Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tekintett Hitler és...

Hogyan tekintett Hitler és fajelmélete a Magyar népre?

Figyelt kérdés
hol állunk a ranglétrán?
2011. jan. 25. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Szolganépként.
2011. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Ja, szolgaként. De legalább nem akart kiírtani, az is valami.
2011. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
hja, éljen Hitler és a nácik mert nem akartak minket kiírtani, hanem a szolgáik lehettünk volna.
2011. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

"Ja, szolgaként. De legalább nem akart kiírtani, az is valami."


MARHASÁG!

Egyetlen írott bizonyíték,elmondott beszéd nincs arról hogy a magyarokat "szolganépnek" vagy hasonlónak tartotta volna.Ez tény kéremszépen.


A magyarokat a szövetségesének gondolta.Megsemmisítette a Trianoni békeszerződést és visszaadta az igazságtalanul elcsatolt magyarlakta területeinket.

Hitler volt az utolsó külföldi államfő aki ténylegesen tett is valamit a magyarokért.


Egyébként a zsidókat sem akarta kiirtani,a munkaerejüket akarta kihasználni a háborúban,később pedig az újjáépítésnél.Aztán kitelepítette volna őket Madagaszkárra vagy Palesztínába.

2011. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Most áruljatok már el nekem valamit. Van itt ugye négy válasz. Mind leírja ugyanazt. Engem elsőként miért pontoztatok nullára, ha utánam ugyanazt mind leírjátok. És tudtommal a kérdésre válaszoltam mitől haszontalanabb az enyém mint a tiétek?
2011. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Kedves utolsó : a szövetséges meg a szolga között azért van némi különbség.

És különben is ..ha nincs is II VH (pedig a történelemben nincs olyan ,hogy HA) akkor Hitler valószínűleg nem ér örökké.

2011. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

azért pontoznak le, mert ha nem isteníted Hitlert, akkor 0%-os vagy! ez a GYK-n így működik...

"Egyébként a zsidókat sem akarta kiirtani,a munkaerejüket akarta kihasználni a háborúban,később pedig az újjáépítésnél.Aztán kitelepítette volna őket Madagaszkárra vagy Palesztínába."

ez remek! -.-

2011. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Szövetségesként tekintett ránk...óh hát hogyne.


Tett valamit értünk? Mit tett értünk Hitler? Sok millió honfitársunk halálát okozta? Ezen kívül még mit tett értünk?


Nem akarta a zsidókat kiirtani? Ennek ellenére mégiscsak elkezdte őket halomra gyilkolni...A nácik nem is értem miért nem ezzel védekeztek a bíróságon, mi nem is akartuk őket kiirtani, csak így sikerült, véletlenül.

2011. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

"Egyébként a zsidókat sem akarta kiirtani,a munkaerejüket akarta kihasználni a háborúban,később pedig az újjáépítésnél.Aztán kitelepítette volna őket Madagaszkárra vagy Palesztínába."


Ezt most úgy írtad, mintha Madagaszkár egy földi paradicsom lenne, és ez a Hitler bácsi milyen kedves is akart lenni izraelita embertársaival.

2011. jan. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

21:16-os vagyok!


Kedves Dantes!


"Szövetségesként tekintett ránk...óh hát hogyne."


Kukkants bele egy gimis törikönyvbe hogy kinek a szövetségesei voltunk.Ugylátszik hiányosak a történelmi ismereteid...


"Tett valamit értünk?"


Tett


"Mit tett értünk Hitler?"


Már a 21:16-os válaszomba leírtam.Megsemmisítette a Trianoni békeszerződést és visszaadta az igazságtalanul elcsatolt magyarlakta területeinket.


"Sok millió honfitársunk halálát okozta? Ezen kívül még mit tett értünk?"


Maradjunk abban hogy egy 400-500ezer zsidót és 30ezer cigányt kipucolt innen.A zsidókat az akkori magyar közvélemény nem tekintette "honfitársnak",mert sok szemétséget követtek el a magyarok ellen.

Elég csak bemutatni a filmfelvételeket mikor a zsidókat vonaton szállították el,a pályaudvaron a magyarok szinte ünnepeltek(nem véletlenül).


"Nem akarta a zsidókat kiirtani? Ennek ellenére mégiscsak elkezdte őket halomra gyilkolni..."


Az keleten volt.Ott érvénybe iktatták hogy a zsidó származású kommunista pártagokat és politikai tiszteket statáriálisan ki kell végezni.A kivégzéseket pedig az Einsatzgruppenek(kivégzőosztagok)hajtották végre.

Tehát inkább a komcsi mivoltuk miatt lőtték a zsidókat.


Errefele nem volt cél a zsidók kivégzése itt a munkaerejük kellett mert a növekvő hadiipari szükségleteket ki kellett elégíteni.(azt a "gázkamrás dolgot" meg most hagyjuk,mert a cenzúra miatt ugysem lehet megvitatni)


"A nácik nem is értem miért nem ezzel védekeztek a bíróságon, mi nem is akartuk őket kiirtani, csak így sikerült, véletlenül."


Az ún. Nürnbergi-per csak egy színház volt.Ahol meg kellett büntetni a főnácikat.Tökmind1 mire hivatkoztak,a bíróság a per megkezése előtt már tudta az ítéleteket.

2011. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!