Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit élveznek a magyar nácik a...

Mit élveznek a magyar nácik a Mein Kampf-on, amikor abban Hitler világosan leírja, hogy gyűlöli a magyarokat?

Figyelt kérdés

Idézet a műből:


"Undorító volt számomra a fajok elegye, amelyet a birodalmi főváros (Bécs) mutatott, undorító ez a csehekből, lengyelekből, magyarokból, ruténekből, szerbekből, horvátokból stb. álló népkeverék, mindezek között viszont az emberiség örök rákfenéje, zsidók és megint csak zsidók.


Számomra ez a hatalmas város maga a megtestesült vérfertőzés."


2010. okt. 30. 22:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 22:43



Szerintem annak a programnak koze nem volt a megszallasokhoz, ha annyira akartak volna Magyar noket is bevontak volna hiszen ezek onkentes programok voltak nem. Raadasul a skandinav nokkel hosszu tavra terveztek. Szoval veluk kepzeltek a kozos jovot. Egyebkent kek szem, szoke haj volt az idea ebbe szerintem egyaltalan nem illenek a magyarok...

2010. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
3%

"Utálhatom a négereket,cigányokat...stb anélkül is hogy isteníteném Hitlert,szeretném a németeket,kedvelném a militarizmust vagy szociáldárwinista lennék."


Pedig minden egyes hozzászólásod igen erősen szociáldarwinista és eugenikus meggyőződést idéz. Aztán még elő is húzod a "jobban tudom nálad, te kicsi vagy ehhez, egyébként is sötét és buta vagy, aki nem tud különbséget tenni rasszizmust és nácizmus között"-szöveget. Ismerjük régen. Legjobb védekezés a támadás, mi? :) Ha a másikat leostobázzuk, akkor talán elkerülhetjük azt, hogy azon kezdjünk gondolkodni, hogy mi magunk mik vagyunk... Ez az "északi ember fejlettebb, mert"-típusú logika kimeríti a szociáldarwinizmus teljes fogalmát.

2010. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
85%

23:40:


"Pedig minden egyes hozzászólásod igen erősen szociáldarwinista és eugenikus meggyőződést idéz."


Előző hozzászólásomban a tudósok által teljesen elfogadott evolúció-elméleten(tehát hogy az élőlények,fajok,fajták környezetükhöz alkalmazkodva a természetes szelekció és genetikai mutációk során változtak genetikailag az évezredek vagy évmilliók óta)alapuló fejtegetésbe kezdtem és vontam le következtetéseket az afrikai emberfajtára vonatkozólag.Amit teszem hozzá előttem már jó pár más tudós is megtett.

Mondjuk aláírom,ezt lehet Darwinizmusnak nevezni,de hát ha ez a biológia tudományának alapja.....hát istenem.


Azt viszont nem értem miért vádolsz Eugenika támogatásával.Hisz 1 olyan hozzászólásom sem volt amibe preferáltam volna ezt a szemléletmódot.Azzal pedig egyátalán nem értek egyet amit a németek a T4 program keretében elkövettek a fogyatékkal élőkkel szemben.


"Aztán még elő is húzod a "jobban tudom nálad, te kicsi vagy ehhez, egyébként is sötét és buta vagy, aki nem tud különbséget tenni rasszizmust és nácizmus között"-szöveget"


Nem mondtam olyat hogy "sötét és buta vagy".Lehet hogy okosabb vagy nálam,jobb a logikai gondolkodásod esetleg több lexikális tudást halmoztál fel mint én.De ebben a témában a hozzászólásaid alapján arról győztél meg hogy nem pontosak bizonyos dolgokról az ismereteid.Éppen ezért szükségét éreztem annak hogy kiigazítsalak.


"Ez az "északi ember fejlettebb, mert"-típusú logika kimeríti a szociáldarwinizmus teljes fogalmát."


Olyat sem mondtam hogy az északi ember olyan fejlett lenne.

(Én a Távol-keleti népeket tartom a legfejlettebbenk)


Csak azt hogy a négerek szellemileg alacsonyabbrendűbbek a többi emberfajtánál,de fizikailag felsőbbrendűbbek.

(Bár egyértelmű hogy az ember világában a civilizáció építő tulajdonság a szellemi erő nem pedig a fizikai erő)

Ezen a példán keresztül próbáltam bemutatni hogy az emberfajták közé nem lehet tudományosan egyenlőségjelet rakni.


Az emberiség egy faj,de különböző fajtákkal és a fajták pedig különböző "külső-belső" tulajdonságokkal.


Ez nem szocdárwinizmus hanem ez tudomány!

2010. nov. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:

,ezt lehet Darwinizmusnak nevezni,de hát ha ez a biológia tudományának alapja.....hát istenem.


