Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek, most már ti is...

Fideszesek, most már ti is nagyon bánjátok, hogy a kormányotok vadászkiállításokra, stadionokra, kisvasutakra verte el a pénzünket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 11:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
41%

#18

A fideszt egyetlen dolog térítené észhez. Ha meredeken zuhanna a népszerűsége. De ehhez kellene egy másik erős jobboldali párt.

A jelenlegi baloldali pártokkal az a baj a fideszes szavazók szemszögéből, hogy az baloldal által támogatott priorításokat a jobboldali szavazók nem fogadják el és személyektől függetlenül nem fognak szavazni a baloldali programokra.

Ezért kellene egy olyan jobboldali párt amely mentes a fidesz züllöttéségétől de sok dologban a fideszhez hasonló irányvonalat képvisel.

2022. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18. Két gyerekem jár iskolába. Nem látok súlyos problémát az oktatással kapcsolatban.
2022. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ha majd engem is képvisel az ellenzék, illetve olyan alternatívát mutat ami nekem is jó (akár részben is). Akkor rá fogok szavazni.

De ehhez az kell, hogy azt mondja amit hallani akarok.

2022. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
50%
20. Tévedsz, katás vállalkozó vagyok, akik szerintetek már nem is léteznek. 😂 Idióta libbant.
2022. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
Én is az vagyok, ki mondta, hogy nem léteznek? Tudom, szörnyű, hogy a világképedbe belerondítok, de tudod nem csak Fidesz/libbant létezik, te veréb :D Durva, hogy már délben be vagy rúgva :D Velem ellentétben neked meg kell mondani, hogy mit csinálj, és ne gyere gyurcsánnyal meg a többi barommal, ugyanúgy lenézem őket mint az atyaúristenedet :D Majmocska XDDD
2022. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
88%

#22 "Két gyerekem jár iskolába. Nem látok súlyos problémát az oktatással kapcsolatban."

Én tanárként járok az iskolába és látok súlyos problémákat.

Csak nem olyanokat mint amikért hisztiznek a ballibek és mellette azt is látom, hogy mi volt itt az oktatásban korábban, amikor meg ők voltak kormányon és a liberálisok döntöttek az oktatás kérdéseiről.

Na, azt soha nem szabad visszaengedni. Ahhoz képest ma ezerszer jobb az oktatás helyzete.

Csak az emberek könnyen felejtenek már pár évet is, nem hogy 15-t és nem emlékszenek mi volt akkor amikor a most hőbörgők vezették az oktatásügyet.

A pedagógusok akkor ennél is rosszabbul kerestek, iskolákat zártak be tömegével, több ezer pedagógust bocsátottak el. Annyira nem volt pénz az oktatásban, hogy volt iskola amit télen a fűtésszámla elmaradása miatt kellett bezárni a hidegben, ráadásul maga az oktatás is egyre rosszabb színvonalon ment.

Most is nagy gondok vannak, egyre kevesebb a tanár mert kiöregednek a pedagógusok és a fiataloknak nem vonzó pálya az alacsony bérek miatt. Még olyan kollégám is van aki 20 év után menne el inkább bárhová máshová dolgozni, ha nem lesz érezhető béremelés mostanában, mert találna munkát könnyen és sokkal jobb fizetéssel máshol is. De semmivel sem lenne jobb a helyzet ha nem a fidesz lenne kormányon - bizonyosan csak sokkal rosszabb lenne, mert amikor a ballibek voltak kormányon 4-8 éven keresztül akkor mindig sokkal rosszabb lett az oktatásban.

2022. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Voltál mondjuk három éve Horvátországban nyaralni 250 ezerért.

Gondolom most már nagyon bánod, miután kiderült, hogy átlagfogyasztás felett 70 Ft lesz egy kWh villamos energia.

2022. aug. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

"A fideszt egyetlen dolog térítené észhez. Ha meredeken zuhanna a népszerűsége. De ehhez kellene egy másik erős jobboldali párt."


Sajnos a fidesz ilyet soha nem enged felnőni maga mellett. Ha bárki próbálkozna, akkor beindulna a lejarátás ellenük, és az egyszerű emberek nagy részéhez (a szavazók többsége) csak a lejárató propaganda jutna el róluk.

2022. aug. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
37%

28. Mondod ezt úgy, mintha a fidesz ellen nem működne gőzerővel 20 éve a lejárató propaganda graz-ozással, cigányozással, és egyéb nemes eszközökkel.

Ne komolytalankodj már.

2022. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#28

Meg lehet azt oldani csak rengeteg pénz kell hozzá és kitartó emberek. Ha elérnek egy szintre akkor ott már nem fog működni a lejárató propaganda.

Bár mutass egyetlen olyan politikust akinek nincs mocskos folt a múltjában.

2022. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!