Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, most már ti is...

Fideszesek, most már ti is nagyon bánjátok, hogy a kormányotok vadászkiállításokra, stadionokra, kisvasutakra verte el a pénzünket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 11:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
35%
Leszarom a gazdasági helyzetet, csak a liberális baloldali fos értékrend ellen szavaztam eddig is. Amíg nem változik a hozzáállásuk ezekhez, addig stabilan kapják a szavazatom, a lilahajú feminácik és 40 kilós biszex négerimádó cicafiúk meg nyígjanak csak reddit hungaryn még 12 évig.
2022. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%
Így igaz,normális ember nem közösködik egy libbanttal.
2022. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
6%
11:jól beidomítottak, egy marginális dolog miatt, amit politikai okokból felfújt a fidesz, nem bánod, hogy rosszul gazdálkodtak, és ezért rosszabbul fogunk élni. Ilyen az ideális fideszes szavazó.
2022. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Látom sok fideszesnek annyira fáj a megnyilvánult igazság, hogy inkább még mindig a jólesõ tagadásba menekül és lila hajú lipsy cicafiúkat vizionál a valóság helyett. Mostanra a valóság nagyon zavaró lehet nekik, én valahol meg is értem.
2022. aug. 12. 11:48
 15/32 anonim ***** válasza:
25%
12: egy valódi normális ember azt is tudja, hogy aki a fideszt kritizálja, az nem feltétlenül liberális, de a fideszes szavazókba szépen belevert a fidesz a fekete-fehér gondolkodást. Ez az agymosó propaganda hatása.
2022. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
7. Én viszont nem fosom le, imádom, mikor a hozzád hasonlók reszketnek kínjukban. Már ezért megéri. 😘
2022. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
59%

Kedves beszűkült tudatú kérdező aki naponta teszi fel ugyanezt a kérdést.

Próbáld már felfogni, hogy az MZP-Gyurcsány-Jakab-FeketeGyőr összefogás nem tudott elfogadható alternatívát adni a magyar szavazók többségének. A program amit kínáltak EL LETT utasítva. A szavazók többsége az összefogás ELLEN szavazott mert őket nem akarta kormányon látni.

Ha jövő héten lenne a választás akkor ezek az emberek megint így döntenének. A DK-Jobbik-Momentum ne legyen kormánypárt.

Mivel más lehetőség nincs marad a fidesz.

Az ellenzék két dolgot tehet. Vagy tudomásul veszi a többség döntését, akkor is ha az a többség csak minimális, vagy végiggondolja hogy mit kellene változtatni a politikai üzenetén ahhoz hogy több szavazója legyen.

Ha ez az üzenet az hogy hülyék a fidesz szavazók akkor borítékolható a fideszes 4/5 2026-ban. Sok sikert a döntéshez.

2022. aug. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%
17: de ettől még fideszes szavazóként lehetnének követeléseid a fidesszel szemben. Pl. hogy költsön többet az oktatásra. Ez elképzelhetetlen, hogy a fideszes szavazók nyomást helyezzenek ilyen miatt a képviselőikre?
2022. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%

A valóság megmutatkozott Makizaj tüntetésén a napokban,pár 100 idi* akikkel osztozik a szellemi kvalitásod.


[link]

2022. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%
16, miért reszketnék, mit mondtam jól élek :D Téged köpött szájba a főnököd nem engem, plusz te érzed kötelességednek egész nap itt védeni őket :D Két kőbányai meg két cigi között gondolom, mert munkanélküli naplopó vagy :DDDDDD
2022. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!