Azt viszont nem értem miért vádolsz Eugenika támogatásával.Hisz 1 olyan hozzászólásom sem volt amibe preferáltam voln23:40:


"Pedig minden egyes hozzászólásod igen erősen szociáldarwinista és eugenikus meggyőződést idéz."


Előző hozzászólásomban a tudósok által teljesen elfogadott evolúció-elméleten(tehát hogy az élőlények,fajok,fajták környezetükhöz alkalmazkodva a természetes szelekció és genetikai mutációk során változtak genetikailag az évezredek vagy évmilliók óta)alapuló fejtegetésbe kezdtem és vontam le következtetéseket az afrikai emberfajtára vonatkozólag.Amit teszem hozzá előttem már jó pár más tudós is megtett.

Mondjuk aláíroma ezt a szemléletmódot.Azzal pedig egyátalán nem értek egyet amit a németek a T4 program keretében elkövettek a fogyatékkal élőkkel szemben.


"Aztán még elő is húzod a "jobban tudom nálad, te kicsi vagy ehhez, egyébként is sötét és buta vagy, aki nem tud különbséget tenni rasszizmust és nácizmus között"-szöveget"


Nem mondtam olyat hogy "sötét és buta vagy".Lehet hogy okosabb vagy nálam,jobb a logikai gondolkodásod esetleg több lexikális tudást halmoztál fel mint én.De ebben a témában a hozzászólásaid alapján arról győztél meg hogy nem pontosak bizonyos dolgokról az ismereteid.Éppen ezért szükségét éreztem annak hogy kiigazítsalak.


"Ez az "északi ember fejlettebb, mert"-típusú logika kimeríti a szociáldarwinizmus teljes fogalmát."


Olyat sem mondtam hogy az északi ember olyan fejlett lenne.

(Én a Távol-keleti népeket tartom a legfejlettebbenk)


Csak azt hogy a négerek szellemileg alacsonyabbrendűbbek a többi emberfajtánál,de fizikailag felsőbbrendűbbek.

(Bár egyértelmű hogy az ember világában a civilizáció építő tulajdonság a szellemi erő nem pedig a fizikai erő)

Ezen a példán keresztül próbáltam bemutatni hogy az emberfajták közé nem lehet tudományosan egyenlőségjelet rakni.


Az emberiség egy faj,de különböző fajtákkal és a fajták pedig különböző "külső-belső" tulajdonságokkal.


Ez nem szocdárwinizmus hanem ez tudomány!

2010. nov. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
71%
A leguccsó kommentet véletlen nyomtam be 2x-er
2010. nov. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
91%

Mire megy ki mai pénzéhes, tőkediktatórikus, globalista világrend játékának a célja? Az oktalan és tartalomnélküli össze vissza keveredésre a kultúrák, hagyományok felszívódására, totális központosításra.

Nézd! Sok undorító és lélektelen, gonosz dolog történt, történik az emberiség történelme során. Ez több, mint szomorú. Felfoghatatlan! A sokféle nemzet kultúrájának, hagyományának tisztelete, egymás kiegészítése, az egymástól való tanulásnak nagyon sok értleme van! Ha egy jóideig egy zárt közösségen belül keverednek az emberek ott sok degenerált gén, szélsőséges gondolkodási kultúra lesz megfigyelhető idővel. (lásd sokféle szekta, elzárt közösségek az "igazság tudói" stb) A frissítés nagyon hasznos. Azonban a harmónia megőrzése is. Szükséges a nemzetek kultúrájának megőrzése. Ha ez nincs meg és globalizálódunk, eltűnnek a kultúráink, elérkezünk egy pontra. Az összeomláséhoz a jelenlegi civilizációnk végéhez. Nos ez utóbbi okfejtésem annyira baromság, hogy kb 30 ezer évre visszamenően tudják a történészek, hogy több emberi civilizáció is létezett már itt a földön. Hitler, Sztálin és a hasonlók kitermelése jelzik számunkra, hogy kezdünk nagyon közelíteni a nevezetes ponthoz.

2010. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
22%
hú micsoda tudósok vannak itt!
2010. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
78%

„Ha egy jóideig egy zárt közösségen belül keverednek az emberek ott sok degenerált gén, szélsőséges gondolkodási kultúra lesz megfigyelhető idővel.”


Egy többmilliós, több tízmilliós ország esetén nem áll fenn a probléma, és ehhez nem kell semmilyen „vérfrissítés”.

2010. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
9%
pffff szánalmasak vagytok
2010. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a fajok keveredését tartotta undorítónak.

Csak ha jól tudom, ő sem volt német nemzetiségű, csak később kapta meg a német állampolgárságot. Akkor miről beszélünk?

2010. dec. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!