és a genetikád alapján, mint egy bármelyik másik embertársadat. Ha úgy gondolod, hogy pusztán csak azért nem házasodnál össze (vagy létesítenél szexuális kapcsoaltot) egy emberrel, akivel amúgy kiválóan megértitek egymást, mert más nemzetiségű, akkor náci vagy."


Ezzel nagy okosságot mondtál. Olyan hülyeséget össze tudtok itt hordani, hogy az hallatlan. állításod szerint akkor Hitler sohasem volt és nem is lessz soha Náci. Ugyanis nem volt tiszta német. sőt ausztriában született. És az élettársa, majdani felesége eva braun is zsidó származású volt. Akkor hogy lehet hitler náci?? gondolkodj egy kicsit mielőtt hülyeségeket írkálsz.

2011. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanis nem volt tiszta német. sőt ausztriában született."


- Ha ez Hitler számára ellentmondás lett volna, akkor nem olyan fontos neki az Anschluss. Számára az osztrák is német volt.


"És az élettársa, majdani felesége eva braun is zsidó származású volt."


- Csak annyira, mint maga Hitler. Vagyis semennyire. Hiteles forrásban nem olvastam.


Ettől függetlenül persze nincs teljesen rendben az idézett szöveg, de ne írjunk ilyeneket ellenérvként.

2011. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!